תכנון דשא סינטטי על ידי קבלן

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ייעוץ ותכנון כולל סוג דשא ומידות-תכנון דשא סינטטי

420 – 980 ש"ח

קבלן הדשא הסיננטי אחראי על התקנת מדשאות סינטטיות. מומלץ להיעזר בקבלן במידה ואתם חושבים להתקין דשא סינטטי בחצר הבית שלכם, במוסד ציבורי אותו אתם מנהלים ועוד. לדשא הסינטטי יתרונות רבים, וכמו לכל מוצר יש לו גם חסרונות, כאשר החיסרון הבולט הוא שהדשא הסינטטי צריך תחזוקה קבועה כמו ידידו הדשא הרגיל. הקבלן יסביר לכם מהם היתרונות והחסרונות של המוצר, היצרנים המובילים בשוק, סוגי הדשא הסינטטי הקיימים וגווני הדשא, תוך התחשבות באינפורמציה אשר תספקו לו. מומלץ לספק לקבלן מידע על מיקום הדשא, מטרתו, מי ישתמש בו וכמה, כדי שיוכל לספק לכם את המוצר הכי טוב שיוכל. הקבלן אחראי על תכנון המדשאה הסינטטית, העסקת עובדים תחתיו המתמחים בעבודות התקנה וטיפול בדשא סינטטי וביצוע הפרוייקט.

 

תכנון דשא סינטטי על ידי קבלן

א. לאלו מכם שחושבים כי תחזוקת דשא סינטטי קלה יותר מתחזוקת מדשאה רגילה, כדאי שתקראו על הדשא הסינטטי שוב. דשא סינטטי דורש תחזוקה מתמדת ואף השקיה.

ב. התייעצו עם הקבלן ובדקו איתו האם הפעילות המתוכננת על הדשא תתאים למדשאה סינטטית, למשל, הדשא מיועד לכסות את כל חצר הגן ולספוג עומס ילדים, צעצועים ומתקני שעשועים.

 

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

5 טיפים לצביעת דירה

צביעת הדירה שלנו זה דבר חשוב מאוד. כאשר אנחנו צובעים מחדש את הדירה שלנו אנחנו מחדשים אותה והופכים אותה למטופחת ויפה יותר. יש הרבה טיפים

קרא עוד »

מכולה לפינוי פסולת בניין

  בעת ביצוע עבודה של הריסת מבנה או עבודות עפר כלשהן, או שיפוץ משמעותי ומסיבי מצטברת לא מעט פסולת בניין. את פסולת הבניין הזו ניתן

קרא עוד »