מה חשוב לדעת על פיגומים לבנייה ולמטרות אחרות?

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 

פיגומים הם חלק בלתי נפרד מהנוף האורבני המוכר. אפשר לראות אותם באתרי הבנייה הרבים שפזורים ברחבי הארץ, הם מותקנים גם במפעלים שונים כדי לאפשר עבודה בגובה, ומסייעים גם להשלמת משימות כמו צביעה חיצונית של בניין בן מספר קומות. בעמוד זה תמצאו מידע חיוני אודות הפיגומים, הסוגים השונים הקיימים, עלות השכרת פיגום ועוד.

בטיחות ללא פשרות

הדגש החשוב ביותר לגבי פיגומים הוא הבטיחות. עבודה בגובה היא עבודה מסוכנת מאוד, ולכן בחירת הפיגומים חייבת להיות מדויקת, ובנוסף כל התקנה של כל פיגום חייבת להתבצע באחריות רבה.

במיוחד נדרשת תשומת לב רבה מאוד כשמתקינים פיגומים במפעל, כשבסביבה יש ציוד מורכב ועוד גורם סיכון הוא חשיפה לכימיקלים שעלולים להיות מזיקים. גם פיגום אלומיניום שנועד לשאת משקל רב מהרגיל מחייב הקפדה יתרה על כל כללי הבטיחות, וכך גם כשמתקינים פיגומים לטובת עבודה על פיר מעלית.

מהו הרוחב של הפיגומים?

אחד הפרמטרים המרכזיים לבחירת פיגומים הוא הרוחב שלהם. פיגום צר הוא ברוחב של 70 ס"מ, ואילו פיגום רחב הוא ברוחב של מטר וחצי. יש גם אפשרויות בטווח הביניים שבין שתי האופציות הנ"ל, ובכל מקרה כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום כדי לבחור את הרוחב האופטימלי – כזה שגם מאפשר עבודה בטיחותית לחלוטין וגם משתלב ללא קושי באתר שבו הוא מותקן.

כמה עולה השכרת פיגומים?

במקרים שבהם השימוש בפיגומים הוא לפרק זמן מוגבל, אין טעם כמובן לרכוש אותם והאופציה המשתלמת יותר היא לשכור פיגומים. כשעוברים על מחירון השכרת פיגומים אפשר לראות שהפרמטרים העיקריים לקביעת העלות הם הגובה של הפיגום, הרוחב שלו וכמובן פרק הזמן שבו נעשה שימוש בפיגום – ניתן לשכור ליום בודד, לשבוע וגם לפי חודש.

כך למשל ישנן חברות שמציעות השכרת פיגום נייד צר ליום אחד תמורת 250 ש"ח, ואילו עבור השכרה לפרק זמן דומה של פיגום רחב נייד המחיר ההתחלתי הוא 450 ש"ח.

מחיר השכרה שבועי הוא החל מ-700 ש"ח, וכשטווח הזמן הדרוש הוא חודש – החל מ-1,000 ש"ח עבור פיגום צר והחל מ-1,300 ש"ח לפיגום רחב.

השכרת פיגומים לבניין מתומחרת לפי "מיטות", כשמיטה מכסה שטח של 5 מ"ר. שכירת מיטה אחת לחודש עולה בין 90 ל-130 ש"ח.

הסוגים השונים של הפיגומים

הסוגים העיקריים של הפיגומים הם פיגומי אלומיניום, שמיוצרים מחומר גלם קל משקל זה ומתאפיינים בחוסן רב; פיגומים לתעשייה שמותאמים באופן מושלם לסביבה עתירת הצינורות, המיכלים וכו'; פיגומים לבנייה וגם פיגומי מדרגות.

פיגום מדרגות הוא סוג ספציפי של פיגום שמשמש לצורך עלייה אל גשר, ירידה אל בור כזה או אחר וגם לטובת עלייה למבנה נייד. זהו פתרון יעיל ונוח להפליא למגוון רחב של משימות, כשכמובן חשוב לוודא שהוא עומד בכל התקנים הרלוונטיים.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מדפים למחסן פרטי

  להיכנס בכל פעם למחסן, לעמוד בפנים ופשוט לא למצוא את מה שאתם צריכים זה לא נעים. יחד עם זאת, האמת היא, שזה קורה לאנשים

קרא עוד »

קורס מנעולן כל מה שצריך לדעת

ישראלים רבים מרגישים שהם רוצים שינוי. שהכסף שהם מביאים הביתה לא מספיק להם, שהם לא מסופקים או לא מרוצים ממקום העבודה, שהם רוצים הכנסה נוספת

קרא עוד »

עבודות סנפלינג בגובה

    כאשר המבנים הגבוהים רק החלו להופיע בארצנו, לרוב ניתן היה לראות אותם בעיקר באזור המרכז. תל אביב, כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, הייתה

קרא עוד »

החלפת ארון חשמל לארון פח

  ארון חשמל הוא לא הדבר הראשון עליו אנחנו מסתכלים כאשר אנחנו בוחנים דירה למגורים. פעמים רבות ישנם אלמנטים אחרים התופסים את תשומת ליבנו. זה

קרא עוד »

סורגים למרפסת 

  לאחרונה יצא לכם לשמוע על מעט פריצות באזור שבו אתם גרים? הסיוט הגדול ביותר מבחינתכם הוא לחזור הביתה ולראות שמישהו פרץ אליכם דרך המרפסת?

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו