תליית טלויזיה מהתקרה

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 

 

בעבר, בכל בית הייתה מוצבת טלוויזיה ענקית על גבי השולחן בסלון, והיא תפסה הרבה מקום, וברור שלא היה בכך שום דבר אסתטי. עם חלוף השנים, יוצרו טלוויזיות גדולות, כמו גם קטנות, עבות ובמשקל מועט. נוכח השינויים אופן תלייתן השתנה, וכיום כולם בוחרים בדרך של תליית טלויזיה מהתקרה, שממקסמת את השטח במקום.

 

פעם לעומת המציאות העכשווית –

פעם כולם נטו לתלות טלוויזיה על מתקני זרוע, כאמור בשל היותן כבדות ומסיביות. עם השנים, הטלוויזיות התפתחו והפכו לקלות ולדקות, מה שמאפשר  תליית טלויזיה מהתקרה במתקן זרוע בזווית מתאימה, הניתנת לשינויים. תלייה זו אפשרית על קירות מבטון, ובהחלט לא על קירות גבס. נהוג לתלות טלוויזיות במציאות העכשווית על מתקנים צמודים לקיר, שהם למעשה סוג של מוטות ממתכת, שעל ידן אפשר לתלות טלוויזיות על הקירות את המתקינים המומלצים תמצאו באתר המרכז לתליית טלויזיות , כאשר שהן כבר תלויות אין אפשר להבחין במתקן.

תליית טלויזיה מהתקרה מתכתבת היטב עם העידן המודרני –

אומנם ציינו כי תליית טלויזיה מהתקרה מייצרת חיסכון ניכר של מקום, אבל זה לא מסתכם רק בזה. בנוסף לכך, מושגת נראות עכשווית ואסתטית, שיכולה להשתלב כהלכה עם כל סגנון ששולט בבית.

מה הן הדרכים הנפוצות של תליית טלויזיה מהתקרה?

ניתן לנקוט בכל מיני אפשרויות של תליית טלויזיה מהתקרה, ונביא לפניכם כמה מהן –

  1. תלייה של הטלוויזיה על עמוד מנירוסטה – בחירה בדרך זו, ללא כל ספק, משפרת את העיצוב ששולט בנכס, כאשר תולים את הטלוויזיה על עמוד מנירוסטה שיורד מן התקרה, מה שמאפשר לסובב את הטלוויזיה בעת הצפייה בה לכל כיוון אפשרי.
  2. תליית הטלוויזיה על ידי מתקן למעלית – באופציה זו ממש מלבישים את מסך הטלוויזיה בתוך מעלית, שבתוכה הנמכת תקרה או גבס, ונהנים מצפייה מהנה, מרובה באסתטיקה.
  3. תליית הטלוויזיה על זרוע חשמלית – על הזרוע שולטים באמצעות שלט, מה שמאפשר קביעת הגובה הרצוי בעת הצפייה בטלוויזיה. כמו כן, כאשר אתם צופים בטלוויזיה, אתם יכולים להוריד את המסך; ואילו כאשר סיימתם לצפות בטלוויזיה, אתם יכולים להעלות את המסך בסמוך לתקרה.

מתי יש לבצע תליית טלויזיה מהקיר, ומתי יש לבצע תליית טלויזיה מהתקרה?

בתקופתנו אנו אפשר לבצע תליית טלוויזיה מהקיר, כמו גם תליית טלויזיה מהתקרה. לכל אופציה אפשר לרכוש את המתקן תלייה המתאים ביותר. הבחירה ביניהם נתונה לטעם אישי ולהעדפת הסגנון. מה שצריכים להבין הוא שתליית טלוויזיה מהקיר מתאימה כאשר המקום מרווח, אבל כאשר הוא קטן, כמו לדוגמה – בית עסק או לחלופין חדר הסבה שקטנים מדי, האופציה של תליית הטלוויזיה מן התקרה טובה והגיונית יותר. ובכן, כנאמר לעיל, בשל מקום קטן מדי, או לשם עיצוב, בדרך כלל הבחירה האולטימטיבית תהיה תלייה של הטלוויזיה על התקרה.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

יתרונות שיש לחיפוי קירות

  הבחירה במשטחי שיש לחיפוי קירות מתחילה עם בחירת החומר הנכון. הסוגים הזמינים של שיש כוללים גרניט, קוורץ, טרוורטין וכן הלאה, וקיים מגוון רחב של

קרא עוד »

החלקת בטון

תשכחו ממה שהכרתם עד היום, ריצוף סטנדרטי הפך כבר לפאסה. היום הדרך הטובה ביותר לרצף את הדירה שלכם היא באמצעות החלקת בטון. החלקת בטון יכולה

קרא עוד »

כמה עולה חקירה של חוקר פרטי?

  יש לא מעט קריטריונים ומאפיינים המשפיעים על העלות של חקירת חוקר פרטי. המחיר שתשלמו תלוי בכמה גורמים והם הניסיון ורמת המקצועיות של החוקר, כמה

קרא עוד »

השכרת בובקט

  חושבים לשכור בובקט? כדאי שתכירו את כל האפשרויות אשר עומדות לרשותכם, את היתרונות והחסרונות של הכלי, ואת אופן השימוש בו. בובקט הוא מבין כלי

קרא עוד »