חשיבות תחזוק מרזבים בצורה נכונה על ידי אינסטלטור

המרזב דולף, מטפטף, סדוק או התעוות? כדאי למהר ולתקן או להחליף אותו, לפני שיביא לחדירת מי גשמים אל תוך הבית! רגע לפני החורף – זה הזמן לבדוק היטב את כל המרזבים סביב הבית, לוודא שהם שלמים ותקינים ובמידה ולא, להזמין שירותי אינסטלציה ברמת השרון כדי לטפל בבעיה.

מדוע תיקון של מרזבים הוא קריטי כל כך?

מרזבים נועדו לקליטת מי גשמים וסילוקם מאזור הבית, על מנת שלא יחלחלו פנימה ויגרמו לרטיבות. כידוע, מים שחודרים פנימה מהקירות, מהגג ואפילו פורצים מהרצפה, מחוללים סדרת נזקים מתמשכים, יקרים ומשבשי חיים בצורה הקשה ביותר: הם מציפים את כל הבית במים ועשויים לפגוש את הרהיטים, מוצרי החשמל והשקעים, מחריבים את הטיח על הקירות ובשהות ארוכה מידי ללא ייבוש, הם יגרמו להיווצרות עובשים ופטריות המסוכנים מאוד לבריאות הדיירים. לאור סופות הגשמים הקשות שפוקדות אותנו בשנים האחרונות, מרזבי הבית הופכים לאחד הכלים החיוניים ביותר להתמודדות עם כמויות הגשם ותקינותם מספקת מפניהם הגנה טובה.

כיצד מתקנים מרזב?

לעתים קרובות, התקלה במרזב היא בדפנות הפנימיות ולכן האינסטלטור יחדיר פנימה מצלמה מיוחדת, שתוכל להבין מה מתרחש בעומק המרזב. בצילום יהיה ניתן לזהות ברגים משוחררים, שברים או סדקים וגם סתימה שמקורה בלכלוכים כמו עלים, שורשים או קן חרקים כלשהו.

אם מדובר בבעיה שקשורה בברגים או הברזלים, מה שעשוי להביא לכך שהמרזב עקום, ישנן טכנולוגיות שמסוגלות לחתוך ולהחליף את המרזב בצד התקול. אופציה נוספת היא לאטום סדק או שבר באמצעות פולימרים חזקים. רק כאשר המרזב כולל הרס או חבלות משמעותיות, יהיה צורך להחליפו לגמרי.

freepik

איזו איוולת, יש חור בצנרת!

אחת הבעיות הנפוצות שקשורות למרזבי הבית, היא תזוזת הקרקע הטבעית, מה שיוצר כשלים רבים עם הזמן כמו חורים או חיבורים שאינם תקינים. כדי להתגבר על הבעיה, ניתן להכניס אל תוך הצנרת מעין טלאי ספוג בפולימרים (דבקים), שנועד לסתום את החור או החיבור. הטלאי הקטן עשוי מקרבון וסיבי זכוכית, מה שמעניק לו עמידות מופלאה ויעילה בפני מים, תזוזות אדמה, חבלות ואפילו חומצה או חומרים כימיים אחרים. הוא יחובר לנקודה המתאימה בחום גבוה ובלחץ ויצור קטע צינור חדיש וטוב. טלאי מסוג מעט שונה, יתאים למצב שבו הצנרת נחסמה כתוצאה משורשי צמחים שחדרו פנימה. טלאי זה מכיל רעלים מסוימים, שדוחים את השורשים ומונעים מהם לחדור לתוך הצנרת.

קדמה, בטיחות וחיסכון

שיטות הטיפול במרזבים כיום נחשבות למתקדמות ומפותחות מאוד ומספקות תחזוקה והגנה רלוונטית מפני מי הגשמים בחורף, בייחוד לאור כמויות המשקעים הגבוהות בשנים האחרונות בישראל. שיטות אלו שפותחו באירופה ועשו בשנים האחרונות עלייה גם לישראל, נמצאות כיום בשימוש אצל כל מי שמספק שירותי אינסטלציה ברמת השרון או אזורי המרכז ומאפשר ללקוחות לקבל תיקון  מהיר שאיננו יקר, ללא חפירות, הרס או נזקים נלוים למערכת הביוב.

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

איך בוחרים שער לבית פרטי?

בטיחות ונוחות בבית פרטי תלוי מה יהיה השער. לא רק זה מסבך את הרכישה. מחיר, מורכבות וסוגי עיצוב, מגוון דגמים מקשים באמת על הבחירה. אנו

קרא עוד »

טופס 4

אם אתם נמצאים בזמן הליך בניית הבית החדש שלכם או שמא התחלתם לחקור בתחום בניית בית פרטי, ודאי נתקלתם לא פעם במושג, טופס 4. ובכן,

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו