ניקיון בתים לאחר שיפוץ

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

שיפצתם את הבית שלכם, התעסקתם בבחירת ריצוף, קרמיקה לאמבטיה, מטבח חדש, צבעים מתאימים, התעמתם עם הספקים, השגחתם על הקבלנים, רצתם, בדקתם, שילמתם, התרוצצתם, וסוף סוף השיפוץ נגמר, ונשפכתם על הספה באפיסות כוחות.

אבל מיד נזכרתם שזה עוד לא הסוף, והבית עדיין מלא בפסולת, אבק, יש כתמי צבע הצליחו להגיע לרצפה, ואפילו אחד או שניים הגיעו לרהיטים. איזה מבאס, נכון?

מה אם אומר לכם שאת כל המאמץ הסופי יכולה לתת עבורכם חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ? מפתה, נכון? תוכלו לשכור את שירותיה, ובינתיים לרפרף סוגי סוככים עבור המרפסת החדשה שבניתם בשיפוץ.

 

איך חברת הניקיון תעזור לכם לנקות את הבית לאחר שיפוץ?

ניקיון בתים לאחר שיפוץ דורש מאמץ לא קטן, והיקף העבודה גדול למדי, בגלל מספר סיבות:

  1. הבית מתלכלך במהלך השיפוץ מחומרים שעלולים להיות מאוד קשים להסרה, ורק באמצעות הכרת חומרים מתאימים והשקעת מאמץ ניתן להפתר מהם סופית.
  2. היקף הניקיון שיש לאחר השיפוץ אינו בר ביצוע לא על ידי בן אדם אחד ולעיתים גם לא שניים, במיוחד לאחר כל ההתעסקות המתישה במהלך השיפוץ.
  3. ניקיון חלונות רבים שצברו מלא לכלוך ואבק מהשיפוץ ולרוב גם צבע. כמו כן ניקוי מסגרות החלונות באמצעות חומר מיוחד.

חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ תעזור לכם להתמודד עם כל הבעיות לעיל, ותשחרר לכם זמן לתכנון המרפסת החדשה, ולבחור מסוגי הסוככים בשבילה.

 

שירותים נוספים המסופקים על ידי חברת ניקיון

מלבד ניקיון, חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ תוכל לספק לכם שירותים מקצועיים נוספים, על מנת להעניק לבית נראות אפילו טובה יותר מאשר מה שהיה לפני השיפוץ:

  1. שירותי פוליש – החברה תעניק לרצפת השיש החדשה שלכם מראה הולם ומפואר, בו תארתם אותה לעצמיכם כשבחרתם לרצף איתה.
  2. ניקיון רהיטים מקצועי – עובדי החברה ינקו בחומרים מתאימים ובכלים יעודיים את הרהיטים שספגו צבע ואבק מהשיפוץ, וגם מה שנספג בהם הרבה יותר לפני.
  3. שירותי הדברה – רובן של חברות הניקיון מציעות גם שירותי הדברת מזיקים, מה שמאוד נחוץ בהתחשב שבבתים פרטיים עם גינות מזיקים הם אורחים נפוצים.

לאחר רכישת כל השירותים האלה, הבית שלכם יבריק ויראה מהמם, ומה שישאר זה רק לסיים את המרפסת החדשה ולבחור עבורה מסוגי הסוככים.

 

בית נקי וראש נקי

אז לאחר שסיימתם עם כל הבלאגן של השיפוץ, מה שנותר זה להפקיד את כל שלבי הסיום בידי חברה לניקיון בתים לאחר שיפוץ, להזמין גם שירותי התקנת סוככים, לאחר שבחרתם מסוגי הסוככים עבור המרפסת, ולבלות בראש נקי במרפסת החדשה שלכם. 

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מודד מוסמך לארנונה

אוהבים לשלם ארנונה? סביר להניח שלא. אם גם אתם מרגישים שאתם משלמים יותר ממה שאתם צריכים, יכול להיות מאוד שאתם גם צודקים. בדיוק בשביל זה

קרא עוד »

פרגולות אלומיניום למרפסת

במזג האוויר המשתנה של ישראל, כל מרפסת בכל בית חייבת קירוי. יום אחד יורד עלינו גשם זלעפות, ויום אחרי מציצה השמש, וכבר צריך להצטייד בכובע

קרא עוד »

פרקט פולימרי איכותי

מי לא אוהב מראה של פרקט עץ בתוך הבית שלו? יש לא מעט אנשים, שהיו מוכנים לרצף את כל הבית בפרקט, אך ישנן מספר בעיות 

קרא עוד »

מחירי מרקיזות

 הצללה למרפסת בארצנו החמה היא דבר חשוב ביותר שיש לדאוג לו, על מנת לדאוג לילדים היוצאים מידי פעם להתרוצץ במרפסת, להגן על רהיטי הגן, וגם

קרא עוד »

מרקיזה למרפסת

המרפסת היא חלק חשוב מכל בית. יושבים בה לקפה של הבוקר, נהנים בה מישיבות משפחתיות בשמש, ועורכים בה ארוחות ערב רומנטיות לאור נרות וכוכבים.  כדי

קרא עוד »

חברת ניקיון בניינים

ניקיון של בניין דירות הוא דבר נחוץ ביותר, שהרי עוברים בו ילדינו הקטנים, הסקרנים לגעת בכל דבר, והכל כך רגישים ללכלוך ולחיידקים.  וגם אנחנו, המבוגרים,

קרא עוד »