הרחקת יונים בבניין לאחר שיפוץ

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

יונים יכולות להיות מטרד רציני בבנייני מגורים וגם בעיה גדולה. לכאורה מדובר בבעל חיים תמים שאינו מזיק, אבל כאשר יורדים לעומק הדברים מבינים שליונים אין מקום בסביבת המגורים של האדם. כאשר יונים מאמצות את הבניין ומקימות בו מושבה. הדבר הראשון שרואים זה את הלכלוך… רואים וגם מריחים. זהו מפגע אסתטי ותברואתי.

היונים יושבות על הגג, המרזבים, המזגנים, המרפסות ואדני החלונות ומלכלכות הכל בלשלשות יונים ונוצות. ללשלשות היונים יש חומציות גדולה אשר פוגעת במזגנים, דודי שמש ומרזבים וגם בצבע. אתם פשוט לא רוצים אותן בבניין.

אך זוהי רק ההתחלה של הבעיה. היונים הן גם נשאיות של מחלות רבות אשר פוגעות בבני האדם. חלקן של המחלות גורמות לשלשולים, כאבים, הקאות, חום ושאר אי נעימויות, אחרות יכולות אפילו להיות קטלניות לבני האדם! במידה ויש לכם בעיה של יונים יש להזמין שירות של הרחקת יונים.

זה די מתסכל להשקיע בפרויקט שיפוץ בניין רק בשביל שלמחרת היונים יחזרו לעבודה וילכלכו אותו בלשלשות יונים. כל העבודה שהושקעה עלולה לרדת לטמיון ואף אחד לא רוצה בזה. אנו משקיעים סכומים גדולים בשיפוץ הבניין, בתיקון ליקויים ובהענקת מראה מודרני ואסתטי. ואז מגיעות היונים ומאיימות להחזיר את המצב לקדמותו.

על מנת להימנע מזאת חשוב להשקיע בפתרונות של הרחקת יונים לאחר שיפוץ הבניין. למעשה כדאי לבצע זאת כבר במסגרת השלבים האחרונים של שיפוץ הבניין וכדאי להעלות את הנושא כאשר משוחחים עם מפקח בנייה.

בהחלט ישנם פתרונות הומניים להרחקת יונים. פתרונות אשר אינם פוגעים ביונים, אך גורמים להם לעזוב אתכם בשקט. הפתרונות המקובלים והמוצלחים הם שימוש ברשתות נגד יונים וגם דוקרנים. הרשתות מונעות את כניסתן של היונים אל תוך חללי הבניין והדוקרנים לא מאפשרים להן לשבת בכל המקומות שהן אוהבות. מפקח בנייה יכול לעזור לכם ולוודא שמתבצעת התקנה נכונה של פתרונות להרחקת יונים. התקנה אשר אינה משאירה שום מקום ליונים, אך גם אינה פוגעת באסתטיות של הבניין שזה עתה שופץ.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

5 טיפים לצביעת דירה

צביעת הדירה שלנו זה דבר חשוב מאוד. כאשר אנחנו צובעים מחדש את הדירה שלנו אנחנו מחדשים אותה והופכים אותה למטופחת ויפה יותר. יש הרבה טיפים

קרא עוד »

מכולה לפינוי פסולת בניין

  בעת ביצוע עבודה של הריסת מבנה או עבודות עפר כלשהן, או שיפוץ משמעותי ומסיבי מצטברת לא מעט פסולת בניין. את פסולת הבניין הזו ניתן

קרא עוד »