מחפשים מפקח בניה מקצועי ואמין במחיר נוח  ?? 

הגעתם למקום הנכון !!!

פיקוח בניה פרטית | פיקוח על תמ"א 38 | פיקוח על בניה רוויה

לקבל הצעת מחיר משתלמת פנו אלינו עוד היום 

073-3753290 ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

שוקלים לבחור בפרויקט כזה או אחר של התחדשות עירונית בירושלים? עליכם לזכור כי יש מספר אפשרויות שונות שיכולות להיות רלוונטיות. המטרה שלכם היא להפוך את הבניין הישן לבניין שיהיה נעים לגור בו. אך מה הדיירים צריכים לדעת כאשר הם מתחילים לתכנן פרויקט פינוי בינוי בירושלים? יש לא מעט פרמטרים שהדיירים מוכרחים להכיר אותם. אנו כמובן ננסה להסביר חלק מהפרמטרים האלה, על מנת שגם אתם תוכלו לעשות בחירה נכונה. מספיקה טעות אחת בפרויקט כל כך גדול על מנת שהיא תוריד את כל התכנונים לטמיון. יש לכם אפשרות לחדש את הבניין, ולהפוך אותו לבניין שתמיד רציתם לגור בו.

 

מי אמור לייצג את הדיירים מול הקבלן?

הייצוג של הדיירים מול הקבלן הוא חשוב, וזה לא משנה על איזה פרויקט התחדשות עירונית בירושלים מדובר. אך מי אמור לייצג את הדיירים במשימה החשובה הזאת? ישנה אפשרות להזמין חברה חיצונית שהיא זאת שתייצג את הדיירים מול הקבלן. מצד שני תוכלו לבחור מספר דיירים מנוסים ואחראיים שהם אלה שיהיו אחראיים על הייצוג. מבחינתכם זה לא משנה מי מייצג אתכם מול הקבלן, העיקר שכל החלטה שתתקבל תהיה כזאת שכולם יהיו מודעים אליה.

 

איך בוחרים קבלן לביצוע פרויקט התחדשות עירונית בירושלים?

יש לא מעט קבלנים שמנוסים בביצוע פרויקטים שונים של פינוי בינוי בירושלים. מוטב כי תבחרו את הקבלן שהכי נוח לכם להתנהל מולו, כי כל פרויקט התחדשות עירונית מביא איתו לא מעט אינטראקציה. בנוסף תוכלו להתרשם מפרויקטים שונים שאותם הקבלן ביצע כדי להבין את מיומנות העבודה. בחירת הקבלן היא חשובה במיוחד, בטח כאשר מדובר על פרויקט כל כך גדול שעשוי לשנות את חייהם של כל הדיירים. אל תבחרו בקבלן שלא מציג לכם עבודות שאותן הוא ביצע או המלצות של לקוחות אחרים.

 

כמה אמור לעלות פרויקט פינוי בינוי בירושלים?

העלות של פרויקטים שונים של התחדשות עירונית בירושלים משתנה בהתאם לסוג הפרויקט. בנוסף לכל דייר יש את הדרישות שלו, ולכן רשימת הדרישות גם היא עשויה להשפיע על העלות הסופית. לכן כדי שתוכלו לבצע השוואת מחירים אפקטיבית יהיה עליכם להבין בדיוק מה אתם צריכים. לאחר מכן כל קבלן יוכל להעביר לכם בצורה מסודרת את הצעת המחיר שלו. זה מה שיגרום לכם לדעת כי אתם עושים בחירה נכונה, בחירה שתאפשר לכם להיות רגועים. הרי לא בכל יום אתם עושים פרויקט כל כך גדול שעשוי להשפיע על החיים שלכם.

מלאו פרטים לגבי כל שאלה ונציג מומחה יחזור אליכם בהקדם.

מדפים למחסן פרטי

  להיכנס בכל פעם למחסן, לעמוד בפנים ופשוט לא למצוא את מה שאתם צריכים זה לא נעים. יחד עם זאת, האמת היא, שזה קורה לאנשים

קרא עוד »

קורס מנעולן כל מה שצריך לדעת

ישראלים רבים מרגישים שהם רוצים שינוי. שהכסף שהם מביאים הביתה לא מספיק להם, שהם לא מסופקים או לא מרוצים ממקום העבודה, שהם רוצים הכנסה נוספת

קרא עוד »

עבודות סנפלינג בגובה

    כאשר המבנים הגבוהים רק החלו להופיע בארצנו, לרוב ניתן היה לראות אותם בעיקר באזור המרכז. תל אביב, כפי שקורה בהרבה תחומים אחרים, הייתה

קרא עוד »

החלפת ארון חשמל לארון פח

  ארון חשמל הוא לא הדבר הראשון עליו אנחנו מסתכלים כאשר אנחנו בוחנים דירה למגורים. פעמים רבות ישנם אלמנטים אחרים התופסים את תשומת ליבנו. זה

קרא עוד »

סורגים למרפסת 

  לאחרונה יצא לכם לשמוע על מעט פריצות באזור שבו אתם גרים? הסיוט הגדול ביותר מבחינתכם הוא לחזור הביתה ולראות שמישהו פרץ אליכם דרך המרפסת?

קרא עוד »
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו