עלות סגירת מרפסת מאלומיניום

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

050-5454539 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

עלות סגירת מרפסת מאלומיניום

עלות סגירת מרפסת מאלומיניום (עבודה קומפלט)

סגירה בבנייה קלה למרפסת בגודל 11 מ"ר
14,000 – 22,000 ש"ח
אם ברצונכם לבצע סגירה למרפסת, תצטרכו לכך אישור מהרשות המקומית. סגירת המרפסת מקנה לכם אפשרות להגדיל את שטח הסלון והבית או ליצור חדר נוסף.  סגירת המרפסת בעזרת אלומיניום מקנה לכם אפשרות לבצע את העבודה במהירות, ליהנות מהעובדה שבחרתם בחומר איכותי ועמיד בפני נזקי מזג האוויר ובעלות נמוכה הרבה יותר מביצוע העבודה על ידי בטון.  האלומיניום מספק איטום ובידוד טוב לחלל, שומר על טמפרטורת הבית, קל לניקיון, עמיד בפני חלודה וניתן לעיצוב במגוון צורות וגדלים. ההבדל במחיר העבודה תלוי במרפסת, האם היא מקורה וכל שנדרש הוא לבנות את הקירות על מנת לסגור אותה, או שמא היא אינה מקורה ונדרש גם לבנות גג בתהליך.

 

במידה שאתם בוחרים לסגור את המרפסת בביתכם, עשו מחקר באינטרנט אודות התהליך והאישורים הדרושים מהרשויות. אל תהססו להתקשר ואף ללכת לרשות המקומית בכדי לקבל פרטים בנושא. אחרי הכל מבאס לקבל קנס גבוה מטעם העירייה או המועצה עבור השיפוץ שביצעתם והשקעתם בו את כספיכם. בלי ההיתר בניה, העיריה יכולה מלבד הקנס לבקש מכם להוריד את סגירת המרפסת עקב כך שנעשתה ללא אישור ופוגעת במראה השכונה.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

התקנת מצלמות

  התקנת מצלמות היא עניין שיכול להתאים לכל מיני אנשים, בעבור כל מיני נסיבות – באם רוצים לייצר הרתעה – פשוט להציב מצלמה ולראות מה

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו