דרושים מפקחי בניה

התחלת פרויקט בניה מלווה גם בכאבי ראש: היתרי בנייה, תקנות בטיחות, ועדות, חומרים, כוח אדם. עם כל כך הרבה כאב ראש, נראה שאין מנוס מליווי צמוד של מפקח בניה מנוסה.

דרושים מפקחי בניה למגוון פרויקטים

תכנון ובניית מגדלי משרדים, בנייני מגורים או מבנה ציבורי, זה לא ממש משנה – לכל הפרויקטים הללו יש מכנה משותף אחד, והוא שלא זזים מילימטר ללא מפקח בנייה צמוד שילווה אותך לאורך כל הדרך ויקל עליך את המלאכה. החל משלב התכנון, בקשות לאישורים והיתרי בנייה, והתמודדות מול ועדות ורשויות שונות, עבור בבחירת כוח האדם המתאים וספקי החומרים המומלצים וגומר בעבודה בשטח, כל הפעולות יכולות להיות סיוט ללא מפקח בנייה מקצועי ובעל ניסיון.

דרושים מפקחי בניה? המקצוענים שלנו לרשותך

אז כשהצורך מפקחי בנייה הובן במקצת, אפשר להמשיך ולספר לך מעט על עבודתו של מפקח בנייה בפועל. האמת היא שתפקיד המפקח הוא רחב מאוד ומשלב כמה וכמה תחומים ומיומנויות. ראשית, יש לציין שניתן לשכור את שירותיו של מפקח בנייה לכל שלב בבנייה. למשל, לסיוע בקבלת ההיתרים מהועדה לתכנון ובנייה או בבחירת הספקים ואנשי המקצוע. ניתן גם, כמובן, לקבל מהמפקח ליווי צמוד בעבודה השוטפת בבסיס המבנה, בשלד, בגימורים, במערכות החשמל והגז ועוד.

כשלים וליקויים – לא אצלנו

אחת מהסיבות הנפוצות שבגללה לקוחות בוחרים לערב מפקחי בנייה בפרויקטים שלהם היא היכולת של המפקח לזהות ולצמצם ליקוי בנייה שונים ולטפל בהם בזמן. מפקח מקצועי אשר לו כמה שנות ניסיון בתחום הבנייה יידע להסתכל קדימה ולהעריך האם התכנון העומד לנגד עיניו עומד בתקני הבטיחות השונים. היתרון שקיים אצל מפקחי בנייה לעומת הלקוחות הוא הניסיון הרב. פיקוח מקצועי יזהה כשלים ויתקן אותם בעוד זה אפשרי, בעוד שעין בלתי מקצועית הייתה "מחליקה" את זה, לזמן שבו יהיה יקר ומסובך לתקן.

איך בוחרים מפקח בנייה?

ראשית, זה ברור שעל המפקח להראות תעודת הכשרה מטעם משרד התמ"ת, אך בשביל בחירת מפקח טוב יש צורך בבירור הניסיון שלו, ובפרט הניסיון שלו בפרויקטים מהסוג שהלקוח מבקש להתחיל. וכיוון שאנחנו בני אדם ובני אדם מונעים מרגשות ותחושות, חשוב מאוד לבחור מפקח שיש לך איתו כימיה טובה. אין לשכוח שהעבודה השוטפת איתו היא רבה ומגוונות – טיפול בניירת אינסופית, ייעוץ בבחירת אנשי מקצועי וספקים, חישוב עלויות והוצאות וכן ביקורת בפועל. את כל הליווי הצמוד הזה לא ניתן לעשות ללא כימיה.

המפקחים של אגס הנדסה ופיקוח

חברת אגס הנדסה ופיקוח מעסיקה את מיטב מפקחי הבנייה בארץ, ומציעה ליווי הנדסי מקצועי בבניית וילות ובנייני מגורים בכל רחבי הארץ. לחברתנו עשרות שנות ניסיון לא מבוטל בתחום, היכרות מקצועית עם מגוון רחב של קבלנים ואנשי מקצוע, ואנו עושים שימוש בטכנולוגיה החדישה ביותר הקיימת בשוק.

כל שנותר לך לעשות הוא ליצור עמנו קשר,  במייל, ונשמח לתת לך פרטים נוספים.

דרושים מפקחי בניה

השארת תגובה