מחירון שיפוצים

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 

רגע לפני שאתם מתחילים בעבודות השיפוצים שלכם בבית או בבניית בניית, חשוב שתבררו בכמה חברות לגבי מחירון שיפוצים. באמצעות מחירון שיפוצים תוכלו לדעת מהו מחיר קוב בטון, או משאבת בטון מחיר, מעבר לכך, חשוב שבעלי המקצוע שאתם מביאים לביתכם יהיו מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום והכי חשוב ישתמשו בחומרים איכותיים וטובים על מנת שתקבלו תוצאות טובות. ככל שיהיה בידכם יותר ויותר מידע לגבי  מחיר השיפוץ שאתם צריכים כך תוכלו להתמקח עם בעל המקצוע ואף להוריד את מחיר השיפוץ בכמה מאות שקלים.

השפעת מחירון שיפוצים על עבדות הבנייה

בניית מבנה מושפעת רבות ממגוון נרחב של גורמים שונים בין אם זה רמת עבודתו של בעל המקצוע ואמינותו, קצב ביצוע העבודה עצמה, אופי היסודות, עומקם של היסודות, חציבת והחפירה בשטח לשם הנחת יסודות , ותק וניסיון הקבלן ועוד. כל הגורמים הללו משפיעים רבות על מחיר קוב בטון ועל משאבת בטון מחיר. גם לאיכות החומר השפעה רבה על עבודות הבנייה, ככל שהקבלן משתמש בחומרים איכותיים וחזקים יותר המחיר שתשלמו על הבנייה יהיה יקר יותר מאשר חומרים פשוטים, וזאת מכיוון שחומרי גלם באיכות גבוהה עולים יותר כסף מאשר חומרי גלם פשוטים באיכות ירודה. מעבר לכך, חשוב ביותר שחומרי הגלם שהקבלן שלכם משתמש בהם יהיו בעלי תו תקן, חומרי ללא תו תקן הם סכנה בטיחותית לדיירי הבניין ועלולים לגרום לנזק לדיירים ולבניין עצמו.

האם מחיר הבנייה מושפע בכל פרויקט בנייה?

כל פרויקט בנייה מושפע מגורמים שונים אשר משפיעים על מחיר עצמו, בין אם מדובר על בניית בית פרטי למגורים או על בניית שטח ציבורי או עסקי. כמו כן, לאיכות החומרים ואיכותם תפקיד חשוב ומכריע על כל מהלך הבנייה עצמה והן על המחיר עצמו. ככל שהשימוש בבנייה יהיה בחומרים איכותיים וחזקים כך מחיר בניית המבנה יהיה גבוה יותר. השימוש בחומרי בנייה איכותיים וחזקים חשובה מאוד לבנייה, הן מבחינה בטיחותית לדיירי הבניין והן מבחינת הבניין עצמו. חומרי אשר באיכות ירודה ולא בעלי תו תקן ישראלי עלולים לסכן את דיירי הבניין עצמו והן את הבניין עצמו מפני קריסה עתידית. לכן חשוב לברר עם בעל המקצוע באילו חומרי גלם הוא משתמש לבנייה, מהו ניסיונו, לבדוק עם לקוחות שונים שביצע להם בנייה לגבי עבודתו בשטח וכן לגביו בתור בעל המקצוע.

כמה עולה קוב בטון?

מאחר שעבודות הבנייה מושפעות מגורמים שונים כפי שציינו, מחיר קוב בטון מושפע מכך  וכן משאבת בטון מחיר. ולכן חשוב שנדע כמה עולה קוב בטון, כלומר מהו מחיר קוב בטון ומהו משאבת בטון מחיר, על מנת שנתכונן לכך מבחינת התקציב שאנו מקציבים לעבודות הבנייה. מחיר קוב בטון משתנה בהתאם למשקל הבטון עצמו. כך למשל מחיר לשק במשקל 25 ק"ג של בטון אפור ב-30 יעלה לכם בין 22-23 ₪ ואילו קוב בטון אשר מכיל 80 שקים של 25 ק"ג של קוב בטון אפור ב-30 יעלה לכם בין 261-345 ₪. כמו כן, מחיר קוב בטון עשוי להשתנות בהתאם לשימוש בו בין אם מדובר מחיר שק במשקל 25 ק"ג אשר ההתקשות הראשונית שלו תוך 30 דקות שמדובר על בטון מהיר אפור ומחירו ינוע בין 31-33 ₪. לכן מחיר קוב בטון נקבע בהתאם חוזק הבטון במגה פסקל, ק"ג ועוד נתונים נוספים. ככל שיש צורך בחוזק גדול יותר כך יש צורך במלט ולכן המחיר של הקוב יעלה בהתאם. ככך שדרגת סומך הבטון נמוכה יותר כך הבטון מכיל פחות מלט ולכן מחירו יהיה זול יותר חשוב שאיש המקצוע שבחרתם לביצוע ניהול ופיקוח בניה יבדוק היטב את התוכניות ואת סוג הבטון.

כמה עולה משאבת בטון?

באמצעות משאבות בטון ניתן לייעל את הבנייה ולהתקדם במהירות עם הפרויקט עצמו. משאבות הבטון מגיעות בכמה סוגים שונים אשר כוללים:

משאבה 22 מטר- משאבה זאת כוללת מיקסר ערבות בטון, היא מתאימה בעיקר למקומות צרים הודות לשילוב הבטון והמשאבה המשאית אחת.

משאבה בגדלים 36, 38, 41, 48, 52 מטר- משאבות מתאימות ליציקת בטון בכל הגבהים והמרחקים והן יכולות לענות על מגוון דרישות גדול של פרויקטים שונים.

משאבת מייקו- משאבה זאת טובה עד לגובה של 300 מטרים ומתאימה לכל האורכים. על מנת לבחור את המשאבה המתאימה יש לשים לב לפרמטרים הבאים: התאמת גודל המשאבה, תזמון של משאבות ומיקסרים, חישוב טווח הנסיעה. משאבת מייקו עם קו צנרת עד 28 מטר מחיר עד 10 מ"ק ראשונים תעלה לכם 1,140 ₪ לעומת זאת, משאבת בטון עם זרוע עד 22 מטר עד 10 מ"ק ראשונים תעלה לכם 800 ₪. כל שאיבת מ"ק נוסף תעלה לכם 25 ₪. כך שהמחיר תלוי מאוד בגודל המשאבה עצמה, בין אם היא 22 מטר או עד 45 מטר. לכן חשוב לקחת זאת בחשבון בעת ביצוע עבודות בנייה עם משאבת בטון. כמו, כן השימוש במשאבה היא בהתאם לצרכי הבנייה בשטח, אם מדובר על בית בשטח גדול יותר כמובן שהשימוש יהיה במשאבות גדולות יותר אך אם מדובר על מקום קטן יותר וצר השימוש בו יהיה באמצעות משאבת 22 מטר.

מחירון שיפוצים

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

יתרונות שיש לחיפוי קירות

  הבחירה במשטחי שיש לחיפוי קירות מתחילה עם בחירת החומר הנכון. הסוגים הזמינים של שיש כוללים גרניט, קוורץ, טרוורטין וכן הלאה, וקיים מגוון רחב של

קרא עוד »

החלקת בטון

תשכחו ממה שהכרתם עד היום, ריצוף סטנדרטי הפך כבר לפאסה. היום הדרך הטובה ביותר לרצף את הדירה שלכם היא באמצעות החלקת בטון. החלקת בטון יכולה

קרא עוד »

כמה עולה חקירה של חוקר פרטי?

  יש לא מעט קריטריונים ומאפיינים המשפיעים על העלות של חקירת חוקר פרטי. המחיר שתשלמו תלוי בכמה גורמים והם הניסיון ורמת המקצועיות של החוקר, כמה

קרא עוד »

השכרת בובקט

  חושבים לשכור בובקט? כדאי שתכירו את כל האפשרויות אשר עומדות לרשותכם, את היתרונות והחסרונות של הכלי, ואת אופן השימוש בו. בובקט הוא מבין כלי

קרא עוד »