דרוש מפקח בניה

לפני אימון מאתגר עושים מתיחות, לפני ארוחה טובה עורכים את השולחן, לפני יום הולדת קונים מתנות, לפני צפייה בסרט מכינים פופקורן ולפני שמתחילים בבניה בוחרים מפקח בניה – אי אפשר לעשות את זה אחרת.

דרוש מפקח בניה – איש המקצוע הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון

פרויקט בניה דורש מאיתנו הרבה מאוד תכנון וקבלת החלטות רבות, העניין הוא שלא תמיד יש ברשותנו את היכולת המקצועית, ולעיתים אף המנטאלית להתמודד עם כל האתגרים שפרויקט בניה חדש מביא עמו. כאשר אתם ניצבים טרם תחילתו של הפרויקט זה הזמן להודיע ביניכם לבין עצמכם כי דרוש מפקח בניה מקצועי ואיכותי, כי גם אתם מביים שהוא האיש שיכול לעשות עבורכם את ההבדל בין פרויקט שייצא בדיוק לטעמכם לבין פרויקט שייצא בינוני להחריד.

לחבר את כל אנשי המקצוע ביחד

אחד התפקידים החשובים ביותר של מפקח בניה הוא להיות אחראי על כל בעלי המקצוע וכל בעלי התפקידים שקשורים לבניה של הבית או הבניין שלכם. קבלנים, אדריכלים, מהנדסים, מעצבים וזו רשימה חלקית בלבד של האנשים שאחראים על התוצאה הסופית. תוסיפו לכל אלו את הפועלים, כלומר העובדים הפשוטים ותבינו שפרויקט בניה דורש דיוק מקסימאלי מכולם ולא תמיד יש בכוחנו לוודא שכולם עושים את עבודתם על הצד הטוב ביותר.

כאשר אתם מכריזים ביניכם לבין עצמכם שעבורכם דרוש לכם מפקח בניה אתם למעשה מבינים את החשיבות של איש המקצוע הזה, אתם מבינים שיש בכוחו ובהכשרתו לנהל ולפקח על כל האנשים שאחראים על האושר שלכם בסופו של דבר. מפקח בניה מצוין יודע לא רק להיות מעין אח גדול שצופה על הכל מלמעלה אלא להיות שותף מלא בתהליך הבניה ואז למעשה אתם מרוויחים פעמיים: גם ביטחון שהכול מתנהל כמו שצריך וגם בניה בדיוק לפי הטעם שלכם.

לוודא שהפרויקט מתנהל לפי התקציב

בתוך פרויקט בניה של שנה, שנתיים, שלוש או אפילו ארבע שנים לעיתים קל מאוד ללכת לאיבוד מבחינת התקציב ולהוציא סכומים הרבה יותר גבוהים מאשר מה שתכננתם תחילה. אחד התפקידים העיקריים של מפקח בניה הוא להיות עם האצבע על הדופק כל הזמן ולוודא שאין חריגה משמעותית מהתקציב שהחלטתם עליו בתחילת הדרך. כן חשוב להדגיש שיכולות להיות זליגות בתקציב מדי פעם אבל כל עוד מדובר על סטיות קטנות זה בהחלט מובן, הבעיה מתחילה שהכסף מתחיל להתבזבז הרבה יותר מה שתוכנן תחילה

שימוש בחומרים הנכונים לנו ולסביבה

עוד תפקיד חשוב של מפקח הבניה הוא לבחור את החומרים שבהם ישתמשו בעלי המקצוע על מנת לבנות את ביתכם או את המשרד הבא שלכם. חומרים יקרים הם לא בהכרח האופציה הפחות טובה בדיוק כמו שחומרים זולים יכולים לעלות לכם מאוד ביוקר בסופו של דבר. כמו כן, חשוב לבחור חומרים ידידותיים לסביבה, חומרים שלא מסכנים את העוברים ושבים בעת הבניה ובעיקר לא מסכנים אתכם כמי שאמורים להתגורר או לשהות בבניין לאחר שיהיה מוכן.

לדאוג שכולם יחזור הביתה בשלום

עם כל החשיבות להצלחת הפרויקט יש כנראה עוד נושא שהוא חשוב לא פחות והוא חייהם של כל מי שעובד באתר הבניה וקשור בדרך זו אחרת לעבודה בשטח. בשנים האחרונות אנו נתקלים ביותר מדי סיפורים על עובדים ופועלים שמוצאים את מותם בזמן העבודה אחרי נפילה מגובה או כתוצאה מעבודה לא מאובטחת ואנחנו בטוחים שגם אתם לא רוצים שבפרויקט הבנייה שלכם יהיה מישהו לא יחזור הביתה בשלום.

דרוש מפקח בניה? אנו כאן לרשותכם

מנהל העבודה של פעם, שהפך ברבות השנים למפקח בניה הוא איש המקצוע החשוב ביותר שלכם בדרך לפרויקט בניה מושלם – בעת הבחירה בו אל תיקחו סיכונים ואל תעגלו פינות – בחרו רק באיש המקצוע המקצועי ביותר למשימה.

דרוש מפקח בניה

השארת תגובה