טיפםי ממפקח בניה לבחירת ברזים וכלי סניטציה לפרויקט מגורים

אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בבניית פרוייקט מגורים, הוא בחירת כלי הסניטציה והברזים שישולבו במבנה ובין היתר במטבח, בחדרי האמבטיה ואף בבית הכיסא. לכל אדם, ישנה העדפה אישית ורצון לבחור את הברזים והסניטציה המתאימה לו באופן אישי, אך במקביל, ישנם כלים אשר מתאימים כמעט לכל אדם וסביר שהוא יתחבר אליהם באופן כמעט מידי. כדי לאפשר לכם לבחור את הברזים ואת כלי הסניטציה בהתאם, ריכזנו מספר כללי אצבע על פיהם כדאי לכם לעבוד.

כך תבחרו את כלי הסניטציה ואת הברזים בשיתוף מפקח הבניה

אין ספק כי בחירת הסניטציה והברזים מעידים על התקרבות הפרוייקט לסיומו, אך קחו עוד קצת אוויר וגייסו את מלוא הסבלנות, כי גם הפריטים הקטנים חשובים לתוצאה השלמה והמושלמת לה אתם מייחלים. כשאנו מדברים על כלי סניטציה וברזים, אנחנו מדברים בין היתר על אביזרי אמבטיה ועל אביזרים המתאימים למטבח ועל כן קחו זאת בחשבון מבעוד מועד ובמהלך הרכישה. אם רכשתם בית חדש, הרי שאתם מקבלים סניטציה וברזים מהקבלן המבצע, אך לא תמיד זה יעמוד בציפיות שלכם ותמיד אתם יכולים לשדרג זאת, על ידי הוספת כסף בהתאם וקיזוז הסניטציה אותה הוא רצה להתקין (כמובן בהתאם לחוזה).

היה ומדובר בברז למטבח, כדאי להקפיד על ברז נשלף שהומלץ על ידי מפקח הבניה שלכם, כזה שיהיה לכם מצד אחד נוח לשימוש, מצד שני שיהיה פונקציונאלי ומעל הכל שיתאים לעיצוב הרווח בחלל הבית. כל עוד תבחרו בברז נשלף, כך יהיה לכם קל יותר לנקות את כל סביבת הכיור בקלות ובמהירות. היה ומדובר בברז לכיור האמבטיה, חשוב לבחור בברז פרופורציונאלי לכיור, כך שלא תחוו השפרצות מים בעת השימוש ובאם מדובר על ברז לחדר האמבטיה, כדאי לחשוב גם על ברז קבוע וגם על ברז נשלף וזאת לשם הנוחות של כל בני הבית.

שימו לב כי ישנם סוגים שונים של ברזים ובין היתר: ברז ידית אחת, שתי ידיות, ברז קיר, ברז בטמפרטורה קבועה ועוד, כך שנכון שתבחרו את הברז הנכון לכל באופן אישי ביחס לנוחות. היה ומדובר בבחירת כיור, קחו בחשבון את הסוגים השונים ובין היתר: כיור אקרילי, כיור מונח, כיור שקוע ועוד.

לסיכום חשוב להתייעץ עם מפקח בניה שלכם רגע לפני קבלת ההחלטה – כל עוד אתם מבקשים לבחור נכון, כדאי שתכירו את כל סוגי הכיורים, האסלות, הברזים, המקלחונים האמבטיות ועוד, ורק אז תבחרו את המתאים לכם באופן אישי, הן מבחינת הפונקציונאליות, הן מבחינת המחיר והן מבחינת העיצוב.

More to explorer

איטום בית הנמצא בתהליך בנייה

יש המון מקרים בהם נדרשות עבודות איטום. אלו עבודות הנחוצות כאשר מבוצעת בניית השלד של הבית או שצריך לבצע את אותן העבודות,

חיזוק שיש מדריך מקיף

שליחה אם תעיפו מבט על הבניין הנשקף מבעד לחלון במקום בו אתם יושבים ממש עכשיו, סביר להניח שתגלו בניין שהחיפוי שלו עשוי

מבנה מסוכן המדריך

שליחה מבנה מסוכן הוא ביטוי שבפני עצמו נשמע מסוכן, וקשה לחשוב על מישהו שהיה רוצה או מסכים להתגורר במבנה כזה. יחד עם

התקשרו עכשיו