לקחתם על עצמכם פרויקט ענק שכולל כמה מוקדים, כמה תחומי התמחות, והרבה מאד אישורים, פיקוח ובירוקרטיה? זה הפרויקט הגדול הראשון שלכם בתחום הזה? לא רוצים לעשות טעויות שיעלו בפציעות או חיי אדם, פיצויים או עגמת נפש ולא רוצים לפגוע בשם שלכם?

חברת פיקוח לא רק המלצה

קחו חברת פיקוח שתסייע לכם לצלוח את הפרויקט. לרוב מדובר בפרויקטים ענקיים כמו תמ"א 38, פינוי בינוי או תיקוני תשתית ברמה העירונית או הממשלתית. אם זכיתם במכרז ואתם רוצים לוודא עובד טוב, חוקי ובטיחותי – חברת פיקוח זה מה שאתם צריכים. חברת פיקוח מתאימות לאנשים פרטיים, יזמי נדל"ן, עסקים ומוסדות ממשלתיים או פרטיים.

חברת פיקוח – למה זה טוב ומה היתרונות שלה

עבודת פיקוח בנייה והנדסה היא דבר מורכב, כלים יקרים, הרבה עובדים שדורשים תנאים וגם בטיחות, גימור ברמה גבוהה, עמידה בחוק ובלוח זמנים והתקשרות בחוזים רבים. חברת פיקוח בעצם מסייעת לכם להתחיל, להמשיך ולסיים את הפרויקט בזמן, בקלות ובמהירות, מונעת תקלות וסיבוכים, מתמודדת עם ההפקה של הפרויקט וחוסכת הרבה מאד זמן, כאבי ראש וכסף. חברת פיקוח מסייעת בפרויקטים גדולים מאד, ששווים כסף רב, ואשר אותו יזם או קבלן נמדד בפרטים הקטנים ביותר. זו הדרך לוודא שהמערכת כולה עובדת טוב, והכול זז בצורה מקצועית ובטיחותית. הניסיון של חברת הפיקוח מאפשר צליחת פרויקט ראשון מסוגו מצדכם בצורה טובה. בנוסף, חברת פיקוח לפעמים לוקחת את ניהול הלקוחות – לדוגמה אם מדובר בבניית בניין רב קומות. תלוי בהתקשרות שלכם וסוג הפרויקט.

תמ"א 38

חברת פיקוח מסייעת לתכנן, להפיק ולבצע בצורה הטובה ביותר פרויקט תמ"א 38, דבר הדורש עבודה מול העירייה / מהנדס העיר, הדיירים, אדריכלים וקבלני הביצוע. חברה זו דואגת לסגור את כל הפינות – מקבלת אישורים, דרך בחירת העיצוב היפה והבטיחותי ביותר, עבודה מול הקבלן והדיירים, עד לסגירת הפרויקט והשלמתו. בנוסף, באזור צפופים במיוחד החברה גם דואגת שזה יפריע כמה שפחות לשכנים, והבנייה הרוויה לא תפריע את החיים הנורמליים. בהמשך העבודה, כשהיא כבר מתחילה – חברת פיקוח דואגת לעמוד בלו"ז ובתקציב, מוודאה כל פרט עם אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, והעבודה מנוהלת בקצב אחיד עד להשלמתה בזמן שהובטח. לא כל חברת פיקוח יודעת להתמודד עם פרויקט כמו תמ"א 38 וחשוב לבחור רק חברה שמתאימה לכך, אם זה הפרויקט המדובר.

מה צריך לבדוק בבחירת חברת פיקוח

  1. שנעים לעבוד איתה, שהיחס מכבד, מענה מהיר ונעים, ושהיא מקצועית ואדיבה
  2. חשוב שחברת פיקוח תהיה בעלת ניסיון גדול והיקפי כמה שיותר, ונקודתית כמה שיותר מנוסה בפרויקט מהסוג שאתם רוצים להפיק – מבניין קטן ועד גדול, דרך תמ"א 38 ועוד
  3. שתהיה מסוגלת ללוות הכול – מהתכנון הראשוני, דרך התמודדות מול הבירוקרטיה והגורמים, הדיירים, אנשי המקצוע והרחוב
  4. שתהיה בהתקשרות עם אנשי מקצוע איכותיים, מורשים, מקצועיים ומנוסים
  5. שתעבוד מסודר, בכתב, עם חוזה ותיקח אחריות

 

חברת פיקוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.