כלי מדידה למפקחי בניה

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

מפקחי בנייה הם אנשי מקצוע שמוטלת עליהם אחריות רבה. על-מנת שיוכלו למלא את התפקיד באופן אופטימלי נדרשת קודם כל הכשרה מתאימה, ניסיון רחב היקף הוא מרכיב חשוב מאוד גם כן ועוד דגש הוא באופן טבעי כלי העבודה המתאימים.

פלס

מפקח בנייה הוא איש המקצוע שמוודא ששאר אנשי המקצוע שלוקחים חלק במלאכת הבנייה – בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם בפרויקט גדול יותר – יעשו את המוטל עליהם באופן המקצועי ביותר ובדיוק לפי התוכניות. בהתאם אחד מכלי העבודה הבסיסיים ביותר שלו הוא הפלס.

כל חנות כלי עבודה שמכבדת עצמה מציעה סוגים שונים של פלסים. בקבוצה אחת ישנם המכשירים הבסיסיים שנקראים בשמות שונים – פלס בנאים, פלס מים וגם שטיכמוס – אבל עיקרון הפעולה שלהם דומה. קבוצה נוספת היא פלסים שמבוססים על לייזר. מכשירי הפלס מהקבוצה הראשונה פועלים בהתאם לחוק הכלים השלובים, והם מאפשרים לבחון את תוצאות העבודות השונות באתר ברמת דיוק טובה מאוד – אבל לא מצוינת. פלס הלייזר לעומת זאת כן מספק את רמת הדיוק המרבית הקיימת כיום, ולנוכח החשיבות העצומה של כל סנטימטר ואפילו כל מילימטר כשבונים בית, מן הסתם פלס הלייזר הוא הבחירה הנכונה עבור מפקחי בנייה מקצוענים. עוד כדאי לדעת שהבחירה של פלס לייזר היא בהתאם לטווח שלו וגם למספר הקרניים שיש לכל דגם.

מד טווח

עוד מכשיר חשוב עבור מפקחי בנייה וזניתן למצוא בכל חנות כלי עבודה הוא מד טווח. פעילותו של מכשיר זה מבוססת גם היא על קרני הלייזר, והוא משמש לצורך מדידת מרחקים, שטחים ונפחים. החשיבות של מד הטווח כמובן גדולה מאוד, ובלעדיו מפקח הבנייה יתקשה למלא את תפקידו העיקרי – לוודא שהתוכניות מבוצעות היטב. חשוב לזכור שכל סטייה ולו הקלה ביותר מהתוכניות עלולה גם לפגום בשביעות הרצון של האנשים שיגורו במבנה וגם לסכן אותם, ולכן אסור להתפשר בנושא זה.

הפרמטרים העיקריים לבחירת מד טווח הם המרחק המקסימלי (שעשוי להגיע גם ל-150 מ' ואפילו יותר) וכמובן רמת הדיוק (שיכולה לעמוד למשל של מילימטר אחד).

כלי עבודה נוספים

מפקחי בניה אמנם לא לוקחים בעצמם חלק במלאכת הבנייה, על שלל הפעולות שהיא מחייבת, אבל מן הסתם כדאי מאוד שיהיה להם ניסיון והבנה של כל המרכיבים בביצוע כל פעולה. הניסיון וההבנה הכרחיים כדי שמפקח הבנייה יוכל להשפיע גם על התכנון, ובפרט לוודא שהתוכניות האדריכליות אכן ניתנות ליישום מלא במסגרת התקציב הנתונה.

בהתאם כדאי מאוד שהמפקחים יכירו את הכלים השונים שיש בכל חנות כלי עבודה, ובעיקר ידעו מה ניתן לבצע בעזרתם – ומה לא. רק מפקח בנייה שיודע להבחין בין רעיונות ברי מימוש לבין כאלה שלא ניתן להפוך למציאות, אכן עוזר לעזור להבטיח תוצאה מושלמת.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

5 טיפים לצביעת דירה

צביעת הדירה שלנו זה דבר חשוב מאוד. כאשר אנחנו צובעים מחדש את הדירה שלנו אנחנו מחדשים אותה והופכים אותה למטופחת ויפה יותר. יש הרבה טיפים

קרא עוד »

מכולה לפינוי פסולת בניין

  בעת ביצוע עבודה של הריסת מבנה או עבודות עפר כלשהן, או שיפוץ משמעותי ומסיבי מצטברת לא מעט פסולת בניין. את פסולת הבניין הזו ניתן

קרא עוד »