לא נעים: הכל על הדברת ג'וקים

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 

freepik

הג'וקים קפצו לביקור בבית שלכם? אין ספק שמדובר בחוויה לא נעימה. אז אם נמאס לכם לרוץ אחריהם עם הנעל או הכפכף, זה הזמן להזמין מדביר מקצועי שיחסל את התופעה אחת ולתמיד.

במאמר הבא נסביר למה הג'וקים מגיעים אלינו הביתה, איך מדביר מקצועי ידביר את הג'וקים וגם, מה שוב לדעת לפני ואחרי ההדברה? כל התשובות.

למה הג'וקים באים אלינו הביתה?

ברוב המקרים הג'וקים יגיעו אלינו דרך הביוב, שזה המקום בו הם מצליחים למצוא מזון ומסתור. בנוסף, ישנם ג'וקים מעופפים שלא מגיעים דרך מערכת הביוב והם פשוט יכולים למצוא את דרכם אליכם הבית דרך החלונות או ממש דרך הדלת הראשית.

מכיוון שהג'וק מחפש כל הזמן מזון ומסתור, סביר להניח שתמצאו אותו לרוב באזור של המטבח. אבל כמובן שזה לא המקום היחידי ותוכלו למצוא אותו גם מסתתר בתוך הארונות או בכל מיני סדקים כאלה ואחרים, שם הוא ימצא מקום נוח למגורים.

כך מדביר מקצועי ידביר את הג'וקים

ממש כמו הדברת פשפשים מקצועית, את הג'וקים ניתן להדביר באמצעות ריסוס בעל רמת רעילות נמוכה, בדרך כלל בחומר מסוג פרתירואיד. למעשה התפקיד המרכזי של הריסוס הוא לא רק להרוג את הג'וקים שכבר נמצאים אצלכם בבית, כי אם גם את דור ההמשך שלהם.

מדביר מקצועי ירסס גם את בורות הביוב שמהם מגיעים הג'וקים. הוא ירסס את נקודות הביוב שנמצאות בבית וכן את הביוב הראשי. בתוך הבית המדביר יישם את הריסוס במקומות המסתור של הג'וקים, מתחת לארונות המטבח, מתחת לכיור, באדני החלונות וכמובן לאורך כל הפנלים בבית.

מה חשוב לדעת לפני ואחרי ההדברה?

לפני שאתם מזמינים את המדביר, בררו איתו מראש באילו חומרים הוא מתכוון להשתמש וכמה זמן תצטרכו לשהות מחוץ לבית. בנוסף, במידה ויש לכם חיות מחמד בבית או תינוק שזוחל, זה הזמן לעדכן את המדביר על כך.

במידה ויש תינוק בבית, מומלץ לפנות את כל החפצים שלו מהחדר לפני ההדברה, על מנת שאלה לא יבואו במגע עם חומרי הדברה. מוצצים, בקבוקים, צעצועים, אזור לכל החפצים הללו לבוא במגע עם ההדברה, מכיוון שהתינוק יכול ללקק אותם.

בתום ההדברה, המדביר אמור למסור לכם עלון מקצועי שמסביר באיזה חומר הוא השתמש, מה רמת הרעילות שלו ולכמה זמן תצטרכו לשהות מחוץ לבית.

בחרו במדביר המחזיק ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה וכזה המורשה לבצע הדברה נגד ג'וקים. לפני שאתם מזמינים אותו, דרשו ממנו לשלוח לכם תמונה של הרישיון שלו וודאו שהוא אכן בתוקף.

תוכלו להיכנס גם לאתר של המשרד להגנת הסביבה ולמאגר המדבירים המורשים. שם תוכלו להכניס את הפרטים שלו ולוודא שהוא אכן נמצא ברשימה.

כמובן שחברת הדברה מקצועית תדאג לשלוח אליכם רק מדבירים מורשים ואף תספק לכם אחריות על העבודה, במידה והג'וקים יחזרו.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מתכות

מתכות הם יסודות כימיים שמצויים בקליפת כדור הארץ או מופקים מקליפת כדור הארץ. מתוך 115 יסודות כימיים שמוכרים לאדם כ80 אחוזים הם יסודות מתכתיים. במתכות

קרא עוד »

5 טיפים לאיטום גגות מקסימלי

  איטום גגות הוא דבר חשוב מאין כמוהו להגנה על הבית מפני נזקי מזג האויר, תורם לבריאות דירי הבית ולחסכון בחשמל ואנרגיה. כאשר האיטום נעשה

קרא עוד »