ניהול פרויקט בנייה מסוג התחדשות עירונית

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

צילום PEXELS

הנוף העירוני משנה את פניו באופן ניכר בעשורים האחרונים. על מנת ליצור פתרונות דיור עמידים ובטוחים יותר וליצור "מתיחת פנים" נחוצה שתשפר את נראות חזיתות הבניינים בערים השונות, מקודמים השכם וערב פרויקטים להתחדשות עירונית.

פרויקטים אלו טומנים בחובם לא מעט יתרונות לדיירי הבניינים ולתושבי העיר בכלל. כדי להבטיח שהם יבוצעו על הצד הטוב ביותר, חשוב לוודא כי העבודה נעשית על ידי אנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון בתחום של פרויקטים מסוג התחדשות עירונית.

מהם למעשה פרויקטים להתחדשות עירונית?

לעתים קרובות, נדרש שיקום יסודי של בניינים שונים בעיר ולעתים אף של שכונות שלמות. במקרים מסוימים, התהליך מקודם על ידי העירייה. עם זאת, ברוב המקרים, מדובר ביוזמת חברות פרטיות המעוניינות לקדם פרויקט שיפוץ וחידוש בסביבה. יזמים אלו פונים לקבלת האישור מהרשות המקומית ודיירי הבניין ומניעים תהליכי התחדשות עירונית שכאשר נעשים נכון, משרתים את טובת כל הצדדים.

פרויקט מסוג זה כולל לרוב את האלמנטים הבאים:

  • חיזוק מבני היוצר בניינים בטוחים ועמידים יותר מפני פגעי מזג האוויר ורעידות אדמה.
  • טיוב התשתיות בדירות הבניין לרווחת הדיירים.
  • מיצוי המיטב משטח הבניין על ידי הגדלת כמות הדירות בשטחו.
  • הוספת שיפורים במרחבים הציבוריים כמו מעלית, מקלטים ולובי משופץ.

כך, מקדמות חברות אלו את איכות החיים בסביבת הדיור.

פרויקט תמ"א 38

אחד מהפרויקטים הנפוצים ביותר בתחום ההתחדשות העירונית הוא תמ"א 38. תוכנית מתאר אזורית זו, נועדה לחזק מבנים בעיר ולהבטיח את עמידותם לרעידות אדמה. ישראל, הממוקמת על השבר הסורי-אפריקאי, נמצאת בסיכון גבוה לרעידת אדמה בעוצמה גבוהה ולכן מדובר במיזם קריטי. במסגרת התוכנית, מעודדת הרשות המקומית יזמים להיכנס לפרויקטים אלו על ידי חלוקת היתרים ומתן  הטבות מיסוי. לצד השיפורים בתשתיות, זוכים הדיירים לפיצוי – שטח הדירה גדל ומתווספים אליה ממ"ד ומרפסת ובבניין מותקנת מעלית.

 פרויקט פינוי-בינוי

מיזם נוסף המניע תהליך התחדשות עירונית הוא פינוי-בינוי. במסגרת מיזם זה, כשמו כן הוא, מפונים הדיירים לדיור חלופי והבניין נהרס עד היסוד ונבנה מחדש. תחת הבניין הישן, נבנים בניינים בטיחותיים יותר, עם תכנון מתקדם וחומרי גלם חדשניים ועם פתרונות לשיפור איכות החיים של הדיירים.

לבחור ביזם הנכון

הצלחת הפרויקט תלויה במידה רבה באנשי המקצוע שייבחרו לתפקיד. לכן, אם דיירי הבניין שלך קיבלו פניה מיזם בדבר פרויקט בתחום ההתחדשות העירונית, חשוב לברר היטב על ניסיונו והכשרתו המקצועית ולוודא כי מועסקים בו אנשי מקצוע המתמחים בעבודות גמר שקידמו בעבר פרויקטים מסוג זה. פרויקטים רבים נעצרו בעיצומם עקב קשיים כלכליים של היזם או סיבוכים משפטיים אחרים וחשוב שנוודא כי אנו עובדים מול גורם אמין.

במשך שנים, אנו מובילים מיזמים בתחום ההתחדשות העירונית ומקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. נשמח לסייע גם לך להוביל חדשנות בבניין שלך. לפרטים נוספים, ניתן לפנות אלינו עוד היום ולקבל את כל המידע על התהליך.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

צביעת דירה לבד או עם צבעי

כאשר אתם מתבקשים לצבוע את הדירה לבד או עם צבעי, תצטרכו לקבל החלטה על סוג הצבע לבחירה. ישנם שני חברות אשר מספקות צבעים איכותיים ויפים:

קרא עוד »

איך מתבצעת הדברת פשפשים?

לגלובליזציה ולקדמה יש יתרונות רבים, ומן הסתם רובנו לא היינו רוצים לחזור לאחור ולחיות כמו פעם – אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש לה גם

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו