פיקוח עליון

"רומא לא נבנתה ביום אחד", טוען מיגל דה סרוואנטס. ובכן, בהתחשב בכלל הגורמים, בסיבוכים ובכשלים הצפויים, לא יאומן שרומא עדיין עומדת. כנראה שבזמן בנייתה היה מעורב פיקוח עליון.

פיקוח עליון הוא קריטריון להצלחה

נפתח ונאמר כי אי אפשר באמת להתחיל לעבוד מבלי לדאוג שכל הנוגעים בדבר יהיו נתונים תחת פיקוח בניה כלשהו. לבני אדם יש נטייה לגלגל את האחריות שלהם מהם והלאה במקרה של כשל; פיקוח צמוד ימנע מהם את התענוג. לא זאת ועוד, מפקח עליון יוזיל לך עלויות, ייעל לך את העבודה ויעניק לך ראש שקט מול הרשויות השונות. מה עוד אפשר לבקש מנושא תפקיד מקצועי?

טיפים לניהול אתר בניה -חיסכון מובטח ושקט נפשי

אבל למה פיקוח עליון?

אנו מבינים את ההסתייגות שלך. יש שיטענו, ובצדק, שעל כל בעל מקצוע שעובד בפרויקט שלך עומד בוס חמור סבר וזה מספיק. הצבעים צובעים, הבנאים בונים וכולם מאושרים? אז זהו, שזה לא ממש עובד ככה. כל מי שמתעסק בעבודות הדורשות מספר רב של גורמים שונים העמלים לביצועה, בפרט בתחום הבניין, יידע שלעתים תכופות עלולות להתעורר מחלוקות. כשכל צד מושך את החבל לכיוונו – על אף המטרה המשותפת – התוצאות עלולות להיות הרסניות. פיקוח עליון טוב ידאג ליישב את המחלוקות בעבורך.

ניהול הבנייה

טוב! מה עוד הוא עושה?

מה לא? מפקח בנייה, הנתון ללחץ מתמיד הן מצדך והן מצד קבלני המשנה, בעלי המקצוע, התושבים, הרשויות, הועדות ופעילי איכות הסביבה למיניהם, ידאג להעביר את כל כאב הראש הזה ממך – ישירות אליו! הוא יערוך עבורך לוח זמנים מפורט, יתקשר עם הרשויות לקבלת היתרי בנייה, יערוך בדיקות הנדסיות שונות, ימליץ לך על בעלי מקצוע, יתאם בין האדריכלים, היועצים והמתכננים השונים. בקיצור, הבמה כולה נתונה לרשותו של מפקח הבנייה שלך.

כמה מלים על אחריות

הצלחת המיזם או כישלונו נמצאים באחריותו הבלעדית של מפקח העבודה שלך. ההיגיון הוא פשוט: כשמדובר במכונה ענקית ומורכבת בעלת כל כך הרבה צדדים וגורמים, אי אפשר להצביע על חלק מסוים שכשל וגרם לכל המכונה ליפול. לפי האנלוגיה הזו, מפקח הבנייה הוא האיש שבנה את המכונה. כמו כן, המפקח מדווח לך על כל התקדמות או תקלה שמתרחשת. לאור זאת, אין להתפשר על מפקח הבנייה שלך. אחריות ואמינות אלו לא מלים יפות, אלו תנאי סף לבחירת מפקח!

ומה עם ידע וניסיון?

נכון, סתם אדם אחראי ואמין אינו יכול להיות מפקח הבנייה שלך. מפקחי בנייה עוברים הסמכה מכמה גופים שונים. התנאי הראשון שכל מפקחי הבנייה עומדים תחתיו הוא שכולם בעלי תואר ראשון בהנדסה או אדריכלות בניין או שהם מחזיקים בתעודת הנדסאי. תהליך ההכשרה יכלול, בין היתר, הכרת כל חוקי וסעיפי הבנייה בישראל.

מפקחי הבנייה המומחים של חברת אגס הנדסה ופיקוח הם בעלי ניסיון של עשרות שנות עבודה עם מגוון קבלנים ברחבי הארץ.

פיקוח עליון

More to explorer

למה כדאי לקחת מפקח בשיפוץ בית פרטי

מעבר לדירה חדשה הוא תהליך לא פשוט, החל מאריזת כל החפצים שלכם, דרך בחירת חברת הובלות מקצועית ועד הפריקה בבית החדש. שליחה

פיקוח על עבודות תקשורת בבניין חדש

כאשר בונים בניין חדש, צריך לחשוב על תהליך התקנת תשתיות תקשורת בבניין. התקשורת הפכה להיות חלק בלתי נפרד בהקמת בניין חדש ובחיי

תחומי האחריות של מפקח הבנייה

  כשבניתם את הפרויקטים של הבנייה שלכם, חשבתם פעם על תחומי האחריות של מפקח הבנייה ששכרתם לעבודה? מסתבר שלמפקח הבנייה יש הרבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

התקשרו עכשיו