פיקוח בניה על עבודות איטום

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

בניית בית היא הגשמת חלום שליווה אותנו במשך שנים רבות. יחד עם זאת, מדובר גם בפרויקט מורכב וממושך בו משתתפים אנשי מקצוע רבים, אשר צריכים לבצע את עבודתם באופן מעולה ובתזמון הנאות. תפקידו של פיקוח בניה הוא ללוות את הפרויקט לכל אורכו, תוך שמירה על רמת העבודות המבוצעות, התנהלות חלקה וזורמת, עמידה בלוחות הזמנים, עמידה בתקנים ומפרטים ועוד שורה ארוכה של היבטים. אחד מהם הוא פיקוח בניה על עבודות האיטום.

 

כמה מילים על עבודות האיטום בבניית בית

 

עבודות האיטום מבוצעות בשלבים היותר מתקדמים של הפרויקט, המכונים גמר. זוהי אחת המלאכות שפחות זוכות לפרסום ותהודה, בניגוד למשל לעבודות הצבע, החשמל והאינסטלציה, אולם חשיבותה אינה פחותה. מטרתן של עבודות האיטום היא למנוע מעבר של מים, לחות ורטיבות מחוץ הבית לתוכו, וכן בין חללים שונים – למשל מחדר האמבט אל החדרים הסמוכים.

 

ייתכן ואינכם יודעים שרטיבות החודרות לבית מבחוץ, בין אם מהגג, מתחת לרצפות, דרך קירות וכדומה, עלולה לגרום לנזקים חמורים. הרטיבות פוגעת בבריאות האנשים החיים בבית, פוגעת בתכולה העשוי מעץ, יוצרת מפגע אסתטי על הקירות, ועוד. על כן, עבודות האיטום חייבות להתבצע בצורה מושלמת על ידי אנשי מקצוע מיומנים ועם חומרים איכותיים וייעודיים, ותפקידו של פיקוח בנייה הוא לדאוג שהדברים אכן יבוצעו.

 

למעשה, ישנן עבודות איטום רבות המבוצעות במהלך בניית בית. לדוגמא, יש לאטום את הגג עם חומר אקרילי או פולימרי, עם יריעות ביטומניות או זפת, כאשר לרוב נוהגים לאטום עם יריעות ביטומניות. כמו כן, יש לאטום את הקירות החיצוניים הכוללים אבני חיפוי, שאת המרווחים ביניהן צריך לאטום, וגם את חיבורן אל הקיר. במידה ואין אבני חיפוי יש לבצע תיקונים של הטיח וצביעה מבחוץ. מעבר לכך, יש לדאוג לאיטום חדרים רטובים, בפרט חדר האמבט, איטום של מרתף במידה וישנה – כולל הקירות והרצפה, ועוד.

 

פיקוח על עבודות האיטום

 

כאמור, פיקוח בניה על עבודות איטום מוודא ביצוע מושלם של העבודות. למעשה הפיקוח יכול להתחיל כבר בבחירת קבלן האיטום לביצוע העבודות, תוך בחינת הצעות מחיר, מעבר על ההסכמים ובחירת החומרים הנאותים, קביעת לוחות הזמנים, תיאום מול אנשי מקצוע נוספים העובדים בפרויקט, וכמובן פיקוח על הביצוע עצמו ותוצאותיו.

 

https://twistp.co.il/

 

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

צביעת דירה לבד או עם צבעי

כאשר אתם מתבקשים לצבוע את הדירה לבד או עם צבעי, תצטרכו לקבל החלטה על סוג הצבע לבחירה. ישנם שני חברות אשר מספקות צבעים איכותיים ויפים:

קרא עוד »

איך מתבצעת הדברת פשפשים?

לגלובליזציה ולקדמה יש יתרונות רבים, ומן הסתם רובנו לא היינו רוצים לחזור לאחור ולחיות כמו פעם – אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש לה גם

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו