מה המשמעות של איטום גג

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

רבים מאיתנו סובלים מנזילות מים בגג בתקופת הגשמים, בתים פרטיים, דירות וגם עסקים.  נזילות מים גורמות לנזקים רבים המתחלקים לנזקים אסתטיים, נזקים למבנה ואפילו נזקים בריאותיים כתוצאה מהתפתחות עובש על הקירות אשר יכול לגרום לנו למחלות נשימתיות. כאשר ישנן נזילות של מים בגג יש לחפש אחר פתרונות איטום.

בעבר הפתרון העיקרי לאיטום הגג התבצע באמצעות מריחת זפת על גג הבית. שיטה זו עדיין לא קיימת אך כאשר מדובר באיטום גג, לא מדובר רק בסוג החומר שבו משתמשים אלא גם באיכות בעבודה ורמת המקצועיות. יש לדעת באיזה חומר להשתמש, כיצד להשתמש בו ואילו הכנות יש לעשות בטרם יישום פתרון האיטום עבור הגג שלכם.

לאורך זמן, בעקבות בלאי טבעי, יכולות להופיע נזילות מים בגג הבית. הפתרון הכי טוב הוא מניעה בהתאם להוראות מפקח בניה וזה דבר אשר בעתם מתחיל כבר בשלבי הבנייה של הבית. כאשר בונים את המבנה יש לקחת ברצינות את נושא איטום הגג וזה חלק מאחריותו של מפקח הבנייה. מפקח בנייה אמור לפקח על כל שלבי הפרויקט וזה הרבה יותר מניירת, בירוקרטיה ואישורים. מפקח הבנייה אמור לפקח גם על היצוע הטכני ובכך להבטיח את איכות העבודה, כולל בשלבי האיטום של הגג. כאשר יש פיקוח והקפדה על סטנדרטים מקצועיים, ניתן לקבל גג אטום אשר יחזיק מעמד לאורך זמן. השקעה באיטום הגג כבר בשלבי הבנייה, לכאורה תייקר את העלויות, אך בטווח הארוך היא תחסוך לכם בהוצאות התחזוקה.

במידה ויש לכם נזילות בגג הבית, אתם נזקקים לאיטום גגות מקצועי אשר ישים סוף לבעיה. יש לשכור שירות מקצועי אשר מקפיד לעשות עבודה יסודית ומשתמש בחומרים הנכונים ובצורה הנכונה. בטרם ביצוע האיטום יש לבצע ניקוי כללי של הגג במטרה לקבל שכבת עבודה נקייה. לכלוך וכל דבר שתמצאו על הגג שלא אמור להיות בו, מפריע לביצוע האיטום והידבקות החומר, לכן אסור לזלזל בשלב זה של ניקוי הגג. כמו כן יש למרוח פריימר ,המשמש כחומר מקשר בין הגג לבין שכבת האיטום, בטרם ניגשים להדבקת פתרון האיטום. זהו חייב להיות פריימר המתאים לחומר שבו משתמשים.

במידת הצורך ניתן להיעזר במפקח בנייה על מנת לאבחן את הבעיות באיטום, להחליט על סוג הפתרון ולפקח על אופן היישום של איטום הגג.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

5 טיפים לצביעת דירה

צביעת הדירה שלנו זה דבר חשוב מאוד. כאשר אנחנו צובעים מחדש את הדירה שלנו אנחנו מחדשים אותה והופכים אותה למטופחת ויפה יותר. יש הרבה טיפים

קרא עוד »

מכולה לפינוי פסולת בניין

  בעת ביצוע עבודה של הריסת מבנה או עבודות עפר כלשהן, או שיפוץ משמעותי ומסיבי מצטברת לא מעט פסולת בניין. את פסולת הבניין הזו ניתן

קרא עוד »