איך בוחרים שכונת מגורים ?

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

לפני שרוכשים דירה ומבצעים את אחת הרכישות המשמעותיות ביותר בחיים, כדאי לחשוב היטב על אזור המגורים שחושבים לגור בו. כאשר חושבים על בחירת מקום מגורים להשתקע בו, כדאי לקחת בחשבון כמה נקודות שעשויות לעזור ולהקל את הבחירה. החל מהכרה מהי שכונה בטוחה, והאם יש קהילה תומכת, כמה מוסדות חינוך קיימים, וכמובן מהי הרמת החיים בשכונה.

התייעצות עם מפקח בניה לפני בחירה בשכונה

מומלץ להתייעץ עם מפקח בניה אודות השכונה בא אתם מעוניינים לרכוש נכס ולקבל חוות דעת הנדסית על איכות הבניה בשכונה .כאשר מדברים על "שכונה בטוחה" צריך להבין שמדובר בביטחון האישי של התושבים שגרים בשכונה. ביטחון זה אינו רק במקרים של מלחמות, אלה מדובר בהבנת המקום ומהי רמת הפשיעה שיש בו, האם נתקלים בונדליזם, האם ישנם ספסלים שבורים, האם טיול עם הילד בערב זה משהו שניתן לעשות ללא כל פחד. על פי מחקרים רבים כאשר אנשים מחפשים שכונות מגורים, הדבר הראשון שיבדקו הוא הביטחון שבשכונה, והוא נחשב לקריטריון הקריטי ביותר במהל בחירת מקום מגורים.

חינוך  

ככל שיש יותר מוסדות חינוך באזור המגורים כך ניתן להסיק שיש יותר זוגות צעירים בשכונה, דבר שנותן בעיני רבים יותר שקט וביטחון. כמו כן מגורים בסביבה של מוסדות להשכלה גבוהה, ובתי ספר ידועים בשמם הטוב, יספקו גם הם מוקד משיכה גדול עבור אנשים, זאת מכיוון שריבוי מוסדות חינוך, מצביע על מצב סוציו-אקונומי טוב יותר. לכן הביקוש למקום כזה הוא גדול

קהילה תומכת

כאשר בוחרים מקום מגורים, לא מסתכלים רק על הבית שבו רוצים לגור, אלה חשוב להכיר את הסביבה ואת הקהילה שגרה בה ומסביבה. כאשר יש יותר מקומות קהילתיים כמו מרכזי תרבות, קאנטי, מקומות בילוי ועוד מקומות שתורמות בקשר טוב שבין הרשות ובין המשפחה והשכונה, כך רמת החיים בשכונה תהיה גבוהה יותר, וכך היא תהיה עדיפה יותר.

סביבה ירוקה

גם אם מדובר בסביבה אורבנית (עירונית) שבוצעה בה בניה רוויה חשוב לוודא כי על פרויקט הבניה פיקחה חברת פיקוח המתמחה בפרויקטים ירוקים, חשוב שיהיו שטחים ירוקים בעיר בכלל ובשכונה בפרט. יתרה מזאת, הצבע הירוק ידוע בכוחו כמרגיע ומעודד, לכן ככל שיש יותר צמחים, פרחים פארקים, ומגורים בסביבתם, כך איכות החיים במקום תגדל ותהיה טובה יותר, כמו למשל בבית בפארק באור יהודה. לעומת זאת מקום שיש בו מפגעים סביבתיים, כמו מי תהום, אנטנות סלולריות, ריבוי של יתושים, או מפגע שעלול להזיק, יגרום לאי נוחות באזור המגורים.

לסיכום

לפני שבוחרים מקום מגורים מתאים, כדי לקחת את כל הקריטריונים שהוזכרו לעיל, ולבדוק ולשאול עם מומחים בינהם מפקח בניה מקצועי שיתן דעתו על איכות הבניה בשכונה, על מנת שתהליך רכישת הדירה יהיה מושלם, והסיכוי להתאכזב יהיה נמוך יותר.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

צביעת דירה לבד או עם צבעי

כאשר אתם מתבקשים לצבוע את הדירה לבד או עם צבעי, תצטרכו לקבל החלטה על סוג הצבע לבחירה. ישנם שני חברות אשר מספקות צבעים איכותיים ויפים:

קרא עוד »

איך מתבצעת הדברת פשפשים?

לגלובליזציה ולקדמה יש יתרונות רבים, ומן הסתם רובנו לא היינו רוצים לחזור לאחור ולחיות כמו פעם – אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש לה גם

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו