בדיקה הנדסית לפרגולה

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 מפקח בניה לבדיקה הנדסית של פרגולה

נכנסתם לבית חדש ואתם רוצים לוודא שהפרגולה שבו היא חזקה ויציבה? אתם חוששים שהפרגולה שלכם מתחילה להשמיע רעשים מוזרים ואולי גם לא נראית ממש יציבה? בדיקה הנדסית לפרגולה על ידי מפקח בניה תיתן לכם את התשובות, ואת הבדיקה הזאת כדאי לעשות כל מספר שנים, גם אם אין חשש אמיתי למצבה של הפרגולה.

 

לא ממתינים לסימנים – בודקים

פרגולה היא מבנה שאפשר למצוא היום כמעט בכל בית שני או שלישי בישראל. הפרגולה היא מבנה אסתטי שמספק לנו צל במרפסות שמש וגינות, אבל צריך לזכור שמדובר במבנה כבד מאוד שבמצב של חוסר יציבות, יכול לגרום סיכון רב לשוהים בקרבתו. החשש לסיכון עולה במיוחד כאשר ניתן לזהות סימנים של חולשה ושחיקה, כמו סדקים גדולים בקורות העץ, רעפים שמתנתקים ממקומם או נטייה של הפרגולה כולה הצידה, אבל כשמזהים את הסימנים האלה זה כבר יכול להיות מאוחר מדי, ולכן חשוב להזמין בדיקה הנדסית לפרגולה על ידי מפקח בניה בכל תקופה של מספר שנים, ולא להמתין להופעת הסימנים הללו.

 

מה כוללת בדיקה הנדסית לפרגולה על ידי מפקח בניה?

בדיקה הנדסית לפרגולה כוללת בחינה של קונסטרוקציית הפרגולה, חיבור עוגני הפרגולה עם הקירות והרצפה ובדיקת קירוי הרעפים. במסגרת זו, המהנדס בודק האם קיימים סימנים, אפילו הזעירים שבהם, שמתחילים להצביע על שחיקה מהותית שיכולה להתפתח לכדי ליקוי מסוכן. כמו כן, בודק המהנדס שיפועים של כל קורות הקונסטרוקציה על מנת לזהות תחילתה של הטיה ואובדן יציבות. בסך הכל, לאחר בדיקה הנדסית לפרגולה על ידי חברת פיקוח, תוכלו לדעת בדיוק מה מצב הפרגולה, כך שאם מצבה תקין תוכלו לשבת בצילה בראש שקט ובטוח, ואם יש בה ליקויים מהותיים, תדעו בדיוק מה צריך לתקן ואיך להעניק לפרגולה עוד שנים רבות של חיים.

 

מדוע הבדיקה מבוצעת על ידי מפקח בניה?

בדיקה הנדסית לפרגולה צריכה להתבצע על ידי גורם המוסמך לכך, והגורם הזה הוא מפקח בניה. מפקח בניה הוא איש מקצוע בעל תואר בהנדסת בניין, ובעל הסמכות לאשר מבנים וקונסטרוקציות בכל קנה מידה. אישור פרגולה לא דורש אמנם את אותה הסמכה כמו אישור גורד שחקים, אך דורש הסמכה בכל זאת, ואת ההסמכה הזאת אפשר למצוא אצל מפקח בניה.

 

אם אתם רוצים ליהנות מצילה של הפרגולה למרפסת השמש או בגינה שלכם, ואין לכם ממש מושג אם אתם יכולים להרשות לעצמכם את הראש השקט הזה לאור המראה הרעוע של הפרגולה, אתם רוצים להזמין כבר היום בדיקה הנדסית לפרגולה על ידי מפקח בניה, לקבל רשימה של כל הליקויים הקיימים בה, במידה וקיימים כאלה, ללמוד על מידת החומרה שלהם ועל פי הצורך לבצע את התיקונים הנדרשים. או שפשוט תקבלו אישור שהפרגולה שלכם תקינה, יציבה וחזקה כתמיד.

מפקח בניין

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

השכרת יבשנים?

  החלל התת רצפתי הממוקם מתחת לרצפת הבית, הוא חלל שאמור להיות אטום ומבודד לחלוטין מהסביבה החיצונית, לבטח בהיבט של חדירת מים. אלא שבעולם בו

קרא עוד »

קבלן אלומיניום מומלץ

    אלומיניום הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בבניית בניין או בית, ובעצם בכל פרויקט בנייה שהוא. יש חשיבות עצומה לעבודה נכונה עם אלומיניום, ורמת

קרא עוד »

מתכות

מתכות הם יסודות כימיים שמצויים בקליפת כדור הארץ או מופקים מקליפת כדור הארץ. מתוך 115 יסודות כימיים שמוכרים לאדם כ80 אחוזים הם יסודות מתכתיים. במתכות

קרא עוד »