איתור נזילות מים בבית פרטי

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

נזילות מים נגרמות לרוב עקב כשלים באיטום המבנה או בצנרת המים והניקוז ועלולות להוות מטרד לא קטן.

בעבר איתור נזילות המים היה כרוך בשבירת קירות והרס מרצפות עד לאיתור נזילת המים.

טכנולוגיות לאיתור נזילות

היום איתור הנזילה מתבצע בעזרת אמצעים טכנולוגיים רבים העומדים לרשות מאתר הנזילות שמטרתם העיקרית היא איתור ותיקון מהיר ללא הרס.

בעבר הלא רחוק הסתמכו מאתרי הנזילות אך ורק על מצלמה תרמית, בעזרתה איתרו את מקור הנזילה, היום עומדים לרשות מאתר הנזילות מגוון רחב של אמצעים וטכנולוגיות שונות.

גם בתחום הצילום התרמי יש מגוון לא קטן של מכשירים, הדבר בא לידי ביטוי ברמת רגישות ובאיכות המצלמה, הדבר נובע מעלות המצלמה ומיכולתו המקצועית וניסיונו של המאתר.

טווח המחירים של מצלמות תרמיות מתחיל באלפי שקלים בודדים ומגיע לעשרות אלפים, ברוב המקרים המצלמות הזולות יותר (מיועדות לעבודות חשמל) לא יתנו למאתר תמונה מלאה לגבי מיקום הנזילה המדויק.

מאתר נזילה מקצועי יגיע לרוב עם מצלמה מקצועית בעלת רמת רגישות גבוהה מאוד ובנוסף יעשה שימוש לפחות בטכנולוגיה אחת נוספת.

הטכנולוגיה הראשונה מאתר נזילות אקוסטי, המאתר האקוסטי מגביר את גלי הקול תוך שימוש במיקרופון רגיש מאוד ומערכת שמגבירה את עוצמת קול דליפת המים ובעזרתו ניתן לאתר את נקודת הפיצוץ בצנרת,

טכנולוגיה נוספת לביצוע איתור נזילות היא איתור נזילות בגז

האיתור מתבצע ע"י החדרת גז ייעודי (לא רעיל וידידותי לסביבה) למערכת המים ובעזרת מערכת גלאים מאתרים את נקודת הנזילה בדיוק מרבי.

מאתר נזילות מקצועי יעשה לרוב שימוש בשתי טכנולוגיות במקביל על מנת להצליב מידע ולהגיע לנקודת הנזילה המדויקת ולהימנע ככל הניתן מהרס מיותר.

איתור הנזילה מהיר מאוד וברוב המקרים משך איתור הנזילה לא יעלה על 30 דק', במקרים חריגים בהם הנזילה היא קטנה מאוד עבודת האיתור עלולה להימשך זמן רב יותר.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

השכרת יבשנים?

  החלל התת רצפתי הממוקם מתחת לרצפת הבית, הוא חלל שאמור להיות אטום ומבודד לחלוטין מהסביבה החיצונית, לבטח בהיבט של חדירת מים. אלא שבעולם בו

קרא עוד »

קבלן אלומיניום מומלץ

    אלומיניום הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בבניית בניין או בית, ובעצם בכל פרויקט בנייה שהוא. יש חשיבות עצומה לעבודה נכונה עם אלומיניום, ורמת

קרא עוד »

מתכות

מתכות הם יסודות כימיים שמצויים בקליפת כדור הארץ או מופקים מקליפת כדור הארץ. מתוך 115 יסודות כימיים שמוכרים לאדם כ80 אחוזים הם יסודות מתכתיים. במתכות

קרא עוד »