פיקוח בניה על עד וילה עד שלב הריהוט

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 

 

הקלישאה אומרת שצריך להסתכל מה יש בתוך הקנקן ולא רק איך הקנקן נראה. ובכן, זו קלישאה נכונה שעובדת גם במקרים של עיצוב בתים. במובנים מסוימים, זו דוגמא בולטת למה צריך להתייחס למה שיש בפנים, לא פחות ואפילו יותר מאשר לאיך שהדברים נראים מבחוץ.

ריהוט וילה בסיום הבניה שלה בשיתוף המפקח

כך למשל, אנחנו מחליטים לבנות וילה במקום מסוים, אזי שאנחנו צריכים לדעת כיצד להתייחס למבנה שלנו, לא רק בכל מה שקשור לעיצוב ולתכנון של המבנה מבחוץ ואפילו לא רק לשאלה איך המבנה מתוכנן מבפנים. בסופו של דבר, מה שיכריע זה, כיצד המבנה מעוצב מבפנים. איזה ריהוט אנחנו נשים בו, אילו מאפיינים ואלמנטים אנחנו נתקין או נציב במקומות שונים במבנה. זה חשוב ומהותי, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת שימוש במבנה.

על מנת לרכוש ריהוט או כל דבר אחר לוילה שאנחנו בונים יחד עם פיקוח של  מפקח בניה, הרי אנחנו יכולים להיעזר בחנויות ורשתות כמו ביתילי וכן מקומות אחרים אשר מספקים קטלוגים נרחבים של ריהוט ומוצרים מסוגים שונים לבית.

לפני שאנחנו נסביר כיצד בוחרים ריהוט לוילה בסיום תהליך הבנייה שלה, צריך לומר, במקומות כמו ביתילי ואחרים, אנחנו יכולים למצוא את כל הריהוט הנדרש לנו, כך שאנחנו לא צריכים לעבור מחנות לחנות ולחפש ריהוט כזה או אחר. אנחנו יכולים לעשות את הרכישה במקום אחד, זה הרבה יותר נוח, הרבה יותר פשוט וקל.

כיצד בוחרים ריהוט לוילה ביום הבנייה והאם מפקח הבניה אחראי על שלב הריהוט

לעיתים קרובות מפקח בנייה משתתף בליווי הבניה עד לסיום הריהוט המלא של הבית החדש אפשר לחלק את הנושא ל-3 חלקים עיקריים.

החלק הראשון יתייחס לשאלה המעשית, איך בוחרים ריהוט שיתאים לוילה שלנו. באופן טבעי אנחנו נצטרך להתייחס לאלמנטים שונים בשביל לעשות את הבחירה הנכונה עבורנו. בין אם זה אומר, שעלינו להתייחס לגודל השטח שעומד לרשותנו, לתכנון של השטח, צרכים שלנו, תנאי המקום, לעיצוב ועוד.

מן הסתם, אנחנו לא נחפש ריהוט דומה לכל חדר וחדר, אלה נבקש להגדיר ולאפיין כל חדר בנפרד, בהתאם לאופן בו אנחנו רוצים לעצב אותו ובהתאם לאופן בו אנחנו רוצים להשתמש בו.

החלק השני מתייחס לשאלה למכלול הרחב, כלומר, כיצד הריהוט ישתלב בשטח, כיצד נוכל לעשות בו שימוש פרקטי ביחד עם פרטים אחרים שאנחנו מתכוונים להתקין במקום. דוגמא טובה לכך אפשר למצוא בריהוט למטבח. אנחנו צריכים לקחת בחשבון שמדובר בחלל עבודה אשר מאכלס ארונות מטבח ואלמנטים קבועים אחרים, לצידם אנחנו צריכים להציב פריטי ריהוט ואלמנטים אחרים, ניידים. עלינו לדעת כיצד לייצר שילוב נכון ביניהם.

החלק השלישי מתייחס לשאלה הטכנית, מתי אנחנו אמורים לקנות את הריהוט. בהנחה ואנחנו נרצה להשתמש בו עם כניסתנו למבנה, רצוי לבצע את ההזמנה שבועיים-שלוש לפני מועד סיום הבנייה והכניסה למבנה. מתוך הנחה שכל הריהוט יגיע ביום הכניסה או יום למחרת. אנחנו כמובן יכולים לעשות את זה בהמשכים ולא חייבים לקנות הכל בבת אחת.

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מפעל לעבודות נירוסטה בתל אביב

הנירוסטה היא פלדת אל חלד ובשל התכונות המצוינות שלה, יש לה שימושים רבים בתעשיות השונות וגם עבור האדם הפרטי. על אף תכונותיה המצוינות, כאשר יוצרים

קרא עוד »

למה צריך רואה חשבון?

לרואה חשבון יש את אחד התפקידים החשובים ביותר בכל עסק, בין אם הוא עובד בתאגידים גדולים או בעסקים קטנים. כעמוד השדרה הפיננסי של העסק, הם

קרא עוד »

זכוכיות הזזה למרפסת

חושבים לקנות זכוכיות הזזה למרפסת וזאת כדי להפוך את סביבת הבית שלכם לפתוחה ואלגנטית יותר? דעו לכם כי זכוכית כזו תוכל גם להוסיף למודרניות ולהפוך

קרא עוד »

איך להיערך לכניסה לבית חדש?

כניסה לבית חדש היא אירוע מרגש. במרבית המקרים קודמת לאירוע עצמו תקופה ארוכה של התלבטויות, כמובן השקעה כספית גבוהה וגם לא מעט ציפיות לתקופה חדשה

קרא עוד »

טרנדים בגינון 2021

  בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי בתים מבינים את היתרונות של הקמת גינה ומודעות לגינון. מהקונספט הבסיסי של הגינה כחלל חיצוני ועד תפקידה בבריאות הנפש,

קרא עוד »