התקנת מערכת חימום תת רצפתי בבית חדש – כיצד ולמה עושים את זה?

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

050-5454539 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ברוב ימות השנה, כידוע, שורר בישראל מזג אוויר חם ועל כן גם המערכות הביתיות צריכות להיות מותאמות לכך, כלומר יש צורך להתקין מערכות מיזוג אוויר ומערכות אחרות שמאפשרות לקרר את חדרי הבית השונים.

אך לצד הימים החמים, מספר שבועות בשנה, שורר בישראל מזג אוויר קר אשר יכול להשפיע גם על הדיירים בבית. בחודשי החורף הטמפרטורה בחוץ יורדת, וגם הבית הופך להיות מאוד הרבה יותר קר. על כן צריך לבצע את ההתאמות הנכונות בשביל שיהיה ניתן לשהות בו בצורה נוחה ונעימה.

חימום רצפתי הוא אחד האופציות הפופולאריות לכך. מדובר על מערכת שמותקנת מתחת לרצפה ומחממת אותה, באופן כזה שניתן ללכת או לשבת על הרצפה, מבלי לחשוש שיהיה קר מדי. המערכת גם מאפשרת להסתובב בבית בלי גרביים או נעליים, כאשר היא פועלת.

לפני שנסביר כיצד מתקינים מערכת חימום תת רצפתי, מתי ולמה עושים את זה, צריך להבין את ההיגיון שעומד מאחורי מערכת שכזו:

ראשית, ברגע שאנחנו מחממים את הרצפה, האוויר החם עולה וזה יכול להשפיע הטמפרטורה הכללית בחדר ובכלל על התחושה שלנו. במובנים מסוימים, זה יכול לחסוך לנו שימוש במערכות מיזוג אחרות.

שנית, להבדיל מתנור, מזגן או מערכות אחרות, מדובר במערכת שמחממת את הרצפה בכל החדר, ואפשר גם בכל הבית. לא מדובר רק על חלל או על אזור ספציפי. זו מערכת הרבה יותר אפקטיבית ופרקטית.

שלישית, מאחר והיא הרבה יותר אפקטיבית, אז גם אנחנו יכולים להדליק אותה לטווח זמן קצר, לכבות אותה ועדיין ליהנות מרצפה חמה. זאת להבדיל ממערכות אחרות שצריכות לעבוד באופן קבוע, אחרת האוויר החם דועך והחדר חוזר להיות קר.

כיצד מתקינים מערכת חימום תת רצפתי ולמה אנשים מעדיפים להשתמש בה?

ההתקנה של מערכת כזו, רצוי לבצע בעת שבונים את המבנה או משפצים אותו. הסיבה לכך פשוטה, אם מחליטים להתקין אותה בשלבים יותר מתקדמים, אחרי שכבר מאכלסים את הדירה, אז צריך לפנות את כל החפצים, להרים את המרצפות, התהליך הוא הרבה יותר מורכב. לכן, חשוב לעשות את זה בזמן יש אפשרות נוחה, ואין צורך לבצע שינויים שיכולים לפגוע בשגרת החיים.

הסיבות שתיארנו קודם, מסבירות היטב מדוע אנשים בוחרים להשתמש במערכת שכזו. אך ישנן סיבות נוספות. למשל, מערכת חימום תת רצפתי, חסכונית מבחינת צריכת חשמל, היא הרבה יותר אפקטיבית מאשר מערכות אחרות, וכן היא יכולה לעלות את ערך הנכס, אם אנחנו בוחרים להשכיר או למכור אותו.

בסיכומו של דבר, מדובר במערכת שיכולה לייצר אוויר נעים בחדר, לא יבש, לא מחניק, ולא פחות חשוב, בימים קרים, המערכת מחממת היטב את הרצפה ומאפשרת לנו ליהנות בימים חמים, מתחושה נעימה בכל פעם כשאנחנו דורכים על הרצפה.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

התקנת מצלמות

  התקנת מצלמות היא עניין שיכול להתאים לכל מיני אנשים, בעבור כל מיני נסיבות – באם רוצים לייצר הרתעה – פשוט להציב מצלמה ולראות מה

קרא עוד »

איך בוחרים מודד מומלץ?

כאשר אנחנו בונים בית או כאשר אנחנו רוצים למכור או להשכיר את הבית שלנו אנחנו צריכים להזמין מודד מומלץ שהוא מודד מקצועי ובעל הכשרה מתאימה

קרא עוד »

תכנון משרדים

כל תהליך של עיצוב פנים ולמעשה כל תהליך עיצוב, הוא תהליך שחייב בתכנון מקדים. גם בתהליך של בניית בית, אנחנו למעשה בונים את הבית כולו

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו