מחירי מרקיזות

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 הצללה למרפסת בארצנו החמה היא דבר חשוב ביותר שיש לדאוג לו, על מנת לדאוג לילדים היוצאים מידי פעם להתרוצץ במרפסת, להגן על רהיטי הגן, וגם שנוכל אנחנו בעצמנו להנות מהמרפסת ברוב ימות השנה. 

כאשר בוחרים פתרון הצללה למרפסת, שוקלים מספר דברים, כגון שטח המרפסת, כמות ההצללה הנדרשת, עיצוב ותנאי הגישה למרפסת.

רבים מסכימים כי סוכך המרקיזה הוא הסוכך המתאים ביותר לרוב המרפסות. אך לאחר שבחרנו בפיתרון ההצללה, עולה שאלה לגבי מחירי מרקיזות.

השאלה העולה היא ממה מורכבים מחירי מרקיזות, ואיך לחשב אותם? כמובן שישנם מספר מרכיבים למחיר, ויתכנו תוספות מחיר, למשל ברכישת מרקיזה חשמלית

 

איך מחשבים מחיר מרקיזה בסיסית? 

מחירי מרקיזות מורכבים ממספר גורמים, אך את המחיר של המרקיזה הבסיסית ביותר ניתן לחשב בחישוב מאוד פשוט. המרקיזה מתומחרת במחיר של כ-600 שקלים למטר היקפי. 

מהו המטר ההיקפי אתם שואלים? מטר היקפי מחושב בצורה הבאה: מודדים את רוחב השטח עליו תהיה מותקנת המרקיזה, על הקיר שישא אותה, ומחברים אליו את עומק המרקיזה שהכפלנו ‏פי 2. אך יש לזכור שזה לא המחיר הסופי, ויש לקחת בחשבון עוד גורמים המשפיעים על המחיר, במיוחד אם אתם מתכננים להתקין מרקיזה חשמלית. 

 

 מה יוסיף לכם למחיר הסופי של המרקיזה?

 ישנן מספר תוספות שיעלו את מחירי מרקיזות הסופיים, והן: 

  1. מנגנון פתיחה/קיפול – אם ברצונכם להתקין מרקיזה חשמלית, שזה אומר תוספת למרקיזה של מנוע חשמלי, התקנת המנוע תעלה באזור של עוד אלף שקלים, וחיבור המנוע לרשת חשמל ביתית תוסיף לכם עוד כ-500 שקלים. 
  2. בד המרקיזה – אם ברצונכם להתקין את בד הדראלון, למרות שהשמשונית מגיעה ללא תוספת מחיר, ואטומה לגמרי למים, עלות המרקיזה תגדל בכחמישית מהעלות המקורית.
  3. דרכי גישה – אם זכיתם לגור מעל הקומה השלישית, וגם חלקי הסוכך לא ניתנים להובלה במעלית, תוסיפו כ-50 שקלים לכול קומה שהמובילים יעלו. אם החלקים לא עוברים גם במדרגות, קחו בחשבון שמעל קומה שנייה תשלמו כ 400 שקלים על התקנה עם מנוף, ובקומות הגבוהות כבר תזדקקו למנוף מיוחד באלפי שקלים. 
  4. קונסטרוקציה קבועה – במקרה והקיר עליו צריכה להיות המרקיזה הולך בשיפוע, או שיש משהו שמפריע להתקנת המרקיזה על הקיר, תזדקקו לחלק קבוע, שיכול להגיע לשווי המחיר של המרקיזה עצמה.

 

נראה מורכב, אבל דיי פשוט

לאחר כל מה שקראתם לעיל, בטח תגידו שלחשב מחירי מרקיזות זה עניין מורכב מאוד. ואם תרצו להוסיף מרקיזה חשמלית, זה בכלל מייקר ומסבך את העניין. אך יש דרך דיי פשוטה לעשות זאת, וזאת באמצעות תיאור מדוייק של המרפסת ליועצים איתם אתם מתקשרים, ותמיד הכי טוב לצלם ולשלוח את התמונה, כי כמו שנאמר, התמונה שווה אלף מילים.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מודד מוסמך לארנונה

אוהבים לשלם ארנונה? סביר להניח שלא. אם גם אתם מרגישים שאתם משלמים יותר ממה שאתם צריכים, יכול להיות מאוד שאתם גם צודקים. בדיוק בשביל זה

קרא עוד »

פרגולות אלומיניום למרפסת

במזג האוויר המשתנה של ישראל, כל מרפסת בכל בית חייבת קירוי. יום אחד יורד עלינו גשם זלעפות, ויום אחרי מציצה השמש, וכבר צריך להצטייד בכובע

קרא עוד »

פרקט פולימרי איכותי

מי לא אוהב מראה של פרקט עץ בתוך הבית שלו? יש לא מעט אנשים, שהיו מוכנים לרצף את כל הבית בפרקט, אך ישנן מספר בעיות 

קרא עוד »

מרקיזה למרפסת

המרפסת היא חלק חשוב מכל בית. יושבים בה לקפה של הבוקר, נהנים בה מישיבות משפחתיות בשמש, ועורכים בה ארוחות ערב רומנטיות לאור נרות וכוכבים.  כדי

קרא עוד »

חברת ניקיון בניינים

ניקיון של בניין דירות הוא דבר נחוץ ביותר, שהרי עוברים בו ילדינו הקטנים, הסקרנים לגעת בכל דבר, והכל כך רגישים ללכלוך ולחיידקים.  וגם אנחנו, המבוגרים,

קרא עוד »

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

שיפוץ גדול של הדירה הוא דבר כיף וגם מורכב.  מתחדשים מרצפה חדשה ומרהיבה, בוחרים צבע מתאים לכל לחדר, מחדשים ומייעלים את ארונות המטבח ואת השיש,

קרא עוד »