איך בוחרים מודד מומלץ?

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

כאשר אנחנו בונים בית או כאשר אנחנו רוצים למכור או להשכיר את הבית שלנו אנחנו צריכים להזמין מודד מומלץ שהוא מודד מקצועי ובעל הכשרה מתאימה בשביל שימדוד את גודל הנכס שלנו. מדידה זו תאפשר לנו לדעת באמת מה השטח של הנכס שלנו ובכמה כסף אנחנו יכולים להשכיר או למכור אותו. המדידה חשובה גם למועצה המקומית בה אנחנו חיים בשביל שהיא תדע כמה ארנונה אנחנו צריכים לשלם. תשלומי ארנונה הם תשלומים שאי אפשר להתחמק מהם וחייבים לשלם אותם לפי חוק.

מודד מומלץ – מה הוא יכול למדוד?

מודד מומלץ יכול למדוד כל שטח וכל בניין או נכס. חשוב לבחור להזמין מודד מוסמך כי אנחנו יכולים לסמוך על המקצועיות שלו ועל איכות העבודה שלו. חשוב מאוד לבחור לשכור את השירותים של מודד מקצועי שאנחנו יכולים לסמוך על הכלים המקצועיים שלו ועל הידע המקצועי שלו. ככל שהמודד שנשכור יהיה מקצועי יותר כך איכות המדידה שלו תהיה טובה יותר. איכות המדידה חשובה מאוד וחשוב שהיא תהיה אמינה ומקצועית ככל הניתן.

מודד מומלץ – למדידת ארנונה לדירה

מודד מומלץ יכול לסייע לנו במדידת ארנונה לדירה שלנו. כאשר אנחנו גרים בדירה ואנחנו רוצים לחשב מה תשלום הארנונה שאנחנו חייבים למועצה המקומית או לעירייה אז מודד מוסמך יוכל לסייע לנו לברר האם התשלום שהמדינה דורשת מאתנו הוגן או לא. אם המודד יראה שתשלומי הארנונה החודשיים שלנו למדינה גבוהים מדי הוא יוכל לסייע לנו לערער עליהם כך שנצטרך לשלם פחות כסף בכל חודש.

מודד מומלץ – מדידת שטח בנייה

מודד מוסמך יכול לסייע לנו במדידת שטח בנייה של בניין חדש שבונים אותו. אם אנחנו בונים בית חדש אנחנו חייבים שהמדידה של השטח שלו תהיה מקצועית ואיכותית מאוד. חשוב מאוד שהמודד יהיה מקצועי ואיכותי מאוד כי אז איכות המדידה שלו תהיה גבוה יותר. חשוב שאיכות המדידה תהיה טובה כי עליה מסתמכים כל התשלומים שאנחנו משלמים אחר כך על ארנונה לאורך שנים רבות. אם אנחנו למשל שיפצנו את הבית שלנו והרחבנו אותו אז מודד צריך לבוא ולמדוד כמה שטח נוסף לבית שלנו בשביל שהוא יוכל לברר בכמה תשלומי הארנונה שלנו צריכים לגדול.

בסופו של דבר מדידות הבית שלנו חשובות מאוד. מדידות אלו יוכלו לאפשר לנו לשלם טוב יותר את תשלומי הארנונה שלנו. חשוב שתשלומי הארנונה יהיו איכותיים מאוד ויהיו הוגנים. כאשר אנחנו מודדים בעזרת מודד מקצועי ומוסמך את שטח הבית שלנו יכול להיות לנו קל יותר לדעת כמה כסף אנחנו באמת צריכים לשלם על הארנונה שלנו וכמה כסף באמת מגיע למדינה מאתנו. כאשר המודד מטעמנו ימצא אולי טעויות במדידות של המדינה אז נוכל לערער על תשלומי הארנונה שלנו ולטעון שהם גבוהים מדי.בגלל זה כדאי להשתמש ביחידה למדידות.

 

 

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מדפים למחסן פרטי

  להיכנס בכל פעם למחסן, לעמוד בפנים ופשוט לא למצוא את מה שאתם צריכים זה לא נעים. יחד עם זאת, האמת היא, שזה קורה לאנשים

קרא עוד »

קורס מנעולן כל מה שצריך לדעת

ישראלים רבים מרגישים שהם רוצים שינוי. שהכסף שהם מביאים הביתה לא מספיק להם, שהם לא מסופקים או לא מרוצים ממקום העבודה, שהם רוצים הכנסה נוספת

קרא עוד »

עבודות סנפלינג בגובה

    כאשר המבנים הגבוהים רק החלו להופיע בארצנו, לרוב ניתן היה לראות אותם בעיקר באזור המרכז. תל אביב, כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, הייתה

קרא עוד »

החלפת ארון חשמל לארון פח

  ארון חשמל הוא לא הדבר הראשון עליו אנחנו מסתכלים כאשר אנחנו בוחנים דירה למגורים. פעמים רבות ישנם אלמנטים אחרים התופסים את תשומת ליבנו. זה

קרא עוד »

סורגים למרפסת 

  לאחרונה יצא לכם לשמוע על מעט פריצות באזור שבו אתם גרים? הסיוט הגדול ביותר מבחינתכם הוא לחזור הביתה ולראות שמישהו פרץ אליכם דרך המרפסת?

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו