תחומי האחריות של מפקח הבנייה

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

כשבניתם את הפרויקטים של הבנייה שלכם, חשבתם פעם על תחומי האחריות של מפקח הבנייה ששכרתם לעבודה? מסתבר שלמפקח הבנייה יש הרבה תחומים שהוא צריך לדאוג להם – משלב התכנון של הבנייה ועד לשלב הבנייה עצמה.

מסגרת הפיקוח של מפקח הבנייה

הכנת הניירת לפגישות התחלתיות בנוגע לפרויקט הבנייה

לפני שמתחילים את תהליך הבנייה בשטח, האדריכלים שולחים למפקח הבנייה שרטוטי בנייה של הפרויקט העתידי מראש. לכן מפקח הבנייה משתמש בשירותי השכרת מדפסות משולבות שעוזרות לו להדפיס את המצגת של הפרויקט ואת התרשימים שהוא צריך להשתמש בהם במהלך הפגישות שלו.

תכנון דירה לתמ"א 38

פגישות מקדימות עם יזמי ואדריכלי פרויקט הבנייה

אחד מהדברים הראשונים שעושה מפקח הבנייה הוא לשבת עם המנהלים והאדריכלים של הפרויקט ולבחון את תכנית הבנייה. למפקח הבנייה יש הרבה ניסיון בקריאת תרשימי ושרטוטי בנייה לכן הוא יכול לבדוק אם יש בעיות או קשיים שצריכים לתקן לפני שמכינים את לוח הזמנים לביצוע הפרויקט ואת מסגרת התקציב שלו.

הזמנת מרכזים לאיתור בעלי מקצוע

לאחר הכנת תקציב ולוח הזמנים של הפרויקט לפי שלבי הבנייה, המפקח מזמין מכרזים לגיוס קבלני משנה וביצוע לבניית הפרויקט. 

בחירת החומרים שנדרשים לפרויקט הבנייה

בחירה בחומרים חזקים ואיכותיים שיחזיקו מעמד לאורך זמן היא אחריותו של מפקח הבנייה. הוא צריך לבדוק אם החומרים שנבחרו עומדים בתקני הבנייה וניתנים לעבודה איתם.

בניית תוכניות עבודה

על מפקח הבנייה להכין תכנית עבודה לכל אנשי המקצוע שעובדים בניהול פרויקטים עם הגדרת לוחות זמנים לכל עבודה שהם יעשו. לכל צוות מסוים יש תוכנית עבודה משלו עם הוראות לביצוע העבודות תוך כדי שמירה על הנחיות הבטיחות בתנאי השטח.

פיקוח על הקבלנים והעובדים בשטח

על מפקח הבנייה לעבוד באופן צמוד עם הקבלנים שאחראים על ביצוע העבודה והעובדים בשטח. צריך להיות רישום יומי של העובדים שעובדים בשטח, רשימה של הציוד שהשתמשו בו ומה בוצע באותו היום. מפקח הבנייה יכול לבקר את אופן העבודה של הקבלן הראשי של הפרויקט והוא מוודא שהקבלן והעובדים "לא מחפפים" בתהליך הבנייה ושומרים על כללי הבטיחות והעבודה בשטח הפרויקט.  אם מתגלים ליקויים או תקלות במהלך העבודה, על מפקח הבנייה להתריע עליהם ולוודא שהם מתוקנים כהלכה.

קבוצת אגס – פיקוח בניה וניהול פרויקטים

מפקחי הבנייה המומלצים שלנו בעלי ניסיון רב בתכנון וביצוע מאות פרויקטים של בנייה תוך כדי היצמדות לנהלים ולתקציב שהוגדר מראש. אנחנו מלווים ליווי מלא את תהליך התכנון והביצוע של הפרויקטים תוך כדי שמירה על סטנדרטים גבוהים באיכות ובשירות שלנו עד לסוף המוצלח שלהם.

קהל לקוחותינו מקבלים דוח חודשי שמעדכן אותם בעלויות ובעבודה שנעשתה במבנים. בגלל המוניטין הגבוה של קבוצת אגס בתחום הבנייה, אנחנו מכירים הרבה ספקים שעובדים איתנו ומעניקים לנו מחירים משתלמים ביותר לחומרי הבנייה והציוד הנדרש.

מעוניינים להגיע לפגישת ייעוץ? התקשרו אלינו עוד היום לטלפון: 050-9655163.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מפעל לעבודות נירוסטה בתל אביב

הנירוסטה היא פלדת אל חלד ובשל התכונות המצוינות שלה, יש לה שימושים רבים בתעשיות השונות וגם עבור האדם הפרטי. על אף תכונותיה המצוינות, כאשר יוצרים

קרא עוד »

למה צריך רואה חשבון?

לרואה חשבון יש את אחד התפקידים החשובים ביותר בכל עסק, בין אם הוא עובד בתאגידים גדולים או בעסקים קטנים. כעמוד השדרה הפיננסי של העסק, הם

קרא עוד »

זכוכיות הזזה למרפסת

חושבים לקנות זכוכיות הזזה למרפסת וזאת כדי להפוך את סביבת הבית שלכם לפתוחה ואלגנטית יותר? דעו לכם כי זכוכית כזו תוכל גם להוסיף למודרניות ולהפוך

קרא עוד »

איך להיערך לכניסה לבית חדש?

כניסה לבית חדש היא אירוע מרגש. במרבית המקרים קודמת לאירוע עצמו תקופה ארוכה של התלבטויות, כמובן השקעה כספית גבוהה וגם לא מעט ציפיות לתקופה חדשה

קרא עוד »

טרנדים בגינון 2021

  בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי בתים מבינים את היתרונות של הקמת גינה ומודעות לגינון. מהקונספט הבסיסי של הגינה כחלל חיצוני ועד תפקידה בבריאות הנפש,

קרא עוד »