קבלן לבניית צימרים

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

קבלן לבניית צימרים

קבלן הצימרים אחראי על בניית הצימר תוך כדי עבודה שותפת עם האדריכל והלקוח. כידוע רוב הצימרים ובתי הארחה בנויים מעץ, ונדרש בעל מקצוע המתמחה בבנייה בעץ, זהו קבלן הצימרים. הקבלן מתכנן את תוכנית הבנייה לצימר תוך כדי התייחסות למערכות מים, חשמל, ביוב, תקשורת ועוד אותם הצימר צריך להכיל על מנת להתקין בו מוצרים כדוגמת ג'קוזי, שפורפרת טלפון, טלוויזיות, מנורות, מקלחון, שירותים ועוד. כיום קבלן הצימרים צריך להיות מקצועי במיוחד ובעל ניסיון רב בבנייה בעזרת עץ על מנת להיות מסוגל לבנות מבנה המכיל את כל התפנוקים שהצימר רוצה להציע. לאחר בניית תוכנית העבודה ואישורה מול הלקוח והאדריכל, קבלן הצימרים יצא לדרך ויתחיל את תהליך הבניה. במהלך תהליך הבניה הקלן יספק את בעלי המקצוע הרלוונטיים בין אם נגר, חשמלאי, רצף, צבעי ועוד, על מנת לבנות את הצימר. בסוף התהליך בעל הצימר ייקבל את המפתח לצימר. במהלך כל התהליך מהתחלתו ועד סופו הקבלן והאדריכל יעבדו יחד, כאשר האדריכל מנחה איך המבנה צריך להיות מחולק מבחינת חללים פנימיים ואיך הוא אמור להיראות מבחוץ, לדוגמה, גג המבנה צריך להיות בצורת כיפה עגולה.

חשוב לבחור מפקח בניה לצורך פיקוח על העבודות

א. במידה ואתם בעלי צימרים המעוניינים לבנות צימר נוסף או אתם אנשים הרוצים לפתוח עסק לצימרים, מומלץ להיעזר בקבלן צימרים

ב. קראו חוות דעת בפורומים השונים ובאתרי האינטרנט של הקבלנים. התקשרו לאותם לקוחות אשר רשום שהמליצו עליו באתרו ושאלו אותם על חוות דעתם ושאלות המסקרנות אתכם.

ג. קבלן הצימרים מתמחה בעבודות עץ, לכן מומלץ לא לבצע את החיסכון בעלויות הפרוייקט על גבי וויתור על קבלן, אלא על השקעת פחות כסף בריהוטקבלן צימרים למשל.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

5 טיפים לצביעת דירה

צביעת הדירה שלנו זה דבר חשוב מאוד. כאשר אנחנו צובעים מחדש את הדירה שלנו אנחנו מחדשים אותה והופכים אותה למטופחת ויפה יותר. יש הרבה טיפים

קרא עוד »

מכולה לפינוי פסולת בניין

  בעת ביצוע עבודה של הריסת מבנה או עבודות עפר כלשהן, או שיפוץ משמעותי ומסיבי מצטברת לא מעט פסולת בניין. את פסולת הבניין הזו ניתן

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו