קצר ולעניין: מה עושים כשיש קצר בבית?

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

יש לכם קצר בבית ואין לכם למי לפנות? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר מה הגורמים הנפוצים לקצר בבית, מה עושים כשיש קצר וגם, איך חשמלאי מקצועי יאתר ויתקן אותו? כל התשובות.

מה גורם לקצר בבית?

אחד מהגורמים הנפוצים לקצר בבית הוא עומס על לוח החשמל. זה קורה בדרך כלל כשאנחנו מנסים לחבר מספר מכשירי חשמל ביחד, כמו תנור חימום, מייבש כביסה ומזגן.

במצב כזה, נוצר עומס רב על הקו שאחראי לספק את החשמל למכשירים הללו, מה שיוביל לקצר בחלק מהדירה לכל הפחות.

במקרים אחרים, קצר בבית נובע כתוצאה מתקלה במכשיר חשמלי כזה או אחר. במצב כזה, ממסר הפחת שבלוח מזהה את הזליגה של החשמל ומפסיק את האספקה לבית, על מנת למנוע התחשמלות.

מה עושים כשיש קצר בבית?

במידה ויש לכם קצר בבית, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה לבדוק האם מדובר בקצר חלקי או בקצר כללי בדירה.

במידה ומדובר בקצר חלקי ומקומי, סביר מאד להניח שהקצר נובע כתוצאה מעומס על הקו ושניסיתם לחבר מספר מכשירי חשמל גדולים במקביל.

נסו לנתק את חלק מהמכשירים הללו מהחשמל, גשו ללוח ובדקו האם אתם מצליחים להרים את הפקקים.

במידה והקצר הוא בכל הבית, יתכן מאד ויש לכם תקלה באחד ממכשירי החשמל. ברוב המקרים ומניסיון שלנו, בדרך כלל מדובר בדוד השמש או במזגן.

איך חשמלאי מקצועי יאתר את הקצר?

במידה ויש לכם קצר בבית ואתם לא מצליחים לאתר את הגורם, זה הזמן לחפש חשמלאי במרכז או באזור אחר בו אתם גרים.

החשמלאי שיגיע אליכם הביתה יבצע בדיקה מקיפה וינסה להבין מה הגורם לקצר. הוא יוכל להיעזר במכשיר שנקרא מד התנגדות, על מנת לוודא תקינות של מכשירי חשמל כאלה ואחרים.

הוא ינתק את כל מכשירי החשמל בבית וירים לאט לאט את הפקקים בלוח. כשפקק מסוים בלוח יקפוץ, הוא כבר ידע פחות או יותר מה הגורם לקצר.

חשוב לציין – לעיתים עבודת האיתור יכולה להיות ארוכה, במיוחד במקרים מורכבים. קחו זאת בחשבון ואפשרו לחשמלאי לבצע את עבודתו ברוגע.

כך תבחרו חשמלאי מורשה

זה לא משנה אם אתם מזמינים חשמלאי ברמת גן או כל מקום אחר בארץ, עליכם לוודא מראש שמדובר בחשמלאי מורשה.

דרשו ממנו לשלוח לכם צילום של רישיון החשמלאי שלו, ודאו שהוא בתוקף. במידה ולא, פשוט המשיכו הלאה בחיפושים.

אנו ממליצים לכם להזמין חשמלאי שנמצא בדרגה של חשמלאי מוסמך לכל הפחות, שכן מדובר בחשמלאי רשאי לבצע את רוב העבודות הנפוצות במתקן חשמל פרטי, קרי בבית שלכם.

לבסוף, כנסו למאגר החשמלאים המורשים במשרד התמ"ת ובדקו האם החשמלאי שאתם רוצים להזמין קיים במאגר. במידה וכן, אתם יכולים להיות רגועים.

בכל אופן, קראו את כל חוות הדעת וההמלצות על החשמלאי, אין כמו ניסיון אישי של לקוחות עם בעל מקצוע על מנת ללמד אתכם משהו על המקצועיות שלו.

 

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מדפים למחסן פרטי

  להיכנס בכל פעם למחסן, לעמוד בפנים ופשוט לא למצוא את מה שאתם צריכים זה לא נעים. יחד עם זאת, האמת היא, שזה קורה לאנשים

קרא עוד »

קורס מנעולן כל מה שצריך לדעת

ישראלים רבים מרגישים שהם רוצים שינוי. שהכסף שהם מביאים הביתה לא מספיק להם, שהם לא מסופקים או לא מרוצים ממקום העבודה, שהם רוצים הכנסה נוספת

קרא עוד »

עבודות סנפלינג בגובה

    כאשר המבנים הגבוהים רק החלו להופיע בארצנו, לרוב ניתן היה לראות אותם בעיקר באזור המרכז. תל אביב, כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, הייתה

קרא עוד »

החלפת ארון חשמל לארון פח

  ארון חשמל הוא לא הדבר הראשון עליו אנחנו מסתכלים כאשר אנחנו בוחנים דירה למגורים. פעמים רבות ישנם אלמנטים אחרים התופסים את תשומת ליבנו. זה

קרא עוד »

סורגים למרפסת 

  לאחרונה יצא לכם לשמוע על מעט פריצות באזור שבו אתם גרים? הסיוט הגדול ביותר מבחינתכם הוא לחזור הביתה ולראות שמישהו פרץ אליכם דרך המרפסת?

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו