5 טיפים לאיטום גגות מקסימלי

מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

 

איטום גגות הוא דבר חשוב מאין כמוהו להגנה על הבית מפני נזקי מזג האויר, תורם לבריאות דירי הבית ולחסכון בחשמל ואנרגיה. כאשר האיטום נעשה באופן מקצועי הבית לא יתקרר יתר על המידה בחורף ובקלות יתרה יהיה ניתן לחממו מבלי להוציא הוצאות מיותרות על חימום מתמשך. בחורף הבית ישמור על קרירות ויהיה קל יותר לצננו ללא צורך בקירור ממושך. איטום מקצועי ימנע נזילות של מים למבנה או לחות ורטיבות הגורמות לעובש ולבלאי מוגבר של תכולת הבית. כמו גם גורמות נזק לבריאותם של הדרים בבית. אספנו בעבורכם 5 טיפים לאיטום גגות ובחירת חומרי איטום מתאימים איכותי ויעיל.

5 טיפים לאיטום גגות:

  1. איטום גגות יכול להיעשות במגוון דרכים, איטום עם קצף, איטום עם יריעות, איטום עם זפת ואיטום שנעשה באופן עצמאי.
  2. השיטות השונות מתאימות לצורת הגג ומיקומו
  3. הגדירו את הצורך באיטום – מה המקום שצריך לאטום, גודלו, האם זה גג של מבנה פרטי או בניין מגורים. ניתן גם לצרף תמונות
  4. בחרו בקפידה את החברה איתה תעבדו על סמך ניסיון, מקצועיות שירות אדיבות ומחיר
  5. אל תתעכבו עם תחילת הפרויקט על מנת לזכות במהרה מכל היתרונות שאיטום מוצלח יקנה לביתכם ולכם

חברתנו תעניק לכם ליווי מיטבי מתחילת הפרויקט ועד לסיומו, שיכלול ייעוץ והכוונה לשיטת האיטום הנכונה לביתכם. שיטה שתתאים לדרישות הספציפיות של המבנה שלכם ותיתן מענה מדויק ומקצועי לתנאים אלו. החברה תעמוד בלוחות הזמנים ותאפשר לכם להגיע במהרה למטרה. מחירי החברה סבירים ותקבלו תמורה הוגנת וראויה למחיר העבודה.

 

איטום גגות הינו דבר מורכב וייחודי

יש צורך של ידע וניסיון, כמו גם שמירה על בטיחות בכל רבדיה. כאשר מדובר על איטום גגות בעזרת קצף פוליאוריטן  ישנם כמה יתרונות מובהקים לסוג כזה של איטום. איטום זה מותאם לעבודה בכל הרמות של המשטחים, בטון, עץ מתכת וכדומה. הוא מעכב אש. ועובדים אתו באופן של התזה על המשטח לאיטום. ניתן לאטום כל סוג של גג בעזרתו ולהגיע גם למקומות שהאיטום שלהם מורכב יותר.

איטום בעזרת יריעות או זפת, הינו איטום איכותי וטוב אך לא ניתן בכל מצב לעשות איטום מהסוג הזה. הדבר תלוי בגודל הגג, הדברים הנמצאים על הגג, גובה הגג ודרכי הגישה אליו. שיטות אלו מאד טובות אך מצריכות התנהלות לוגיסטית מורכבת יותר.

freepik

נשמח לענות על כל שאלה, לייעץ, לכוון ולנהל את הפרויקט שלכם מתחילתו ועד לסיומו. אנו מספקים את העבודה ביעילות מרבית ובמהירות תוך הקפדה על רמת בטיחות גבוהה, מקצועיות ושירות אדיב והוגן.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מתכות

מתכות הם יסודות כימיים שמצויים בקליפת כדור הארץ או מופקים מקליפת כדור הארץ. מתוך 115 יסודות כימיים שמוכרים לאדם כ80 אחוזים הם יסודות מתכתיים. במתכות

קרא עוד »

קניית בר מים 

    הקיץ הישראלי כבר כאן ואיתו עולה תמיד השאלה: איך מתמודדים עם החום הגדול? זה לא משנה אם אתם אנשים שבבסיס אוהבים ים, שמש

קרא עוד »