פיקוח על התקנת חלונות אלומיניום

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 

בניינים רבים נהנים מחלונות אלומיניום איכותיים ויפים, שמנצלים בצורה המיטבית את תכונות החומר האידיאלי הזה לבנייה. את העבודות להתקנת חלונות אלומיניום בעיקר במבנים גדולים ורבי קומות יש לעשות תחת פיקוח בניה, משום שיש גורמים שונים שמחייבים תיאום ובקרה. העבודה בכל אתר בנייה מחייבת פיקוח בדרך כלל, ובקמרה הזה פיקוח על התקנת חלונות אלומיניום של מי שמתמצא בעבודה זו ויודע בדיוק על מה לשים דגש.

מהו בעצם מפקח בניה?

מפקח בניה הוא תפקיד שכבר שנים רבות הפך להתמחות בפני עצמה משום שאנשים הבינו שהוא זה שמייצג אותם באתר ומדווח להם. הבעלים של אתר הבנייה והקבלנים יודעים שיש מישהו שמסתובב בשטח, מתאם בין גורמי מקצוע שונים ובינם לבין הרשויות, לדוגמה, ולכן יש תמיד למי לפנות כשיש בעיה או כאשר צריך לזרז הליך כלשהו ולבדוק מה קורה עם התקדמות הקבלן שמטפל בתחום משיק. גם להתקנת חלונות יש מפקח משום שמדובר בעבודות מורכבות.

מפקח מדווח רק לכם

מלבד המגעים והתיאומים בין הקבלנים והשגת אישורי בנייה מהרשויות, מפקח הבנייה מדווח רק לכם מה קורה באתר וכיצד מתקדמות העבודות. מכיוון שהוא בא מתחום האדריכלות או ההנדסה, הוא מתמצא בכל שלבי הבנייה ויודע בדיוק מהן הבעיות הטכניות ומהם השלבים שיש לבדוק ולעקוב אחריהם בכל עבודה. זה מבטיח שהוא יוכל גם למצוא לקויות בנייה בזמן וחריגות כלשהן מהתקציב והעלויות ולפעול על מנת לתקן ולהחזיר לאיזון.

יורוסטייל חברת אלומיניום המובילה בישראל 

חלונות ומוצרי אלומיניום בבניין

אלומיניום הוא חומר ורסטילי וחזק שאפשר להוסיף אותו לעשות אתו מה שרוצים בכל אתר. אפשר לבנות אתו חלונות ומסגרות לחלונות ולקבל גימור מעניין ויפהפה אם משתמשים בחומרי חיפוי מתאימים. זו הסיבה שהוא הפך לחומר שכולם אוהבים לבנות אתו. סיבה נוספת היא העלות הנמוכה שלו והייצור הגמיש והעובדה שהוא מדויק מאוד. אפשר לעשות אתו כל מה שצריך במידות המדויקות והנכונות, אבל לשם כך נחוצה מיומנות גבוהה, ניסיון ויכולות מקצועיות.

בקיאות בהתקנת חלונות אלומיניום

מפקח בניה שמטפל בבנייה של חלונות אלומיניום צריך להתמצא בעבודה עם החומר ובכל השלבים של ההתקנה. זה דורש גם ידע בבטיחות וגם בייצור האלומיניום במפעל, עבודת ההתקנה עצמה והקיבוע של המסגרות בבניין. ההתמצאות בכל השלבים האלה עוזרת לכל מפקח גם לעקוב אחר התקדמות העבודה וגם לעבור אחר כך ולוודא שהיא נעשתה כמו שצריך, בלי פגמים ובלי תקלות במשך ההתקנה. ואם חלילה קרו, הוא אמור לדאוג לתיקון הבעיות.

תיאום ואחריות

מפקח בניה בשלב החלונות צריך להיות בעל אחריות ואמינות, לדעת לתקשר עם הקבלנים ועם העובדים ולהניע אותם לפעולה ברגע הנכון. הוא חייב לדעת לקחת על עצמו כל משימה שנדרשת בתוקף תפקידו כדי לוודא שהחלונות יותקנו בצורה טובה ותקינה והבניין יימסר בזמן לדיירים וליזם. זה חלק מהעבודה שלו שהיא לא רק טכנית, אלא כרוכה ביצירת כימיה ויחסי עבודה טובים.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

השכרת יבשנים?

  החלל התת רצפתי הממוקם מתחת לרצפת הבית, הוא חלל שאמור להיות אטום ומבודד לחלוטין מהסביבה החיצונית, לבטח בהיבט של חדירת מים. אלא שבעולם בו

קרא עוד »

קבלן אלומיניום מומלץ

    אלומיניום הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בבניית בניין או בית, ובעצם בכל פרויקט בנייה שהוא. יש חשיבות עצומה לעבודה נכונה עם אלומיניום, ורמת

קרא עוד »

מתכות

מתכות הם יסודות כימיים שמצויים בקליפת כדור הארץ או מופקים מקליפת כדור הארץ. מתוך 115 יסודות כימיים שמוכרים לאדם כ80 אחוזים הם יסודות מתכתיים. במתכות

קרא עוד »