מדוע חשוב לבדוק אם קבלן הבניין רשום?

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אמנם זה כמעט ברור מאיליו, אבל עדיין כדאי להסביר: מדוע חשוב לבדוק אם קבלן הבנייה רשום? בעוד שישנם קבלני מפתח, ישנם גם קבלני משנה, כאשר כל אחד מאנשי המקצוע האלו יספק לכם שירותים שונים. בואו נסביר.

קודם כל, אם החלטתם להתחיל בתהליך של שיפוץ הבית, אנחנו רוצים להגיד לכם שאין סיבה להילחץ, גם אם התהליך עושה רושם של מורכב, עד מורכב למדי אפילו. זה נכון, אכן התהליך של שיפוץ דירות על ידי קבלן רשום יצריך ממכם לקיחת פרמטרים שונים ומגוונים בחשבון, אבל בחיים כמו בחיים, התהליכים יותר פשוטים עם אנשי המקצוע הנכונים. אז מי הם אנשי המקצוע האלו? נתחיל עם קבלני בנייה רשומים.

מי הוא קבלן בניין רשום? ומה תפקידו של קבלן בניין בתהליכי שיפוצים ובנייה? קבלן בנייה רשום הוא איש מקצוע אשר קיבל את כל ההסמכות הנדרשות בכדי שיוכל לעבוד בתחום זה של בנייה ושיפוץ מתחילה ועד הסוף. מנגד, קבלן שלד הינו קבלן אשר מוסמך לבצע עבודות שיפוצים ברמת השלד בלבד.

מי הוא קבלן אינסטלציה? נכון, זהו איש המקצוע אשר אחראי על עבודות שרברבות ואינסטלציה, לרבות עבודות של קטילת שורשים בביוב (מה שלפעמים מצריך החלפת מערכות ביוב שלמות). חשוב להבין, בשוק הישראלי ישנם קבלנים רשומים וישנם שיפוצניקים.

ניעזר בקבלן רשום או בשיפוצניק?

אנחנו לעולם לא נכפיש אף בעל מקצוע, זה ברור, אבל אנחנו רק נציין שרוב האנשים יעדיפו את השירות של קבלן רשום ומוסמך, על פני השירות של שיפוצניק. כמובן, תלוי ובהתאם לסוג השיפוץ. בעוד שישנם שיפוצים מאוד מורכבים, יהיה מומלץ לשכור את שירותיו של קבלן רשום, אותו קבלן רשום ששוכר בעצמו גם הוא כל מיני קבלני משנה.

שימו לב, זה שהקבלן ששכרתם את שירותיו הוא קבלן רשום, לא בהכרח אומר שהוא יידע להתעסק על כל עבודות השיפוצים השונות. ולבסוף, לאחר שהסברנו על סוגי הקבלנים, חשוב להבין מדוע אתם מומלץ להסתייע בשירותיהם של קבלנים רשומים, ומה הם בכלל קבלנים רשומים?

למה בכלל צריך לבדוק אם הקבלן רשום?

מאוד פשוט, מאחר שעל תחום הקבלנות יש לפקח (כי מתבצעים חוזים בצורה די חופשית בין לקוחות לקבלנים), הקימה המדינה את רשם הקבלנים, בו קבלנים נרשמים. אם אתם שוכרים את שירותיו של קבלן ומבררים עליו פרטים באיגוד הקבלנים, אתם יכולים להיחשף ולאתר פרטים חשובים.

אילו פרטים ניתן לברר על קבלנים בפנקס הקבלנים, הפנקס בו רשומים הקבלנים שקיבלו רישיון עבודה ממשרד הבינוי והשיכון? למשל, האם הקבלן מוקפא מסיבה כזו או אחרת? חשוב לדעת! מעבר לכך, ניתן גם לראות את סיווגו המקצועי והכספי. כך תוכלו להבין, באם מדובר באיש מקצוע פעיל, יעיל ומומלץ, או שמא עליכם לאתר קבלן רשום אחר.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מדפים למחסן פרטי

  להיכנס בכל פעם למחסן, לעמוד בפנים ופשוט לא למצוא את מה שאתם צריכים זה לא נעים. יחד עם זאת, האמת היא, שזה קורה לאנשים

קרא עוד »

קורס מנעולן כל מה שצריך לדעת

ישראלים רבים מרגישים שהם רוצים שינוי. שהכסף שהם מביאים הביתה לא מספיק להם, שהם לא מסופקים או לא מרוצים ממקום העבודה, שהם רוצים הכנסה נוספת

קרא עוד »

עבודות סנפלינג בגובה

    כאשר המבנים הגבוהים רק החלו להופיע בארצנו, לרוב ניתן היה לראות אותם בעיקר באזור המרכז. תל אביב, כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, הייתה

קרא עוד »

החלפת ארון חשמל לארון פח

  ארון חשמל הוא לא הדבר הראשון עליו אנחנו מסתכלים כאשר אנחנו בוחנים דירה למגורים. פעמים רבות ישנם אלמנטים אחרים התופסים את תשומת ליבנו. זה

קרא עוד »

סורגים למרפסת 

  לאחרונה יצא לכם לשמוע על מעט פריצות באזור שבו אתם גרים? הסיוט הגדול ביותר מבחינתכם הוא לחזור הביתה ולראות שמישהו פרץ אליכם דרך המרפסת?

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו