על פיקוח בניה בפרויקט שיפוץ סלון

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

כאשר מתכננים פרויקט בניה בבית, עולות שאלות רבות, לדוגמא, אם אנשים מעוניינים לשפץ את סלון ביתם, הדבר הראשון שהם חושבים, זה איזה עיצוב כדאי להם לעשות וכמה זה יעלה. אבל מיד לאחר מכן, מתחילות השאלות המעשיות, כמו אלו אנשי מקצוע, איזה חומרים צריכים, כמה זמן השיפוץ ייקח, ועוד שאלות רבות.

האם צריך מפקח בניה שינהל את עיצוב סלון ביתנו?

סגנונות עיצוב הסלון, רבים ומגוונים ותכנון העבודה הנדרש כדי להגיע לתוצאה המושלמת, חייב להיות קפדני ומקצועי. חשוב לדעת, שיש גם הרבה סיכונים בתהליך הבניה. על כן, כדאי מאוד כשיוצאים לפרויקט כזה – גם בשל הסיכונים והאחריות הכבדה המוטלת על מעסיקי עובדי בניה ושיפוצים – להעסיק מפקח בניה שיידע לנהל את אתר השיפוץ באחריות ובבטיחות, לצד הניסיון והידע כיצד לתווך את המראה המושלם אליו אנו מעוניינים להגיע, לכמויות החומרים, כוח האדם והדרישות המקצועיות בדרך אל המטרה.

חשוב לדעת, שהבנתנו בתחום ובעיקר סמכותנו ואחריותנו דלים עד מאוד. מפקח בניה טוב ומנוסה, שיראה תכנית עיצוב מקצועית, יידע מהר לשאול את השאלות הנכונות ולתת להן פתרון.

מה תפקיד מפקח הבניה בשיפוץ הבית?

לדוגמא, אם אתם מחליטים על עיצוב סלון כפרי, מפקח הבניה ישאל, האם הבניין הדי ישן בו שוכנת הדירה, יכול לעמוד בעומסים המשמעותיים של בולי העץ הכבדים, המוצעים לעיצוב הסלון הכפרי; דרך איפה יכניסו לדירה את הגזע הענק שבעיצוב; באיזה סוג עץ כדאי להשתמש ומה האמצעים הנדרשים שלא ירקיב או יתליע בהמשך השנים, ועוד שאלות מאתגרות שלא הייתם מעלים על דעתכם.

גם בהמשך, עם התקדמות הפרויקט, ניתן יהיה לגלות בקלות, שכמעט לא ניתן להתגבר על המכשולים השונים, ללא החיבור הזה למפקח הבניה. אילולא התכנון המדויק של סוגי וכמויות החומרים והסנכרון בין אנשי המקצוע השונים – דברים בהם התמחה מפקח הבניה – אתם עלולים להכפיל את העלויות ולהגיע לתוצאות לא רצויות.

אלו תובנות ייחודיות צריך לעשות בעיצוב כפרי משולב בעץ שמפקח בניה יודע?

ככלל, עיצוב בית הכולל עצים בתצורתם הטבעית והלא מהוקצעת, דורש תכנון מיוחד של אופן אוורור החדר לבל יעלו עובש ומניעת הצטברות אבק עליהם, לצד תכנון מדויק של שיפועי הרצפה, על מנת שלא נזיק לרהיטי העץ הכבדים, עם מי ניקיון הבית וכדומה.

מלבד כל זאת, לאור התנהגות העץ בהתכווצות והתרחבות בתגובה לקור וחום, יש לתכנן באופן מקצועי, את סוגי החיבורים בין הרהיטים ובחיפויי הרצפה והקירות, דבר הדורש גם הוא מקצועיות בפני עצמה.

התוצאה המושלמת של העסקת מפקח בניה, היא גם בעיקר שאתם יכולים להמשיך בשגרת יומכם, תוך ידיעה שהמלאכה נמצאת בידיים אמונות ומקצועיות ולא נאלצים לפתור בעצמכם את כל הבעיות.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

5 טיפים לצביעת דירה

צביעת הדירה שלנו זה דבר חשוב מאוד. כאשר אנחנו צובעים מחדש את הדירה שלנו אנחנו מחדשים אותה והופכים אותה למטופחת ויפה יותר. יש הרבה טיפים

קרא עוד »

מכולה לפינוי פסולת בניין

  בעת ביצוע עבודה של הריסת מבנה או עבודות עפר כלשהן, או שיפוץ משמעותי ומסיבי מצטברת לא מעט פסולת בניין. את פסולת הבניין הזו ניתן

קרא עוד »