טכנאי גז מומלץ – למה כדאי לשים לב?

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 

למי מאתנו זה לא קרה? יום שישי מגיע, ואתם מארחים את כל המשפחה המורחבת לארוחת שישי. לפתע, הגז על הכיריים לא נדלק, ועוד רגע נכנסת שבת. הלחץ מתחיל לעלות, ואתם מבינים שבכדי להימנע ממבוכה, ולהצליח להכין את כל מטעמי הארוחה בזמן, אתם חייבים להזמין טכנאי גז מומלץ, אמין ואחראי. הכנו עבורכם את המדריך הבא, שיסביר לכם קצת יותר על תחום טכנאי הגז. כך תוכלו להימנע מרמאים למיניהם, ולתפעל את התקלה ביעילות.

 

רמות שונות של טכנאי גז

הכשרה של טכנאי גז של חברת ישראל-גז, מחולקת לארבע רמות שונות. רמה אחת ושתיים, הן רמות שמתאימות לתיקון גז ביתי. לעומת זאת, רמות שלוש וארבע מתייחסות כבר לטכנאי גז בכירים שמתעסקים בכל הנוגע להפעלת מערכות גז מתקדמות, וגדולות יותר מאשר מערכת גז ביתית.

 

רמה אחת של טכנאי גז

  • בכדי לקבל רישיון טכנאי גז מוסמך, עליכם לעבור קורס של משרד העבודה, ולאחר מכן, להתלוות לאורך תקופה של חצי שנה, לטכנאי גז המוסמך רמה שתיים. לאחר מכן, יעבור הטכנאי בחינה עיונית ומעשית. לאחר הצלחה בבחינה, יקבל הטכנאי הסמכת טכנאי גז רמה אחת. רמה זו מאפשרת לטכנאי לתקן ברז של בלון גז, טיפול בנקודות גז, כיריים, תנורי חימום, ומערכת גז ביתית.

 

רמה שתיים של טכנאי גז

הטכנאי שיבחר להמשיך בהכשרה, ולקבל רישיון של רמה שתיים, יהיה מורשה לתקן מערכת גז בעלת לחץ גבוה יותר. מלבד ההכשרה של רמה אחת, יוכל טכנאי המוסמך ברמה שתיים לתקן מערכת גז גדולה. לדוגמה, במסעדות, שכונות, או בניינים שלמים.

 

טכנאי גז מומלץ

אז איך טכנאי גז ממוצע, יהפוך לטכנאי גז מומלץ, כזה שכל אחד שנקלע לבעיה הקשורה במערכת הגז יפנה אליו ישירות? כדאי להצטייד במספר תכונות אופי שונות.

 

מקצועיות

טכנאי גז מקצועי, יוכל לתת מענה על מגוון רחב של בעיות. וודאו כי טכנאי הגז שאתם מזמינים הוא בעל הרישיונות וההסמכות הרלוונטיות.

 

שירות ויחסי אנוש

טכנאי גז, הוא אדם אשר יבלה בבית שלכם זמן מסוים, ומתקן בעצם מערכת שיכולה חלילה לסכן את חייכם. לכן, חשוב לוודא כי טכנאי הגז הוא אדם נעים שיודע לתת שירות.

 

זמינות

מצוין ככל שיהיה טכנאי הגז, עליו להיות זמין טלפונית, ולתת מענה לכמה שיותר מקרים. לעתים, טכנאי גז יוזעק מהרגע להרגע, בסופי שבוע, שבתות ולילות.

 

אמינות ומחיר הוגן

טכנאי גז מומלץ, הוא אחד שלוקח מחיר הוגן בעבור העבודה, ולא מנסה "למרוח" או להטעות את הלקוח. ככל שהטכנאי ישמור על שם אמין יותר, כך יקבל יותר המלצות, והפרנסה תגיע מכמות הלקוחות שתגדל משמעותית.

 

לסיכום, כאשר תחפשו טכנאי גז מומלץ בגוגל, וודאו כי הוא עומד בכלל הקריטריונים, הרמות, וההיתרים הנדרשים, קראו המלצות, ובצעו סקר שוק. אל תשכחו שבטיחות היא לפני הכול.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

השכרת יבשנים?

  החלל התת רצפתי הממוקם מתחת לרצפת הבית, הוא חלל שאמור להיות אטום ומבודד לחלוטין מהסביבה החיצונית, לבטח בהיבט של חדירת מים. אלא שבעולם בו

קרא עוד »

קבלן אלומיניום מומלץ

    אלומיניום הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בבניית בניין או בית, ובעצם בכל פרויקט בנייה שהוא. יש חשיבות עצומה לעבודה נכונה עם אלומיניום, ורמת

קרא עוד »

מתכות

מתכות הם יסודות כימיים שמצויים בקליפת כדור הארץ או מופקים מקליפת כדור הארץ. מתוך 115 יסודות כימיים שמוכרים לאדם כ80 אחוזים הם יסודות מתכתיים. במתכות

קרא עוד »