התקנת מערכות כיבוי אש בבניינים גדולים

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אם אתם מתגוררים בבניין גדול, מוטב כי תדעו שאתם מוכנים לכל תרחיש. כמובן שהשאיפה היא שמקרים מהסוג הזה לא יקרו, אך בפועל אף אחד מאיתנו לא יכול לדעת מה צופן העתיד. שריפות יכולות להתלקח במהירות, אך בו בזמן חשוב להגיב ביעילות בכדי לכבות אותן. התקנה של מערכות כיבוי אש בבניין גדול היא הפקטור המשמעותי שיכול לסייע בכיבוי מהיר של השריפה. במאמר הבא אנו נסביר לכם כל מיני דברים שאתם תהיו מוכרחים לדעת.

 

התקנת מערכות כיבוי אש רק על ידי חברה מוסמכת

ההתקנה של המערכות השונות היא חשובה במיוחד, שכן התקנה מקצועית תוכל להבטיח שימוש יעיל במערכות הללו בזמן אמת. זוהי אחת מהסיבות לכך שאנו ממליצים שלא להתפשר על הנושא הזה, ולדאוג כי המערכות יותקנו על ידי חברה מוסמכת. חברה המתמחה בתחום של מערכות כיבוי, גילוי אש וכזאת שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות. אם ההתקנה לא תהיה מקצועית, אתם תמצאו את עצמכם במצב שבו לא תוכלו להשתמש במערכת בזמן אמת.

 

התקינו מערכות כיבוי שקל לתפעל אותם

אותן מערכות כיבוי אש אמורות להיות מופעלות באופן אוטומטי או באופן יזום, ולספק מעין מענה ראשוני לשריפה. כל זאת עד אשר מכבי האש יגיעו בכדי לקחת את המושכות לידיים שלהם. לעיתים אותן מערכות מתקדמות הן אלה שימנעו מהשריפה להפוך להיות כזאת שיהיה קשה להשתלט עליה. בכדי שיהיה ניתן להפעיל את המערכות, מוטב כי תבחרו מערכת שיהיה לכם קל לתפעל אותה בזמן אמת. עליכם לזכור כי בזמן אמת הלחץ הוא רב, והריכוז חייב להיות במיטבו.

 

תבחרו מערכות כיבוי אש עם קבלות

יש לא מעט סוגים של מערכות המיועדות לכיבוי אש, מחובתכם לבחור את המערכת הכי טובה שיש. כל חברה תספר לכם עד כמה המערכות שלה הן הטובות ביותר, אך בפועל מוטב כי תסמכו על התוצאות בלבד. תבחרו במערכות שבזמן אמת הוכיחו את עצמן כמערכות שניתן לסמוך עליהן. אל תבחרו במערכות שהאמינות שלהן לא ידועה, או כאלה שאין להן הוכחות בזמן של שריפה אמיתית. על הנושא הזה אתם לא יכולים לקחת הימורים, כי כל הימור בנושא הזה יכול בסופו של יום להיות מאוד משמעותי.

 

אל תחסכו על התקנת מערכת כיבוי

בבניין גדול שריפות עלולות להתרחש בכל רגע כמו שכבר אמרנו. אך עדיין ללא מעט אנשים ישנה נטייה לרכוש מערכות כיבוי אש במחיר הזול ביותר, כל זאת בכדי לחסוך כמה שקלים. תיקחו בחשבון כי בנושא של מערכות כיבוי אין שום סיבה לחסוך, כי אתם תוכלו לשלם על כך ביוקר. מוטב כי תשקיעו מה שנדרש בכדי לרכוש וגם בכדי להתקין את מערכות כיבוי האש הכי טובות שיש. כך שתוכלו להיות בטוחים כי בזמן אמת המערכת שהתקנתם בבניין היא זאת שתשמור עליכם עד להגעת מכבי האש.

 

קרדיט PEXELS

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מדפים למחסן פרטי

  להיכנס בכל פעם למחסן, לעמוד בפנים ופשוט לא למצוא את מה שאתם צריכים זה לא נעים. יחד עם זאת, האמת היא, שזה קורה לאנשים

קרא עוד »

קורס מנעולן כל מה שצריך לדעת

ישראלים רבים מרגישים שהם רוצים שינוי. שהכסף שהם מביאים הביתה לא מספיק להם, שהם לא מסופקים או לא מרוצים ממקום העבודה, שהם רוצים הכנסה נוספת

קרא עוד »

עבודות סנפלינג בגובה

    כאשר המבנים הגבוהים רק החלו להופיע בארצנו, לרוב ניתן היה לראות אותם בעיקר באזור המרכז. תל אביב, כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, הייתה

קרא עוד »

החלפת ארון חשמל לארון פח

  ארון חשמל הוא לא הדבר הראשון עליו אנחנו מסתכלים כאשר אנחנו בוחנים דירה למגורים. פעמים רבות ישנם אלמנטים אחרים התופסים את תשומת ליבנו. זה

קרא עוד »

סורגים למרפסת 

  לאחרונה יצא לכם לשמוע על מעט פריצות באזור שבו אתם גרים? הסיוט הגדול ביותר מבחינתכם הוא לחזור הביתה ולראות שמישהו פרץ אליכם דרך המרפסת?

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו