החלפת ארון חשמל לארון פח

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 

ארון חשמל הוא לא הדבר הראשון עליו אנחנו מסתכלים כאשר אנחנו בוחנים דירה למגורים. פעמים רבות ישנם אלמנטים אחרים התופסים את תשומת ליבנו. זה מובן כמובן. הרי בסופו של יום, אנחנו לא מתגוררים בארון החשמל ואם מדובר על דירה בה הכל עובד כנדרש, למה שנקדיש זמן יקר להתמודד עם משהו שנדמה כזניח.

אבל, אנחנו כולנו יודעים עד כמה אנחנו תלויים בחשמל כדי לבצע כל פעולה ממש. בייחוד לאחר שנת קורונה ארוכה אנחנו יודעים כי החשמל אצלנו בבית לא משמש אותנו רק למותרות. אלא הוא משפיע באופן אקטיבי על העבודה שלנו, היכולת שלנו לתקשר עם העולם, לראת טלוויזיה ולעשות כביסה.

מכאן נובעת החשיבות הרבה שיש להחלפה של ארונות חשמל מפח  ישן בארון פח. מטרת העל היא כמובן להגן על הארון מפני מזיקים, אבל לא רק. וודאי כאשר אנחנו מתייחסים לבניינים גבוהים, עלינו לשים לב כי הילדים המסתובבים בבניין, לא נפגעים גם כן מהשארה לא מבוקרת של ארון החשמל פתוח.

מה אנשי מקצוע מהימנים אומרים על הנושא

אנחנו יכולים להעיד ממקור ראשון, בתור אנשי מקצוע המבינים בתחום ועוסקים בו שנים ארוכות, כי התאמה של ארון פח חדש היא פרוצדורה אותה רבים נמנעים מלעשות. שכן אף אחד לא רוצה להתחיל ולדבר עם עוד איש מקצוע עבור עוד פרוצדורה אותה יש לבצע. אבל, הבעיה היא שבדיעבד רבים מבינים כי זו הדרך הנכונה לפתור בעיות שונות הקשורות בביטחון ובטיחות.

יתרה מזאת, הרתיעה מההחלפה בשל העלות הכלכלית היא רתיעה לא משתלמת משני טעמים. ראשית, שכן מדובר על פרודצורה לא יקרה כלל. כזו הנעשית תוך זמן מועט באופן יחסי, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת כי אתם עושים את הטוב ביותר עבורכם ועבור הילדים הקטנים במשפחות שלכם תוך שאתם מקבלים תמורה משמעותית לסכום כסף מועט.

כמה עולה החלפת ארון ?

במקביל, עליכם לדעת כי פעולה מהסוג הזה נעשית פעם אחת בלבד. יותר לא תמצאו את עצמכם מתמודדים עם הסוגיה שוב ושוב. לא כי אולי אחד השכנים בטעות נכנס עם הרכב שלו בארון החשמל, האמינו לנו, ראינו דברים מועלם. כמובן שלא תדרשו להתמודד שוב ושוב עם מכרסמים שנכנסו מקום לא להם ואכלו את הכבלים היקרים או בעלי חיים אחרים שחיבלו במערכת בדרכים אחרות.

זה גם הזמן שלכם להרחיב את ארון החשמל ולהפוך אותו למקום איחסון עבור ציוד לכיבוי שריפות וכיוצא באלו, החשובים כל כך לבטחונכם האישי ובטחון היקרים לכם מכל.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום על מנת שנוכל לתאם לכם זמן הגעה למקום. ביחד נעזור לכם להתאים ארון חשמל חדש שיתאים למידותכם ויענה על הדרישות החשובות כל כך של ביטחון ובטיחות. הנציגים שלנו כבר מחכים לכם מעבר לקו.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מדפים למחסן פרטי

  להיכנס בכל פעם למחסן, לעמוד בפנים ופשוט לא למצוא את מה שאתם צריכים זה לא נעים. יחד עם זאת, האמת היא, שזה קורה לאנשים

קרא עוד »

קורס מנעולן כל מה שצריך לדעת

ישראלים רבים מרגישים שהם רוצים שינוי. שהכסף שהם מביאים הביתה לא מספיק להם, שהם לא מסופקים או לא מרוצים ממקום העבודה, שהם רוצים הכנסה נוספת

קרא עוד »

עבודות סנפלינג בגובה

    כאשר המבנים הגבוהים רק החלו להופיע בארצנו, לרוב ניתן היה לראות אותם בעיקר באזור המרכז. תל אביב, כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, הייתה

קרא עוד »

סורגים למרפסת 

  לאחרונה יצא לכם לשמוע על מעט פריצות באזור שבו אתם גרים? הסיוט הגדול ביותר מבחינתכם הוא לחזור הביתה ולראות שמישהו פרץ אליכם דרך המרפסת?

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו