ליווי מפקח בניה מטעם הבנק המלווה וחברת הביטוח למשכנתא

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

כשאנחנו רוצים לקנות בית חדש או קיים וכן כשאנחנו רוצים לבנות בית חדש, אז באופן טבעי אנחנו נוטלים משכנתא על מנת שנוכל לשלם על המבנה. המשכנתא ביחד עם ההון העצמי שעומד לרשותנו, יאפשרו לנו לשלם את המחיר המלא של הנכס ולהעביר אותו לרשותנו.

מפקח בניה מטעם הבנק

אך מאחר ואנחנו נוטלים את המשכנתא מהבנק, הרי כל עוד שלא נחזיר אותה אז למעשה הבנק יהיה שותף שלנו למבנה. אומנם אנחנו נתגורר בו ונוכל להשתמש באופן בלעדי, גם נוכל להחליט מה לעשות איתו, אך כל עוד תשלומי המשכנתא לא הוחזרו במלואם, לבנק יש אינטרס במבנה והוא שותף שלנו.

זה בא לידי ביטוי, בין היתר, דרך ביטוח משכנתא. כל מי שלוקח משכנתא, חייב לעשות ביטוח כזה אשר מכיל שני חלקים עיקריים. הראשון זה ביטוח חיים, שנועד להגן על הבנק מפני מצב בו מי שנטל את המשכנתא הולך לעולמו, החלק השני מתייחס למבנה, אם חס וחלילה קורה לו משהו והערך שלו נפגע, הבנק לא ירצה לאבד מההשקעה שלו. לכן נוטל המשכנתא יעשה ביטוח שיגן על המבנה ובכך על ההשקעה של הבנק.

אך מעבר לנושא של ביטוח משכנתא, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא גם מספקים ליווי של מפקח בנייה מטעם הבנק וכן מטעם החברה שמספקת ביטוח משכנתא. ליווי זה הוא תוצר של מקרים אשר אירעו בעבר הלא רחוק, בהם קבלנים החלו בתהליכי בנייה של פרויקטים שונים, אך הם לא יכלו לעמוד בהם מבחינה כספית וכך מה שקרה, זה שהפרויקט נתקע באמצע, הקבלן לא יכול היה להמשיך אותו, הלקוחות שרכשו דירות בפרויקט, נשארו בלי דירה והרבה פעמים, עם משכנתא שהם כבר החלו לשלם עליה.

כיצד ליווי מפקח  כזה יכול לעזור

המטרה של ליווי מפקח בניין מטעם הבנק או חברת הביטוח היא, לבדוק שהפרויקט מתקדם כמו שצריך. שאין עצירות, אין ביטולים, והוא מתקדם בדיוק כמו שנקבע. בהתאם לקצב ההתקדמות הבנק משחרר את סכומי כסף שמיועדים להמשך הפרויקט.

בצורה כזו לא נוצר מצב, שהקבלן מקבל כספים עבור פרויקט שהוא לא יכול לעמוד בו, והוא לא משאיר את הלקוחות שלו בלי כלום. כך האחריות של הבנק וחברת הביטוח כלפי הפרויקט גדלה, הלקוחות לא נשארים לבד במערכה ויש פיקוח על הקבלנים ועל היזמים שאחראים על הפרויקט.

עד שהתחיל תהליך הליווי והפיקוח, המצב היה, שהלקוחות עמדו חסרי אונים מול הקבלנים והיזמים אם הם החליטו להפסיק את הפרויקט. מי שהיה מרוויח מהמצב הוא הבנק, שנהנה מהביטוח משכנתא שהלקוח שלו עשה, מאחר והכסף היה מגיע אליו. היום המצב הוא שונה, הבנק ממנה מפקח והפרויקט לא יתקדם מבלי שמוודאים שאכן הוא עומד בתוכניות. כך הלקוח איננו מפסיד את כספו לבנק או לכל גורם אחר.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

5 טיפים לצביעת דירה

צביעת הדירה שלנו זה דבר חשוב מאוד. כאשר אנחנו צובעים מחדש את הדירה שלנו אנחנו מחדשים אותה והופכים אותה למטופחת ויפה יותר. יש הרבה טיפים

קרא עוד »

מכולה לפינוי פסולת בניין

  בעת ביצוע עבודה של הריסת מבנה או עבודות עפר כלשהן, או שיפוץ משמעותי ומסיבי מצטברת לא מעט פסולת בניין. את פסולת הבניין הזו ניתן

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו