סליקה? חובה בעסק שלך

המסקנה החשובה והעיקרית מתקופת הקורונה היא שאם אין לכם עדיין חנות אונליין זה בעייתי להתפרנס ולשרוד. עוד יותר חשוב מכך היא המסקנה שבלי סליקה מסודרת ואמינה לא תוכלו לגבות את התשלומים בנוחות ובצורה אחראית גם כלפי הלקוחות שלכם.

חוסר האמון במערכות סריקה ובאבטחה שלהן שייך לשנים הראשונות של האינטרנט, הרבה לפני שהתפתחו האמצעים שמבטיחים תשלום בטוח. היום ללא תשלום אונליין אין עסק שיכול להתקיים.

מה חשוב לדעת על הסליקה

סליקה היא הדרך שבה מקבלים תשלום באשראי וזה יכול להיעשות דרך חברת אשראי או דרך אפליקציות תשלום שונות. מומלץ להציע ללקוחות שלכם לפחות אפשרות אחת ואפילו יותר משום שלפעמים אחת מהן לא נוחה להם. כך תוכלו להגדיל את הסיכויים שייקנו מכם. ככל שיש יותר אפשרויות סליקה בטוחה כך הלקוח מרגיש נוח לשלם לכם משום שהוא אינו כבול רק לשיטה אחת וזה לא פחות חשוב בימינו. שירותיות היא מילת המפתח והיום הולכים לקראת הלקוחות במקרים רבים.

נוחות ובטיחות

יש דרכים שונות לסלוק את התשלומים ובכולן אתם צריכים חברת סליקה שיש לה גישה נוחה לנתונים שלכם ושל חברת כרטיסי האשראי שמעבירה את התשלומים.

הכספים עוברים דרך הסליקה שמבצעת את הבדיקה ואת העברת התשלום ומתחייבת כלפיכם לקבל את התשלום בבת אחת או בתשלומים, כפי שהקונה העדיף או כפי שאתם מגדירים את האפשרויות לפני הקונה.

בטיחות הסליקה

העסקה מתקיימת היום לרוב ללא נוכחות הקונה ולכן יש כאן רגישות מתחייבת לבטיחות הסליקה וגם התחייבות לתשלום. חברות כרטיסי האשראי והסליקה מפעילות היום שיטות אבטחה מתקדמות וקפדניות ביורת כדי למנוע תרמית והונאה וגם פריצה למאגרי הנתונים של העסקים ושל חברות האשראי. אם חששתם מאבטחה זו אתם יכולים להיות רגועים מהבחינה הזאת, במיוחד כאשר כעת שיטת הקוד הנוסף נכנסת לשימוש ומבטיחה שלא יהיו גניבות זהות.

נוחות הסליקה

יש אמנם שיטות אחרות לתשלום ואפילו תשלום במזומן כאשר מדובר במשלוחי מזון וטייק אוויי שמאפשרים זאת. אלא שהיום ללא סליקה של כרטיסי אשראי או אפליקציות תשלום שונות או אפילו אפשרות לשלם ב-PayPal לא תוכלו לבנות על כך.

תשלום במזומן אינו נפוץ בימי הסגר, כשאנשים מתקשים ללכת להוציא מזומן או חיים על אשראי בגלל יציאה לחל"ת או אבטלה. תשלום באשראי גם מאפשר לשניכם לעקוב אחר העסקאות בצורה מסודרת יותר.

על מה להקפיד בשירותי הסליקה שלכם?

בחרו חברה שמבטיחה לכם לא רק אבטחה מחמירה כי אם קלות ובהירות של שימוש ללקוחות עצמם. ככל שהממשק יותר קל להבנה וידידותי למשתמש כך גם המכירות עולות. ודאו שאין היתקעויות בממשק והוא זורם ועובד ללא בעיות התחברות למסוף הסליקה.

בכל פעם שלא תצליחו להעביר את הכרטיס אתם מפסידים מכירה משום שהלקוח לא יחזור אלא יעבור למתחרה והאמינות חשובה מאוד.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

איך בוחרים שער לבית פרטי?

בטיחות ונוחות בבית פרטי תלוי מה יהיה השער. לא רק זה מסבך את הרכישה. מחיר, מורכבות וסוגי עיצוב, מגוון דגמים מקשים באמת על הבחירה. אנו

קרא עוד »

טופס 4

אם אתם נמצאים בזמן הליך בניית הבית החדש שלכם או שמא התחלתם לחקור בתחום בניית בית פרטי, ודאי נתקלתם לא פעם במושג, טופס 4. ובכן,

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו