דרוש מפקח בניה עצמאי לניהול פרויקט

מעבר להיותו איש מקצוע שמלווה את כל תהליך הבניה או השיפוץ, מפקח בניה גם נותן לכם תחושת רוגע וביטחון לאורך כל הדרך באמצעות ידע, הבנה ופיקוח על הנעשה גם כשאינכם באתר הבניה.

דרוש מפקח בניה עצמאי – האיש שלכם בדרך להצלחה

לפני כל דבר שאנחנו מתכננים בחיים עלינו לבחור את האנשים שאנחנו רוצים שילוו אותנו בדרך. כאשר מדובר על בניית בית באופן עצמאי או אפילו רק על שיפוץ בבית או במשרד אנחנו צריכים לבחור הרבה מאוד אנשים מקצוע שילוו אותנו בתהליך – אבל אין ספק שאיש המקצוע החשוב ביותר שאנחנו צריכים הוא מפקח בניה. אז בשביל למצוא את איש המקצוע המיוחל אנחנו לא צריכים לעבוד קשה מדי. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר שלנו ולהבין שאצלנו תמצאו את מפקח הבניה המנוסה ביותר, המקצועי ביותר וכמובן האמין ביותר.

דרוש מפקח בניה עצמאי לכל שאלה וכל בעיה

אם אתם מתכננים בניה באופן עצמאי או אם אתם מעוניינים לחדש את ביתכם או משרדכם בעזרת שיפוץ – הגיע הזמן שלכם להודות כי יש לכם צורך במפקח בניה עצמאי – שיש בכוחו להפוך את המחשבות או התכנונים שלכם למציאות חיה וקיימת.

אתם הרי לא נמצאים פיזית בכל רגע במהלך הבניה או השיפוץ ומפקח הבניה הוא למעשה העיניים שלכם במקום. אתם יכולים לפנות אליו בכל שאלה, בכל חשש שמתעורר אצלכם, בכל בעיה שאתם מגלים ולמעשה הוא הכתובת שלכם לכל דבר.

איש המקצוע שלכם – אשר מפקח על אנשי המקצוע האחרים

מפקח בניה הוא למעשה מנהל העבודה של פעם, זה שמוודא שכל הפועלים עובדים ועושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר, זה שמוודא שהקבלן לא מעגל פינות בשביל חסוך כמה שקלים, זה שבודק שהתכנון של המעצב אפשרי מבחינה פרקטית וכו'. מלבד העובדה שיש לנו למי לפנות בכל זמן נתון יש לנו גם על מי לסמוך שמיישר את העובדים ונצמד לתכנון המקורי שלכם מבלי שאף קבלן או שיפוצניק יסיט אותו מדרכו.

איש המקצוע שלכם מול הבירוקרטיה המרגיזה

אז כן, מלבד העובדה שצריך לבנות את הבית או לשפץ את המשרד פיזית צריך גם להתעסק עם הרבה מאוד ניירת והרבה מאוד עם אישורים כאלו ואחרים. אם נשאל את אנשי המקצוע המנוסים הם יעידו שההתעסקות בהיתרי הבנייה ובאישורים הנדרשים מורכבת ומסורבלת הרבה יותר מכל בניה ואם עבורם היא מסובכת אז תארו לעצמכם מה אתם אנחנו אמורים לעשות במידה ואנחנו היינו צריכים להתעסק עם זה. מפקח בניה דואג לנו גם בפן הזה ומי שמתרוצץ אחרי הרשויות ומי שמשיג לנו את האישורים הנדרשים זה הוא ולא אתם.

השאלה החשובה היא לא האם לבחור מפקח בניה אלא מי יהיה מפקח הבניה שלכם וגם את התשובה הזו אנחנו כבר יודעים עבורכם – אל תעגלו פינות ולא תיקחו סיכונים מיותרים, בחרו רק באיכות הגבוהה ביותר.

דרוש מפקח בניה עצמאי

 

השארת תגובה