מחירון בנייה מקיף

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

אם אתם לפני עבודות בנייה ואתם מתלבטים בין כמה חברות שונות, חשוב שיהיה לכם מחירון בנייה. מחירון בנייה יעזור לכם לקבל החלטה לגבי עבודות הבנייה השונות אשר אתם זקוקים להם במהלך הבנייה עצמה, לכן חשוב שתדעו מה טווח המחירים שאתם עומדים לשלם על הבנייה שלכם ותשוו בין חברות שונות בטרם תחליטו על בעל המקצוע שאתם רוצים לשכור את שירותיו.

לשם מה צריך מחירון בנייה?

מחירון בנייה נותן לנו אומדן מחירים בשוק לגבי עבודות בנייה שונות בשוק, זאת על מנת לתת מידע ללקוחות לגבי טווח המחירים הנהוג בשוק בסוגי הבנייה שונים. הודות למחירון בנייה ניתן להשוות בין אנשי מקצוע שונים בהתאם לסוג העבודה שהם מבצעים החל בניית קירות ומחיצות ועד יציקת בטון, בניית מעטפת הבית, חגורות הבטון ועוד. כמו כן, סגירה עם בעל מקצוע חשוב שתבררו את איכות החומרים שמשתמש בעל המקצוע, האם הם בעלי תו תקן, מה היקף העבודה ומורכבותה, מה ניסיונו של בעל המקצוע, האם ישנם ממליצים שונים, איך הוא מבצע את העבודה שטח וכמובן האם הוא עומד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש. כמו כן, חשוב שתדעו שמחירון בנייה אינו כולל את עבודות השלד והגמר, תוספות שונות לכן יש לקחת זאת מראש שמחשבים את הוצאות הבנייה שיש לכם מבחינה הנדסית.

עד כמה מחירון בנייה עוזר לכם ?

מחירון בנייה נותן לכם מידע לגבי המחירים הנהוגים בשוק בהתאם לסוג הבנייה שאתם צריכים (מומלץ להתייעץ עם מפקח בניה מקצועי לפני בניית תקציב). הודות למחירון הבנייה ניתן לדעת מהם המחירים הנהוגים בשוק, כך נוכל לדעת מהו המחיר הגבוה ביותר שניתן לדרוש סוג שירות ומהו המחיר הנמוך ביותר שניתן לגבות. דבר זה עוזר לנו מאוד בעת חיפוש בעל מקצוע ונותן לנו מידע לגבי השירות. אם אתם רוצים לקבל עבודה באיכות גמר גבוהה ולא ליפול על חאפר, חשוב שלא תתפתו למחירים זולים. מחירים זולים מדיי עלולים לעלות לכם יקר בעתיד ולגרם לכם לעוגמת נפש. תמיד חשוב ללכת על מחיר הביניים לא זול מדיי ולא יקר מדיי, אם תקפידו ללכת על מחיר הביניים תוכלו להיות רגועים שלא נפלתם על חאפר או שרלטן וכן קיבלתם מחיר הוגן בעד התמורה.

בעת פרויקט בנייה חשוב לבחור מפקח בנייה מקצועי ומומלץ לביצוע פיקוח בניה צמוד לפרויקט.

מהם מחירי הבנייה?

מחירי הבנייה משתנים מסוג העבודה שאנו צריכים, איכות החומרים, הוצאות ההובלה ועוד. מחירי בנייה לקירות ומחיצות מבלוקי בטון של 7-10 ס"מ עבור עבודה בהיקף של 10 מ"ר נעים בין 400-600 ₪ למ"ר. אם מדובר על בניית קירות ומחיצות מבטון של 7-10 ס"מ עבור עבודה של עד 50 מ"ר תשלמו בין 300-500 ₪. מחיר בניית מחיצות וקירות פנים בין 10-50 מ"ר נע בין 250-500 ₪. בניית מחיצות וקירות פנים בין 10-50 מ"ר נעים בין 300-600 ₪. מחירי יציקת בטון כולל את עלות החומרים, יצירת התבנית ומחירו של 10 מ"ר הינו בין 249-300 ₪ לעומת זאת מחיר מ"ר עד 20 יעלה לכם בין 229- 279 ₪. ואילו מחיר מעל 50 מ"ר יעלה לכם בין 199-249 ₪. כל תופסת חומר יעלו לכם בין 10-15 ₪ בין אם זה תופסת חומר נגד שחיקה או תופסת פיגמנט לצבע. מחיר עבודות טיח עד 10 מ"ר יעלו לכם בין 89-109 ₪ כולל עלות החומרים. קילוף טיח בין 10-50 מ"ר יעלה לכם בין 79-99 ₪ ואילו קילוף טיח מעל 50 מ"ר יעלה לכם בין 69-89 ₪. עבודות טיח פנים עד 10 מ"ר יעלו לכם בין 164-199 ₪, עבודות טיח פנים לשטח של 10-50 מ"ר יעלו בין 134-169 ₪ ואילו עבודות פנים טיח מעל 50 מ"ר יעלו לכם בין 99-129 ₪. ובמידה ויש לכם תיקוני טיח לפני הצביעה המחירים ל3 חדרים יכולים לנוע בין 2,499-5,499 ₪.

מחירון בנייה

 

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מדפים למחסן פרטי

  להיכנס בכל פעם למחסן, לעמוד בפנים ופשוט לא למצוא את מה שאתם צריכים זה לא נעים. יחד עם זאת, האמת היא, שזה קורה לאנשים

קרא עוד »

קורס מנעולן כל מה שצריך לדעת

ישראלים רבים מרגישים שהם רוצים שינוי. שהכסף שהם מביאים הביתה לא מספיק להם, שהם לא מסופקים או לא מרוצים ממקום העבודה, שהם רוצים הכנסה נוספת

קרא עוד »

עבודות סנפלינג בגובה

    כאשר המבנים הגבוהים רק החלו להופיע בארצנו, לרוב ניתן היה לראות אותם בעיקר באזור המרכז. תל אביב, כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, הייתה

קרא עוד »

החלפת ארון חשמל לארון פח

  ארון חשמל הוא לא הדבר הראשון עליו אנחנו מסתכלים כאשר אנחנו בוחנים דירה למגורים. פעמים רבות ישנם אלמנטים אחרים התופסים את תשומת ליבנו. זה

קרא עוד »

סורגים למרפסת 

  לאחרונה יצא לכם לשמוע על מעט פריצות באזור שבו אתם גרים? הסיוט הגדול ביותר מבחינתכם הוא לחזור הביתה ולראות שמישהו פרץ אליכם דרך המרפסת?

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו