תכנון משרדים

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

כל תהליך של עיצוב פנים ולמעשה כל תהליך עיצוב, הוא תהליך שחייב בתכנון מקדים. גם בתהליך של בניית בית, אנחנו למעשה בונים את הבית כולו על גבי הנייר ורק לאחר שאנחנו סגורים על התכנית הכוללת, אנחנו מתחילים לבנות את הבית בפועל, בשטח. גם במקרה של עיצוב משרדים, כל תהליך עיצוב כזה חייב להתחיל בשלב התכנון ובמקרה של תכנון משרדים, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים שחלקם כלל לא נלקחים בחשבון במקרה של עיצוב בתים פרטיים.

צילום:PEXELS

תכנון בהיבט העסקי

השלב הראשון והחשוב ביותר בכל תהליך של תכנון משרדים הוא השלב של תכנון בהיבט העסקי. תכנון בהיבט העסקי נוגע באופן בו תומך העיצוב במטרות העסקיות של המשרד ואף תורם להן. בתהליך של עיצוב משרד, ישנה חשיבות רבה מאוד לכך שהעיצוב יתמוך במסרים שאותם רוצה המשרד לשדר לשוק, ללקוחות, לשותפים, לספקים וכמובן לעובדים עצמם. מסרים אלה צריכים לנבוע מערכי היסוד של העסק, שנובעים בתורם גם מהאסטרטגיה העסקית הפרטית וגם ממאפייני תחום הפעילות שבו פעיל העסק. חדשנות, שמרנות, פריצת דרך, יצירתיות, סדר וארגון, זריזות, איטיות, סמכותיות – כל אלה הם חלק קטן מערכי היסוד שבהם יכול להחזיק עסק ושצריכים לבוא לידי ביטוי בכל תהליך של תכנון משרד, כמובן בליווי הערך האולטימטיבי של הצלחה – כולם רוצים לשדר הצלחה.

 

תכנון פונקציונלי

תכנון פונקציונלי נוגע בעיקר לאופן בו אנו מחלקים את החלל הפנימי של המשרד ובאופן בו משפיע עיצוב המשרד על איכות העבודה בו. כך למשל, את חלל המשרד ניתן לחלק למשרדים באמצעות מודל האופן ספייס או בחלוקה למשרדים קטנים וסגורים. במשרד ניתן ליישם מחיצות זכוכית או מחיצות אטומות מגבס. חיפוי קירות, ריצוף, הנמכת תקרה, תאורה, כיווני אור, פריטי עיצוב ונוי – כל אלה הם חלק מרכזי בהיבטים האסתטיים של תהליך העיצוב, אבל גם משפיעים מאוד על האווירה במשרד, על האקוסטיקה, על המרחב והתנועה במרחב ובסופו של דבר גם על שביעות הרצון של העובדים ובהתאם לכך גם על התפוקה שלהם בעבודתם. כל אלה צריכים לבוא לידי ביטוי בתהליך של תכנון משרדים.

 

תכנון אסתטי

לבסוף, ישנו כמובן את הנושא של תכנון אסתטי שהוא למעשה הרגל השלישית בתהליך של תכנון משרדים וצריך להשתלב עם שני השלבים הקודמים. במילים אחרות, המשרד חייב לתמוך בערכי היסוד של העסק ולתמוך בהשגת מטרותיו העסקיות והוא חייב לתמוך בתנאי העבודה הטובים ביותר במשרד. בכפוף לשני אלה, אנחנו רוצים להשיג מקסימום אסתטיקה שמשפיעה ומושפעת משני היבטי התכנון האחרים. זהו למעשה התהליך של תכנון משרדים ואת התהליך הזה אתם רוצים לעבור עם איש מקצוע המתמחה ספציפית בתחום של עיצוב משרדים. לא כל מעצב פנים יתאים למשימה זאת, לבטח אם כל ניסיונו הוא בתחום של עיצוב בתים פרטיים בלבד.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מדפים למחסן פרטי

  להיכנס בכל פעם למחסן, לעמוד בפנים ופשוט לא למצוא את מה שאתם צריכים זה לא נעים. יחד עם זאת, האמת היא, שזה קורה לאנשים

קרא עוד »

קורס מנעולן כל מה שצריך לדעת

ישראלים רבים מרגישים שהם רוצים שינוי. שהכסף שהם מביאים הביתה לא מספיק להם, שהם לא מסופקים או לא מרוצים ממקום העבודה, שהם רוצים הכנסה נוספת

קרא עוד »

עבודות סנפלינג בגובה

    כאשר המבנים הגבוהים רק החלו להופיע בארצנו, לרוב ניתן היה לראות אותם בעיקר באזור המרכז. תל אביב, כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, הייתה

קרא עוד »

החלפת ארון חשמל לארון פח

  ארון חשמל הוא לא הדבר הראשון עליו אנחנו מסתכלים כאשר אנחנו בוחנים דירה למגורים. פעמים רבות ישנם אלמנטים אחרים התופסים את תשומת ליבנו. זה

קרא עוד »

סורגים למרפסת 

  לאחרונה יצא לכם לשמוע על מעט פריצות באזור שבו אתם גרים? הסיוט הגדול ביותר מבחינתכם הוא לחזור הביתה ולראות שמישהו פרץ אליכם דרך המרפסת?

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו