חברות פיקוח בנייה

 

פיקוח בנייה הוא מקצוע הולך ומתפתח שהופך חיוני בכל מיזם,  גדול כקטן. כדי להבטיח שגם הפרויקט שלכם יהיה מנוהל כראוי וללא שיבושים בחרו את החברה הנכונה לכם

חברות פיקוח בנייה

בשנים האחרונות אנחנו שומעים הרבה יותר על חברות פיקוח בנייה שנכנסות לתחום זה ומתמקצעות בו, כך שהן יכולות להציע ניסיון מגוון וניהול פרויקטים בבנייה מהקטנים ביותר ועד המסובכים ביותר. כדי לבחור את חברת הפיקוח הנכונה לכם יש להגדיר מראש את הצרכים שלכם ולהציג אותם לאנשי המקצוע, שידגימו לכם כיצד יוכלו לבצע את הפיקוח מתחילת הפרויקט עד תומו המוצלח לשביעות רצונכם המלאה.

חברות פיקוח חוסכות כספים

חיסכון בהוצאות הוא נושא חשוב מאוד לכל חברה ולכל מיזם שרוצה להתייעל ולהצדיק את עצמו, אולם ללא בדיקת סעיפי התמחור ויישומם בשטח יקשה מאוד לעקוב אחר כל העלויות. חברות פיקוח בנייה קיימות בדיוק לשם כך, כדי להבטיח שעלויות הפרויקט יתומחרו מלכתחילה נכון, עם המרווחים הנדרשים לטעויות ולאלתורים ופתרון בעיות כמובן, אבל גם עם פיקוח צמוד שיעמדו בזמנים ובתכנונים מבלי לחרוג מהם ולגרום הפסדים רבים.

ניהול הפרטים הקטנים מרגע התכנון

הכנת התכנית האדריכלית ותכניות הבנייה שמיועדות לכל קבלני הביצוע והתשתית היא השלב שלפני היציאה, לשטח והיא קריטית לחברות פיקוח בנייה שחייבות להיות מעורות במיזם מתחילתו. העין המקצועית שלהם מבחינה כבר בשלב זה בכל מה שמוטל עליהם לדאוג שיתבצע בדרך הטובה ביותר, וכאן חיוני להקשיב גם לדרך שבה הם אנשי המקצוע מציעים לכם לעשות זאת. מה שנראה מלמעלה שונה מאוד בשטח ויש לדעת זאת.

האינטרס שלכם קובע

חברות פיקוח בנייה אמונות על הבטחת האינטרסים שלכם בשטח, כך שהקבלנים יעשו את עבודתם הכי טוב והאדריכלים יהיו מרוצים מרמת הביצוע ומהתיאום בין כל אנשי המקצוע שמיישמים את התכניות. האינטרס שלכם הוא לא רק פרויקט מפואר שמתנוסס בשטח, אלא שיהיה בנוי כהלכה וללא בעיות שעלולות להתגלות בעתיד, ללא ליקויים בביצוע שידרשו סטייה מלוח הזמנים וללא פשרות על חומרים ושימוש בטכנולוגיות מסוכנות ולא ראויות.

הדרך הארוכה עד קבלת המפתחות

חזון נדל"ני מתחיל את דרכו בתכנון נכון ומסתיים עם מסירת המפתחות בזמן, ללא עיכובים שנגרמים מבעיות לוגיסטיות וביצועיות ומבלי שיהיו תאונות בשטח ואובדן חיי אדם ופגיעה בהם. פרויקט בנייה כולל מטבעו את כל הסיכויים והמרכיבים שעלולים להשתבש, אולם ההיתכנות לשיבוש נעוצה ברמת חברות פיקוח בנייה שתיקחו לפרויקט ויגרמו לו להתנהל בצורה החלקה ביותר, לפי החוק ובסטנדרט הגבוה ביותר. זהו האינטרס שלכם להבטיח זאת.

בירוקרטיה היא לא הדאגה שלכם

אילו היו מצליחים לוותר על כל הבירוקרטיה במיזם נדל"ני, ללא ספק היו הרבה יותר מיזמים כאלה. אלא שבירוקרטיה היא לא רק הרע בהכרחי אלא היא מבטיחה שמבנים ייבנו כפי שצרי ובהתאם לחוק, ומבלי לגרום בדיעבד להליכים משפטיים נגד היזמים והקבלנים. לשם כך, חברות פיקוח בנייה מתמחות בכל דקויות החוק ובכל הנהלים הבירוקרטיים שנחוצים להרמת פרויקט כזה, ולכם לא נותר אלא לתת לאנשיהן את המפתחות לניהול השלב המתיש ביותר.

קבלת החלטות בשטח

אחד התפקידים של אנשי חברות פיקוח בנייה הוא לבקר בשטח ולבדוק את מצב אתר הבנייה בתדירות שתיקבע ביניכם. הדבר הכרחי כדי להבטיח שהביצוע ייעשה כמו שצריך ומבלי לתת לליקויים ופגמים להימשך מבלי לתקן אותם בזמן. כל פתרון משבר כזה בזמן ובמקום חוסך לכם לא רק עלויות נוספות, אלא גם מבטיח לכם שההחלטות המקצועיות הנכונות ביותר התבצעו בשטח גם מבלי שאתם צריכים לבקר בו.

יישום עבודה איכותית בשטח ללא פשרות

ההחלטה שלכם אילו קבלני ביצוע לשכור וכיצד לבנות את המיזם ובאמצעות אילו טכנולוגיות חדישות מחייבת גם אנשי פיקוח וניהול שמיישמים זאת בשטח למענכם, ולנהל את המגעים שלכם עם כל הגורמים הרלוונטיים ללא פשרות וללא הזנחת התיאום היעיל. כדי להבטיח עבודה איכותית ומדויקת יש להכיר את כל המקומות שבהם עלולים "לעגל פינות", ולכן חברות פיקוח בנייה יעשו הכל כדי שזה לא יקרה ולא יפגע בהצלחת המיזם שלכם.

ניהול מוצלח מבטיח מיזם

ניהול כושל של מיזם יכול לטרפד את הצלחתו גם אם התכנית הייתה גאונית ומרהיבה על הנייר. כדי שפרויקט יצליח, ניהול על ידי חברות פיקוח בנייה יצליח למנוע את כל הכשלים והליקויים שמוכרים בדרך כלל מכישלונות מפוארים אחרים, ויבטיח לכם את ההצלחה שחיפשתם כשיצאתם לדרך זו. יש מי שדאוג לכך שזה יתבצע בשטח גם אם אינכם יכולים להיות בו בעצמכם ובמיוחד אם אינכם בקיאים בכל מה שנדרש מכל קבלן. זה תפקיד הפיקוח.

אנשי מקצוע מהימנים ומקצועיים בלבד

בחירת אנשי הניהול של חברות הפיקוח על בנייה נעשית אך ורק על פי שיקולים מקצועיים, ולפי ניסיון, תעודות מקצועיות והכשרה מתאימה. אנשי הניהול חייבים לבוא מהשטח ולדעת את כל הסודות הקטנים של אנשי המקצוע והקבלנים כדי לנהל ולתאם ביניהם בהצלחה, וזה גם סוד חברת פיקוח יעילה ואיכותית שמבטיחה לכם פרויקט בנוי כהלכה.

חברות פיקוח בנייה

השארת תגובה