התקנת מצלמות

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 

התקנת מצלמות היא עניין שיכול להתאים לכל מיני אנשים, בעבור כל מיני נסיבות – באם רוצים לייצר הרתעה – פשוט להציב מצלמה ולראות מה קורה – זה יכול לעבוד, או פשוט לשלוט שלט "כאן מצלמים", וכן הלאה, ומסיבות בטיחותיות אחרות. כמו גם, באם רוצים ליצור סביבה מבוקרת – כדי לדעת מה קורה וקרה בשעות בהן השטח לא היה מבוקר פיזית  – זה גם יכול לעבוד. כך או כך – הכוונה היא להגיד "אני רואה אותך", או באמת לראות מה התרחש בזמן שהיה.

יש כל מיני סוגים של מצלמות אבטחה – והסוגים מניבים רמות מחיר שונות. כדי לדעת על איזה סוג או מפרט להתכוונן, ניתן לשאול את עצמנו את השאלות הבאות – מהו השטח אותו רוצים לצלם – באם הוא רחב כמו מגרש חנייה, או צר כמו פינת ישיבה? וכמה מצלמות מתבקשות כדי לכסות את השטח? ובאם מערכת האבטחה, אמורה להיות נסתרת או גלויה? על פי כן, לפי מענה על שאלות אלו – נדע כמה מצלמות אבטחה מתבקשות – מה הסוג הרלוונטי (או לאיזה סוג לכוון), וכמה מצלמות מתבקשות. יחד עם מערכת ההקלטה – שכן לבדוק האם, ובאילו תנאים ומאפיינים יוקלט צילום. יחד עם ההתקנה עצמה – שהרי אם יותקנו מצלמות גלויות, נסתרות וכו' – יחד עם אביזרים הנלווים להתקנה.

 

סוגי מצלמות אבטחה

באם נרצה לדבר מעט על מצלמות האבטחה עצמן, נוכל לציין שישנן מצלמות דמה – שהן נועדו למצב בו רוצים לייתר הרתעה – אך לא בהכרח להקליט, לבקר ולבדוק מה קרה (או פשוט לא מתחשק להשקיע במערכת של מצלמות אבטחה מכל סיבה שהיא) – והמחיר הוא דיי פעוט – משהו כמו 80-120 ₪ למצלמה – וישנן כאלו שהן אף מתוחכמות יותר המכילות חיישני גילוי תנועה – שמאפשרות תנועה מציאותית יותר. על כן – זה יכול להיות נחמד ומבדר – אם כי יש שיגידו שאנשים שמנוסים "בתחום", יכולים כנראה לזהות את הדבר– אולי הם אפילו יעשו שלום וחיוך למצלמה החביבה. על כן – זה למקרים בו רוצים להרתיע "בקטנה", אך לא להיכנס לזה "ברצינות", או כך נעריך את המצב – שכן מומלץ ללכת כתמיד עם צו הלב.

באופן כללי – ישנן מצלמות אבטחה שיש להן תכונות בסיסיות, וישנן מצלמות אבטחה, שהן, ובכן – יותר משוכללות ויקרות – ומציגות יותר מאפיינים (תוכלו למצוא כל סוגי המצלמות ועוד בTITMATEG התקנת מצלמות). באם לוקחים אחת לשימוש ביתי, לא בהכרח מתבקש כזו שתספק את הרזולוציה המשוכללת ביותר, ואת השדרוגים הטכנולוגיים המפותחים ביותר – אלא אם כן זה בדיוק מה שמתבקש, מסיבות כלשהן. לא משנה על מה הבית "שומר", או מה נשמר בו – רמת אבטחה היא שיקול של מי שגר, או נמצא במבנה – או פשוט רוצה לדעת מה מתרחש בו, על כן השיקול כולו שלו.

כך או כך – מדובר בעולם תוכן רב ומרובד – בהמון תכונות ואפיונים – וכאשר יודעים מה רוצים, ניתן לבחור ביתר קלות.

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

צביעת דירה לבד או עם צבעי

כאשר אתם מתבקשים לצבוע את הדירה לבד או עם צבעי, תצטרכו לקבל החלטה על סוג הצבע לבחירה. ישנם שני חברות אשר מספקות צבעים איכותיים ויפים:

קרא עוד »

איך מתבצעת הדברת פשפשים?

לגלובליזציה ולקדמה יש יתרונות רבים, ומן הסתם רובנו לא היינו רוצים לחזור לאחור ולחיות כמו פעם – אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש לה גם

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו