על מה חשוב לפקח כאשר עושים שיפוץ דירה מקיף?

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

050-5454539 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

קרדיט לתמונה: PEXELS

גם אחרי שערכתם סקר שוק מקיף, שוחחתם עם כמה וכמה קבלנים ואתם מרגישים שיש לכם ידע מקיף כך שתדעו לזהות את הקבלן המושלם, עדיין לא בטוח שגייסתם את כל המידע הדרוש כדי להבטיח ששיפוץ הדירה יסתיים על הצד הטוב ביותר. אז על מה חשוב שתפקחו בעת שיפוץ הדירה וכיצד תימנעו מנזקים נפוצים? מיד נענה על כל התשובות.

מהו שיפוץ דירה מקיף וכולל?

שיפוץ נחשב לשלב רצוי ולעתים גם הכרחי בחייה של כל דירה. נכסים וותיקים יסבלו עם הזמן משחיקה במערכות הקבע הביתיות לרבות צנרת הדלוחין והמים, מערכת החשמל, ליקויים במערכת האיטום וקירות הנכס, בעיות שנוגעות לרטיבות או עובשים שחשוב לחסל, תזוזות קרקע שסודקות את הרצפה או מערערות את מבנה הרצפות ועוד. מלבד הליקויים והשחיקה הפוטנציאלית, קיים צורך להתגורר במקום נוח, פרקטי ונעים, שעונה על כל הדרישות שלכם לתקופת החיים הנוכחית. במאמר זה נתייחס לפיקוח האישי על שיפוץ דירה הכל כלול, במסגרתו יתרחשו תיקונים של ליקויים או החלפה של מערכות ישנות וגם שדרוגים, תוספות או החלפות שיעניקו לבית מראה חדש ואיכותי.

מינוי מפקח עבודה צמוד

אם שכרתם מעצב פנים או אדריכל שילוו את תהליך השיפוצים, כחלק מאחריותם המקצועית מתרחש פיקוח מטעמם על כל שלבי העבודה והתוצאה הסופית שלהם. במקרים מסוימים, ישנה אפשרות לשלם רק על תוכנית השיפוצים שתוגש בפועל לקבלן ובמצב זה לא יתרחש פיקוח או ליווי על ההליך בשטח (לרוב בשיפוצים בעלות נמוכה מ-200-300 אלף שקלים). מעצב או אדריכל טוב מסוגלים לתפקד כמו העיניים והאוזניים שלכם לאורך הפרויקט, לאתר ליקויי עבודה או בעיות ברמת השטח ולפתור אותן באופן מיידי, מבלי שהדבר יעלה ביוקר בהמשך.

בנוסף לפיקוח הצמוד, תידרשו גם אתם להישאר עירניים לכל מה שקורה. חשוב שתפקחו היטב על תהליכי השיפוץ וגם על השלב הסופי שבו יגיעו המובילים לפרוק את תכולת הבית ולהניח כל דבר במקומו.

אישורים, היתרים והסמכות מקצועיות

שיפוץ הכל כלול שמתרכז במספר רחב של תחומים כמו בטון, חשמל, אינסטלציה ואפילו ביצוע ההובלה אל הדירה, יצריכו לא רק רקע מתאים והסמכה רשמית שיוצגו לכם במעמד תחילת העבודה, אלא גם פעמים רבות אישורי מהנדס או היתרי עירייה כדי לבצע עבודות מסוימות. וודאו שהעבודה המבוצעת עבורכם מגובה בכל האישורים הנדרשים, הן של בעלי המקצוע עצמם והן מטעם גופי הבנייה והרשויות שבסופו של דבר, תידרשו להגיש להם דין וחשבון.

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

איך מתבצעת הדברת פשפשים?

לגלובליזציה ולקדמה יש יתרונות רבים, ומן הסתם רובנו לא היינו רוצים לחזור לאחור ולחיות כמו פעם – אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש לה גם

קרא עוד »

התקנת מצלמות

  התקנת מצלמות היא עניין שיכול להתאים לכל מיני אנשים, בעבור כל מיני נסיבות – באם רוצים לייצר הרתעה – פשוט להציב מצלמה ולראות מה

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו