פיקוח עליון

"רומא לא נבנתה ביום אחד", טוען מיגל דה סרוואנטס. ובכן, בהתחשב בכלל הגורמים, בסיבוכים ובכשלים הצפויים, לא יאומן שרומא עדיין עומדת. כנראה שבזמן בנייתה היה מעורב פיקוח עליון.

פיקוח עליון הוא קריטריון להצלחה

נפתח ונאמר כי אי אפשר באמת להתחיל לעבוד מבלי לדאוג שכל הנוגעים בדבר יהיו נתונים תחת פיקוח בניה כלשהו. לבני אדם יש נטייה לגלגל את האחריות שלהם מהם והלאה במקרה של כשל; פיקוח צמוד ימנע מהם את התענוג. לא זאת ועוד, מפקח עליון יוזיל לך עלויות, ייעל לך את העבודה ויעניק לך ראש שקט מול הרשויות השונות. מה עוד אפשר לבקש מנושא תפקיד מקצועי?

טיפים לניהול אתר בניה -חיסכון מובטח ושקט נפשי

אבל למה פיקוח עליון?

אנו מבינים את ההסתייגות שלך. יש שיטענו, ובצדק, שעל כל בעל מקצוע שעובד בפרויקט שלך עומד בוס חמור סבר וזה מספיק. הצבעים צובעים, הבנאים בונים וכולם מאושרים? אז זהו, שזה לא ממש עובד ככה. כל מי שמתעסק בעבודות הדורשות מספר רב של גורמים שונים העמלים לביצועה, בפרט בתחום הבניין, יידע שלעתים תכופות עלולות להתעורר מחלוקות. כשכל צד מושך את החבל לכיוונו – על אף המטרה המשותפת – התוצאות עלולות להיות הרסניות. פיקוח עליון טוב ידאג ליישב את המחלוקות בעבורך.

ניהול הבנייה

טוב! מה עוד הוא עושה?

מה לא? מפקח בנייה, הנתון ללחץ מתמיד הן מצדך והן מצד קבלני המשנה, בעלי המקצוע, התושבים, הרשויות, הועדות ופעילי איכות הסביבה למיניהם, ידאג להעביר את כל כאב הראש הזה ממך – ישירות אליו! הוא יערוך עבורך לוח זמנים מפורט, יתקשר עם הרשויות לקבלת היתרי בנייה, יערוך בדיקות הנדסיות שונות, ימליץ לך על בעלי מקצוע, יתאם בין האדריכלים, היועצים והמתכננים השונים. בקיצור, הבמה כולה נתונה לרשותו של מפקח הבנייה שלך.

כמה מלים על אחריות

הצלחת המיזם או כישלונו נמצאים באחריותו הבלעדית של מפקח העבודה שלך. ההיגיון הוא פשוט: כשמדובר במכונה ענקית ומורכבת בעלת כל כך הרבה צדדים וגורמים, אי אפשר להצביע על חלק מסוים שכשל וגרם לכל המכונה ליפול. לפי האנלוגיה הזו, מפקח הבנייה הוא האיש שבנה את המכונה. כמו כן, המפקח מדווח לך על כל התקדמות או תקלה שמתרחשת. לאור זאת, אין להתפשר על מפקח הבנייה שלך. אחריות ואמינות אלו לא מלים יפות, אלו תנאי סף לבחירת מפקח!

ומה עם ידע וניסיון?

נכון, סתם אדם אחראי ואמין אינו יכול להיות מפקח הבנייה שלך. מפקחי בנייה עוברים הסמכה מכמה גופים שונים. התנאי הראשון שכל מפקחי הבנייה עומדים תחתיו הוא שכולם בעלי תואר ראשון בהנדסה או אדריכלות בניין או שהם מחזיקים בתעודת הנדסאי. תהליך ההכשרה יכלול, בין היתר, הכרת כל חוקי וסעיפי הבנייה בישראל.

מפקחי הבנייה המומחים של חברת אגס הנדסה ופיקוח הם בעלי ניסיון של עשרות שנות עבודה עם מגוון קבלנים ברחבי הארץ.

פיקוח עליון

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

5 טיפים לצביעת דירה

צביעת הדירה שלנו זה דבר חשוב מאוד. כאשר אנחנו צובעים מחדש את הדירה שלנו אנחנו מחדשים אותה והופכים אותה למטופחת ויפה יותר. יש הרבה טיפים

קרא עוד »

מכולה לפינוי פסולת בניין

  בעת ביצוע עבודה של הריסת מבנה או עבודות עפר כלשהן, או שיפוץ משמעותי ומסיבי מצטברת לא מעט פסולת בניין. את פסולת הבניין הזו ניתן

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו