בדיקות הנדסיות של מפקח בנייה לפני קניה

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

מי שמצא דירה יד שנייה במיקום מצוין אשר הוא מעוניין לרכוש אותה, חשוב שישכור את שירותיו של מפקח בנייה אשר יבדוק את הנכס לפני קבלת ההחלטה הסופית על רכישת הדירה.

בדיקות הנדסיות בדירות

ביצוע בדיקות הנדסיות בדירה הוא נושא אקוטי לאור מקרים רבים אשר קרו בעבר, כאשר לאחר רכישת הדירה התגלו בה ליקויים רבים שבעלי הנכס החדשים היו צריכים לתקן בעלויות גבוהות ביותר אשר לא תוכננו תקציבית.

הדרך הנכונה היא לבקש ממפקח שהוא מהנדס אזרחי לבחון את הדירה על כל רבדיה. רטיבות אם קיימת בקירות או מתחת למרצפות, תפקודה של מערכת החשמל, איכותו של מערך האינסטלציה, מידת האיטום של החלונות, רמת הבידוד של הקירות החיצוניים והימצאותם של סדקים לאורכו ולרוחבו של הקירות החיצוניים.

מעבר לכך יש לבדוק את התוכניות הנדסיות של הדירה עצמה, אם היו בה היתרים לביצוע שינויים או תוספות במבנה, אם אכן על פי התוכניות הקיימות בעירייה מדובר בדירה למגורים ולא במחסן, אם קיים צו הריסה למבנה, או אם קיימת תוכנית לביצוע תוכנית פינוי בינוי במבנה או בשכונה.

כל הנקודות הללו הן חשובות ביותר כדי שהקונה ידע שהוא רוכש נכס איכותי ושמור ולא דירה שהיא בעייתית ויש להשקיע בה סכומי כסף גבוהים כדי שאפשר יהיה לגור בה.

ליקויים בדירות יד שנייה

כאשר המפקח בודק דירות להשכרה בחיפה או דירות לרכישה, הוא מגיע לא אחת למסקנות משמעותיות כמו לדוגמה שקיימת בדירה צנרת ישנה מברזל אשר היא מלאה בחלודה ובקורוזיה. צנרת זו לא תוכל להחזיק מעמד עוד שנים רבות ומעבר לכך, עקב התפוררותו של הברזל ומצבורי החלודה למים אין די מקום לזרום ולכן הם זורמים באיטיות. דבר זה יוצר חוסר נוחות הן במקלחות והן בעת שטיפת הכלים. המגמה היום היא להוציא את כל צינורות הברזל החלודים כולל התשתיות הישנות שכבר אינן איכותיות ולהתקין צנרת PVC באיכות מעולה, אשר תאפשר מים קולחים בצנרת.

עבודת החלפת הצנרת כרוכה בשיפוץ מאסיבי בדירה אשר גורר גם את החלפת המרצפות לאור העובדה שחייבים לשלוף את הצנרת הישנה. מדובר בסכומי כסף משמעותיים ולא מתוכננים אשר יוצרים עומס כספי על הרוכשים.

חידוש המשא ומתן על עלות הנכס

לאור הליקויים שהתגלו, המפקח מיידע את הלקוחות את ערכו המשוער של השיפוץ והם מבקשים מבעל הנכס להוריד סכום זה מערך הדירה המבוקש. מתנהל על כך משא ומתן, חלק מבעלי הנכסים מסכימים, אחרים לא מסכימים ויש גם כאלה אשר מסכימים על נקודה כלשהי באמצע כדי לקדם את המהלכים ולחתום על ההסכם למכירת הנכס.

ללא ספק, ללא הבדיקה המקיפה של המפקח, דירות להשכרה בחיפה הלקוחות היו משלמים סכומי כסף גבוהים ולא מתוכננים לאחר כניסתם לדירה.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

5 טיפים לצביעת דירה

צביעת הדירה שלנו זה דבר חשוב מאוד. כאשר אנחנו צובעים מחדש את הדירה שלנו אנחנו מחדשים אותה והופכים אותה למטופחת ויפה יותר. יש הרבה טיפים

קרא עוד »

מכולה לפינוי פסולת בניין

  בעת ביצוע עבודה של הריסת מבנה או עבודות עפר כלשהן, או שיפוץ משמעותי ומסיבי מצטברת לא מעט פסולת בניין. את פסולת הבניין הזו ניתן

קרא עוד »