מפקח בניה מומלץ

 

מפקח בניה הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מפרויקט הבניה שלכם. אתם בתור יזמים חייבים לפקח באופן יום-יומי  על הפרויקט. מפקח בניה מאפשר לכן לדעת בדיוק מה קורה בפרויקט.

מפקח בניה מומלץ

כאשר אתם יוזמים פרויקט בניה. בין אם זה פרויקט בניה למגורים או פרויקט בניה מסחרי וודאי עשיתם צעדים רבים וחשובים כמו למצוא את אתר הבניה, לטפל בכל האישורים, למצוא קבלן וקבלני משנה לבצע את הפרויקט והנה סוף סוף הפרויקט יוצא לדרך. אבל היום לא עושים שום פרויקט בניה בלי מפקח בניה מומלץ. מפקח בניה הוא בעל תפקידים רבים ומגוונים והוא המפתח לפרויקט בניה רווחי, חסכוני ומצליח.

ניהול פרויקטים בבניה

כאשר אתם מוציאים לדרך פרויקט בניה לאחר הכנות רבות חשוב  למצוא חברה או מפקח בניה שיבצעו עבורכם ניהול פרויקטים בבניה. פרויקט בניה מורכב מהרבה פרויקטים קטנים. זה תהליך ארוך ומורכב שהקבלן, קבלני משנה ואנשי מקצוע ובנאים מבצעים עבורכם. מפקח בניה עוקב עבורכם אחר כל פעולה שמתבצעת באתר הבניה, מפקח על החומרים שבשימוש לאחר שקבע ואישר אותם בכתב כמויות. בודק איך הקבלן מקצה כוח אדם לכל פרויקט משנה רואה את רמת ואיכות הבניה את ההקפדה על התוכניות ועל הבטיחות ומדווח לכם, היזמים באופן יום-יומי.

אגס הנדסה

חברה שיש בה מפקחי בניה מצוינים היא חברת אגס הנדסה חברת פיקוח מומלצת. חברת אגס הנדסה מציעה לכם מפקחי בניה מקצועיים ומנוסים בתחום הבניה. מפקחי בניה שליוו ופקחו על פרויקטים רבים. ויש להם ניסיון ויכולת לנווט ולסייע בכל היבט של פרויקט הבניה שלכם. מפקחי בניה מצוינים יעשו הכול שהפרויקט שלכם יהיה רווחי ככל הניתן ושלא יהיה בזבוז או תכנון שגוי שעלול לעלות כסף מיותר. מפקחי בניה טובים הם הכרחיים וחשובים בכל פרויקט בניה גם פרויקט בניה גדול ומורכב וגם בפרויקט בניה צנוע יותר.

מהו כתב כמויות ומה חשיבותו

כתב כמויות הוא הרבה יותר מסתם רשימה פרוצדוראלית של חומרים לבניה. את כתב הכמויות מכין מפקח הבניה שלכם ויש לו חשיבות רבה. בכתב הכמויות מפרטים באיזה חומרי בניה משתמשים. זה חשוב הן מבחינת רמת הוצאות וכן מבחינת איכות הבניה והבטיחות של הבניה. חשוב לחשב בצורה מדויקת את הכמויות הנדרשות שנכתבו על ידי מפקח בניה מומלץ. רכישה גדולה מידי של חומרים שונים מגורמת להפסדים ואם רוכשים פחות מידי מחומר בניה מסוים זה עלול לגרום לעיכוב בפרויקט ואפילו לפגיעה ברמת הפרויקט.

מה עוד תפקידיו של מפקח בניה

מפקח בניה מפקח ומנחה באופן יום יומי את הבנאים ואת הקבלן בפרויקט הבניה. הוא מנחה אותם בשימוש בחומרי הבנייה, בנהלי בטיחות, בהקצאת משאבים וכוח אדם. זה  בעצם מומחה ששומר על רמת הבניה ועל איכות הפרויקט. מפקח הבניה כותב יומן בניה יום יומי של דיווח מפורט לגבי מה שקורה באתר הבניה וכך היזם יכול לראות ולעקוב אחר המתרחש באתר הבניה ואיך מתקדם הפרויקט צעד אחר צעד.

מפקח בניה מומלץ