בנייה טרומית מחירים

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

בנייה טרומית היא בנייה מהירה אשר הרכיבים שלה  מורכבים מראש במפעל ומובאים לאתר לשם בנייתה. מדובר על בנייה זולה עד מאוד שחוסכת בהוצאות הבנייה עד מאוד. השימוש בבנייה טרומית נעשה באמצעות עמודים וקורות טרומיות, קירות מוכנים אם או בלי פתחים ומערכת רכיבי בניין הכוללת בין היתר תאי נפח שלמים אשר מיוצרים במפעל עצמו ומורכבים באתר עד לקבלת בניין. תאים אלה כוללים בין היתר ארבע קירות, רצפה, תקרה ופתחים ממש בדומה לבית שנבנה בבטון.

מה המחירים של בנייה טרומית?

בנייה טרומית היא סגנון בנייה מהיר אשר מתבסס על חומרים שונים כגון: פלדה, גבס ועוד אשר מיוצרים במפעל ומובאים לשטח הבנייה, לכן בנייה טרומית מחירים היא בנייה זולה מבנייה רגילה ב-35%. בנייה טרומית מחירים נעה בין 4499-4999 ₪ למ"ר, לעומתה בנייה בשיטה הרגיל עולה כ-6999 ₪ למ"ר. הפערים בין שתי השיטות עצומים עד מאוד. יש להוסיף לכך שבנייה רגילה אורכת זמן ארוך יותר מאשר בנייה מתקדמת. אך אם נעשה השוואה קצרה בין השניים בנייה טרומית היא חזקה ועמידה יותר מאשר בנייה רגילה, שלד הפלדה שלה חזק יותר ולא מצריך עמודים תומכים כמו בבנייה רגילה. כך שאתם חוסכים בקונסטרוקציות בניין ובהוצאות נוספות. לכן רגע לפני שאתם מחליטים ללכת על בנייה טרומית מחירים משתלמים, כדאי שתעשו סקר השוואת מחירים קצר ותשוו את היתרונות והחסרונות של כל שיטה.

מומלץ כי תתייעצו עם מפקח בניה המתמחה בניהול ופיקוח פרויקטים בבניה

מה השוני בין בנייה טרומית מחירים לבנייה רגילה?

בבנייה טרומית אנו חוסכים באופן משמעותי במספר רב של פרמטרים שכוללים בין היתר: את כמות כח האדם העובד בשטח, עלות חומרי הגלם, הנחת היסודות וחיבור החלקים לבית, התהליך הפקת הבית, הוצאות קונסטרוקטור ואדריכל. לעומת זאת בבנייה רגילה אנו צריכים כ"א גדול יותר בשטח, יש לקחת בחשבון את עלות חומרי הגלם לבנייה אשר מתבצעים בשטח ולא במפעל, יש להכין את היסודות ולצקת את החומר אליהם, יש צורך באדריכל וקונסטרוקטור ועוד אנשי מקצוע בשטח בעת הבנייה עצמה. כל אלה משפיעים רבות בנייה טרומית מחירים. לכן חשוב לקחת בחשבון את כל הפרמטרים השונים בעת בנייה טרומית מחירים.

בכל פרויקט בניה טרומית חשוב לבחור מפקח בניה המתמחה בליווי פיקוח בנייה טרמית .

למי מתאימה בנייה טרומית?

בנייה טרומית מתאימה לבתים פרטיים, מוסדות, מוסדות תעשייתיים ועוד. מעבר לבנייה המהירה שלה שלא אורכת זמן רב כמו בנייה בבטון, ניתן לקבל רמת בידוד גבוהה יותר מאשר בנייה בבטון וכן לחסוך בהוצאות המיסים שלכם. כך שאתם מקבלים בנייה איכותית ובאיכות גבוהה בדומה לבנייה מבטון ועל הדרך חוסכים בהוצאות המיסים שלכם ומקבלים רמת בידוד גבוהה. מעבר לכך, אתם מקבלים בית יציב וחזק שהבסיס שלו הוא משלדת פלד שהיא חומר יקר מאוד בבנייה ובית חזק מפני רעידות אדמה. דברים אלה עושים את הבנייה הטרומית לבנייה משתלמת עד מאוד לטווח הרחוק ואלטרנטיבה טובה לבנייה רגילה מבטון.

בנייה טרומית מחירים

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

5 טיפים לצביעת דירה

צביעת הדירה שלנו זה דבר חשוב מאוד. כאשר אנחנו צובעים מחדש את הדירה שלנו אנחנו מחדשים אותה והופכים אותה למטופחת ויפה יותר. יש הרבה טיפים

קרא עוד »

מכולה לפינוי פסולת בניין

  בעת ביצוע עבודה של הריסת מבנה או עבודות עפר כלשהן, או שיפוץ משמעותי ומסיבי מצטברת לא מעט פסולת בניין. את פסולת הבניין הזו ניתן

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו